19 Nisan , 2024, 12:03:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

melito

Banyodan sonrası havlu başımda sadrazam gibi dolaşmak en büyük hobim. :muzz: :muzz:
Yüreğinde Bir Yer Açıp Oraya Oturttuğun Her Kimse,Seninle Birlikte Gider Her Yere....! (mevlana)

melito

Küçükken güzel ablaların yolunu keserdim... Öpmeden geçemezsin derdim fazla fazla öperlerdi. O zamanlar pinti değildi insanlar :)   :flowers:
Yüreğinde Bir Yer Açıp Oraya Oturttuğun Her Kimse,Seninle Birlikte Gider Her Yere....! (mevlana)

melito

Yavşak diye bi burca mensup insanlar olduğuna eminim.. :) :)

melito

Alt komşusu çamaşır yıkayıp balkona asmışken,balkon yıkamayan yada halı silkelemeyen üst komşu bizden değildir !! :D :D

almila__

Alıntı yapılan: melito - 12 Şubat , 2013, 21:31:09
Banyodan sonrası havlu başımda sadrazam gibi dolaşmak en büyük hobim. :muzz: :muzz:

ve o havlu başımızdayken höpürdete höpürdete kahve içmek :k06: :k06: :k06: :k06: tam sadrazam o zamn

almila__

Alıntı yapılan: melito - 12 Şubat , 2013, 21:38:21
Alt komşusu çamaşır yıkayıp balkona asmışken,balkon yıkamayan yada halı silkelemeyen üst komşu bizden değildir !! :D :D
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melito

Adam'sa notunu   :aferin: hayvansa ot'unu verip gıdeceksin   :violent1:

melito

Bi kadın yalanınızı asla tesadüfen yakalamaz beyler,şüphelenir,araştırır,ama kurnazlık yapıp tesadüfen öğrenmiş gibi davranır...  :cildir:  :k06:

melito

Kralı gelse boyun eğmezdim ama; ---Prensi göndermişler.. Kafam karıştı...?  :icon_scratch:  :occasion14:

melito

Bir kadına asla benimle evlenirmisin deme. Ömrümü yermisin de. Merak etme gerisini o halleder ...   :hungry:  :hungry:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

melito

En iyi doktor annedir, hastanın tüm kayıtları onda vardır. Tetkikde zayiftir ama takipte o biçimdir..   :opucuk:

Sır_Çiçegi

-Anne su faturası 200 lira gelmiş+Gelir tabi ! Sabah aksam o bilgisayarın basında oturursn-Anne su faturası diyorum!+Sus Anneye cevap verme...
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...