29 Mart , 2024, 13:21:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 29 Temmuz , 2011, 18:57:53
Yatakta çok iyiyimdir. " Hiç unutmam 16 saat uyumuşluğum var."

:ehi: :ehi: :ehi:

bende çok iyiyimdir :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Hilal Cebeci " Einstein'la aynı kafadayım" demiş...Einstein bu cümleyi duysaydı atom yerine kendini parçalardı.
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Deveye boynunun eğriliğni sorarsınz.Sıkıyorsa aslana "saçlarn neden karı gibi uzun?", Timsaha "o kuyruk ne lan?" diye sorun  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Şampuan reklamlarnda neden hep uzun saçlı insanları oynatıyorlar anlamıyorum. Kısa saçlı insanlar saçlarını omoyla yıkıyo sanki.
:laughing7:

hüzünden_gelme

Ilerde evlenecegm adam suan da kim bilir kimi cok seviyo kime asik. gerizekali bosa zaman harciyosun cik artik karsima lan.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Bankaya gidip "Sizi Allah'a havale ediyorum" diye sitem edeyim dedim. "5 tl havale ücreti" istediler.

:ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Dr.Oetkerden Esinlenerek Babaneme Bna "Supangle yaparmsn?" Ddim. Ne ' Sübhanikemi' Ddi. Oturduk Nihat Hatipoğlunu izliyoruz.  :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Sıcaklardan mı bunaldınız? Tatile gidemiyor musunuz? Klimanızda mı yok? O zaman yapabileceğim bişey yok valla kusura bakmayın.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Balıklar sıcaktan bunalmıştır diye akvaryuma buz gibi kola döktüm, mübareklerin hepsi keyiften sırt üstü yüzmeye başladı..

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

3 aydır ciğerlerim ağrıyor ama doktora gitmedim. Çünkü Volkan konak diyo doktorlarda ne bilir Cigerun acusuni :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 31 Temmuz , 2011, 18:59:27
Hilal Cebeci " Einstein'la aynı kafadayım" demiş...Einstein bu cümleyi duysaydı atom yerine kendini parçalardı.
:toothy10: :toothy10: :toothy10:
kesinlikle :ehi: :toothy10:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 31 Temmuz , 2011, 23:04:12
3 aydır ciğerlerim ağrıyor ama doktora gitmedim. Çünkü Volkan konak diyo doktorlarda ne bilir Cigerun acusuni :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 31 Temmuz , 2011, 23:04:12
:ehi:  :ehi:  :ehi:

hüzünden_gelme

Biraz insan ol diyeceğim ama seni zor durumda bırakmak istemiyorum... ! ;) ;)

doğangüneş

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 31 Temmuz , 2011, 22:54:13
Dr.Oetkerden Esinlenerek Babaneme Bna "Supangle yaparmsn?" Ddim. Ne ' Sübhanikemi' Ddi. Oturduk Nihat Hatipoğlunu izliyoruz.  :ehi: :ehi: :ehi:
[/quote 

koptum yine :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: