22 Mayıs , 2024, 03:10:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

Balböceği

Bence 'na ni na dido,dido anam dido,dido babam dido,dido na ni na' şarkısını bulan kişi kesin bi ambulans şöförü
____   :ehi: :toothy10:

Balböceği

Bir kadın size gülüyorsa
sizi seviyordur
ya da sevmiyordur
veya nefret ediyordur.
Sonuçta kadın bu, her şey olabilir

:toothy10:

Balböceği

Lambadan çıkıp "dileğin nedir?" diye soran cine "canının sağlığı" dedim.
Şimdi kankayız. Ne dilersem önümde. Akıl zenginiyim
:toothy10: :ehi:

Balböceği

Kediyi 8 kere balkondan attım,1 canı kaldı.Artık hayatının kıymetini biliyor,namaza başladı.
:ehi:

--elif--

ingilizce ögreniyorum sheep koyun
dont sheep koymayin  :ehi:

--elif--

Topuklu giydiği zaman çantasında babet taşıyan kızdan korkunuz , her şeyi garantiye alır o tehlikelidir sinsidir o  :ehi:  :ehi:

--elif--

Kırmızı pantolon giyen erkeklere gıcık oluyorum o ne lan öyle? reglmi oluyosun derdin ne? giysene kotunu cekedini adam gibi, tip  :ehi:  :ehi:

--elif--

Apartman sakinleri ne demek lan? Biz müstakil evde oturuyoruz diye kuduruk muyuz, yaramaz mıyız, vebalı mıyız  :ehi:  :ehi:

--elif--

Şu sevgilisi olduğu halde face'de ayrılık sözleri yazanlar varya.. 45 numara ayakkabıyla ağızlarına vurasım geliyor  :ehi:  :ehi:

--elif--

Yerini kimse dolduramadı. Dolmadı.. Dolma.. Acıktım lan  :ehi:  :ehi:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: -medcezir- - 21 Ekim , 2012, 17:37:29
Yerini kimse dolduramadı. Dolmadı.. Dolma.. Acıktım lan  :ehi:  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

--elif--

Herkes hata yapabilir. mesela; "ağlarsa anam ağlar, gerisi ninja kaplumbağlar" esprisini ilk duyduğumda çok gülmüştüm ama artık gülmüyorum. :ehi:

--elif--

Cidden merak ediyorum; Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünde ne anlatıyorlar arkadaşlar?
-bu zımba,
-bu faks. faks çok önemli..
-bu A4 kağıdı. :ehi:

Balböceği

)

Teknolojidir diye Vestel'den çamaşır, bulaşık makinesi aldık az önce robota dönüşüp pencereden uçup gitti. şimdi dereye iniyorum.
:k06:

Balböceği

Sırf arabaya ''arabanın bi yerlerinden ses geliyo ya'' demek için binen insanlar var. at arabasına binse bile onu demeye yemin etmiş adam.
:ehi: