28 Nisan , 2024, 01:01:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: doğangüneş - 21 Ağustos , 2011, 16:47:56
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 21 Ağustos , 2011, 16:45:58
Aç mısın ? dedi. Hayır dedim. Sen sormıcak mısın? dedi. – Ömrümü yedin doymadın mı? dedim. ... Sustu. :k06:
:ehi: :ehi: :ehi:

benimde büyük oğlum çok iştahsızdı ki hala ölye  :y25:

bende ona derdim hep sadece ömrümü yiyerek büyüdün azcık yemek yesen olmazmıydı diye..
güler misin ağlar mısın  :k06: :k06:

ben de oğluma öyle söylüyorum :ehi:

--elif--

Bana durumumu ve fotoğrafımı begenir misin diyenlere ;Şifremi veriyim de ne bok yersen yee diyesim var..  :ehi:  :ehi: 

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

--elif--

Geçen vapurda martıya un,tuz,susam,margarin fırlattım; hazıra alışmasın ibne   :ehi:  :ehi: 

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 22 Ağustos , 2011, 23:23:17
Türk olmak ; aldığı şampuanı bir haftada bitirip, kalan azıcık kısmını suyla karıştırarak 1 ay daha idare etmektir !

:ehi: :ehi:

aynen ya çok komik :ehi:
bide şu var türk olmak köftesinin son lokmasıyla ayranının son yudumunu denk getirebilmaktir

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: --€lif-- - 25 Ağustos , 2011, 12:59:42
Geçen vapurda martıya un,tuz,susam,margarin fırlattım; hazıra alışmasın ibne   :ehi:  :ehi: 
:ehi:  :ehi:

--elif--

Aldığı ürünün aynısını başka bir yerde daha ucuz fiyata gören insanın yaşadığı dramı, hiçbir hollywood filminde göremezsiniz.  :ehi:

--elif--

Minibüste gönderdiğim 50 TL'nin üstü geciktiğinde yaşadığım stresi, sevgilim ''konuşmalıyız'' diye mesaj attığında yaşamadım. :ehi: 

--elif--

Dolmuştaki yaşlı amca öndeki gence'şu parayı öne uzatır mısın evladım? ' dedi. Gençte 'niye sen şoförle küsmüsün' dedi. Hala soktayım.  :ehi:

--elif--

Facebook durumuna ' Uçurumun Kenarındayım Rüzgar Esse de düşsem ' yazan arkadaşımı dürttüm , gebersin ibne  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: --€lif-- - 25 Ağustos , 2011, 13:07:25
Facebook durumuna ' Uçurumun Kenarındayım Rüzgar Esse de düşsem ' yazan arkadaşımı dürttüm , gebersin ibne  :ehi:
:ehi:
hakkaten koptum

--elif--

Geçen düğüne gittim nikah memuru; itirazı olan varmı? dedi. Ben de benim itim razı değil dedim. Ailecek düğünden kovulduk.  :ehi:  :ehi: 

--elif--

bütün dünya bizden fındık alarak mükemmel çikolatalar yapıyo biz daha çokoprensten öteye gidemedik.  :ehi:

--elif--

selam! ben o kesilen fotoğrafta sadece kolu çıkan kişiym. beni tanımayan yoktur dimii  :ehi: