28 Nisan , 2024, 10:18:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Ağustos , 2011, 23:46:52
Ajdar'ın yeni şarkılarının olduğu laptopu çalındığı için albümü yayınlanamayacakmış. Bir de hırsızlık kötü bir şey derler. :D   :k06:
buna bayıldım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

"Aşkım ramazandan sonra seni bol bol opucem haberin olsun".Noluyo lan Ramazan kim :@
:toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

'Doktorlar' diye bi kanal çıkmış. Belli saatlerde show tv'yi yayınlıyo galiba. :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Kavak Yelleri bitiyormuş. Yeni başlayacak dizinin adını söylüyorum: "Kavak Yelleri Pusu" :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

+ Anne arkadaşım iftara çağırdı gidebilir miyim ? - Tamam ama akşam ezanından önce evde ol.
:ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 08 Ağustos , 2011, 22:19:12
Etrafında on tane Rus kız, cebinde tonla para, şan şöhret.. Hayat Serdar Ortaç'ı yoruyorsa biz napak kanka ölek mi ? :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Ağustos , 2011, 13:50:23
Kavak Yelleri bitiyormuş. Yeni başlayacak dizinin adını söylüyorum: "Kavak Yelleri Pusu" :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

-baba kalk deprem oluyor +Ne depremi lan yat bu saatte deprem mi olur :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Çeyrek altın olmuş 155 lira. Bülbülden altın kafesi alsak 10 kilo vardır, eşekten de altın semeri arakladığımız zaman köşeyi döndük demektir

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Ağustos , 2011, 13:54:44
Çeyrek altın olmuş 155 lira. Bülbülden altın kafesi alsak 10 kilo vardır, eşekten de altın semeri arakladığımız zaman köşeyi döndük demektir

hahahahaha  :toothy10:  :toothy10:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Ağustos , 2011, 13:54:44
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

‎' Erkek Adam Karısının ELini Tutar ve Hiç Bırakmaz.. Neden mi Çünkü Bıraktığı Gibi ALışverişe Gideceğini BiLir ..!  :k06: :k06:

hüzünden_gelme

Kokunu Özledim Dedi , Çoraplarımı Yolladım Artık Görüşmüyoruz ♥ :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Ağustos , 2011, 13:49:47
'Doktorlar' diye bi kanal çıkmış. Belli saatlerde show tv'yi yayınlıyo galiba. :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SABAH AKŞAM SAHURDA İFTARDA DOKTORLAR BU NE YA :k06: :k06:

BİDE SABAH SÜRPRİZİ AKŞAM SÜRPRİZİ HAFTA SONU SÜRPRİZİ YAZ SÜRPRİZİ HAYAAT SÜRPRİZLERLE DOLU :k06: :k06: