Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı'Akıllı ol senin aklını alırım' diyen sevgilime 'Sende olmadığından ihtiyaç duyuyorsun tabi' dedim. Kal'a Kaldı yazık.

Küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; "Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?" :)

Yoksun burda seni sordum dalgalara,martılara,sandallara' diyen ablacım bi insana sorsaydın cevap alırdın belki.:))

Annem Mesajlarımı Gördü ''Amk ne demek?'' dedi. Bende ''A'cayip M'era'k Ettim demek.'' dedim. Bugun mesaj atmıs : Nerdesin Amk!

Şeytanı Besmele ile dürttüm, Çok şükür beni engellemiş :)

İmam: Rahmetliyi nasıl bilirdiniz? Cemaat: Feysbuk'da ekliydi ama hiç konuşmadık. İyi paylaşımlar yapardı. Hep online takılırdı.

"Ayağımda kundura, yar gelir dura dura"
"Ayağımda converse, kız gelir uça uça" -

:ehi: :ehi: :toothy10:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

FeHi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Temmuz , 2011, 16:49:56
alpaçinom balpaçinom yanakları gül paçinom uyan uyan sabah oldu namazını kıl paçinom  :ehi:
hahahaha :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 25 Temmuz , 2011, 19:57:46
Karşıdan karşıya geçen teyzeye yardım ettim sonra kucaklayıp denize attım . E ee ne demişler iyilik yap denize at

:ehi: :ehi: :ehi:

koptum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ツgöçmen_54 ツ

Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor...

;D

doğangüneş

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Temmuz , 2011, 16:44:03
Kavak yellerinde son 7 bölümmüş beyler. İnanmayın yakında ''kavak yelleri filistin'' falan çıkar.
:toothy10: :toothy10: :toothy10:
kesinlikle  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

AlıntıKüçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; "Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?" 

:ehi:  :ehi:  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: derbeder - 26 Temmuz , 2011, 16:24:55
Alıntı'Akıllı ol senin aklını alırım' diyen sevgilime 'Sende olmadığından ihtiyaç duyuyorsun tabi' dedim. Kal'a Kaldı yazık.

Küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; "Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?" :)

Yoksun burda seni sordum dalgalara,martılara,sandallara' diyen ablacım bi insana sorsaydın cevap alırdın belki.:))

Annem Mesajlarımı Gördü ''Amk ne demek?'' dedi. Bende ''A'cayip M'era'k Ettim demek.'' dedim. Bugun mesaj atmıs : Nerdesin Amk!

Şeytanı Besmele ile dürttüm, Çok şükür beni engellemiş :)

İmam: Rahmetliyi nasıl bilirdiniz? Cemaat: Feysbuk'da ekliydi ama hiç konuşmadık. İyi paylaşımlar yapardı. Hep online takılırdı.

"Ayağımda kundura, yar gelir dura dura"
"Ayağımda converse, kız gelir uça uça" -

:ehi: :ehi: :toothy10:
offffff süper hepsi
hele şu

:ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Sevgilimi telefona "yalv" diye kaydettim , aradığında "yalv-arıyor" yazıyo  süper oldu.  :laughing7:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

"Hadi çal giderken kapımı" diyen Sedar Ortaç'a sesleniyorum. Kapı giderken değil gelirken çalınır abisi  :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Temmuz , 2011, 18:30:42
Sevgilimi telefona "yalv" diye kaydettim , aradığında "yalv-arıyor" yazıyo  süper oldu.  :laughing7:

:icon_thumright: :ehi: :ehi:
.   

banu_fth

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Temmuz , 2011, 18:30:42

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :icon_thumright:

****SeRaP-27****

Kele-bekler köste-bekler ama ben beklemem güzelim  :ehi:  :ehi:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

****SeRaP-27****

Kenan ne okuyorsun şekerim? şey'kitap şekerim :D  :toothy10:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Annemgil evde yokken karnım acıkınca klavyeyi ters döndürüp sallıyorum; geçen gün klavyenin içinden çıkanlarla menemen yaptım.  :igrenc: :laughing7:

banu_fth