27 Nisan , 2024, 15:31:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evlilik sizi ne kadar değiştirdi?

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Temmuz , 2011, 14:57:51

« önceki - sonraki »

Nezo

Pek Değiştim Diyemem Aynıyım. Zaten Karakterimin Oturduğu bi Yaşta Evlendim. Bekarkende Uçuk Kaçıktım Dik Kafalıydım Neşeliydim Hala Da Aynıyım. Eşimde Aynı Kafalar Uyuşunca Tadından Yenmiyor Evlilik Be  :love8: :nazar:

@@@gözde@@@

:nazar:nezcim Allah daim etsin mutluluğunuzu  :nazar: :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ÖNCEDEN SESİİZ SAKİN Bİ İNSANDIM

EVLİLİKTEN SONRA DEĞİLDE ÇOCUKTAN SONRA TAM Bİ ZIR DELİ SİNİR STRES SAHİBİ Bİ İNSAN OLDUM :laughing7:

BUNUN HARİCİNDE BİRAZCIK KİLO

KARAKTER OLARAK AYNIYIM ONDA Bİ DEĞİŞİKLİK YOK

elif35

kişilik olarak hala aynıyım herhangi bir değişme olmadı çok şükür hani bazı insanlar evlenince bir tarafı kalkar ya öyle olmadım çok şükür  :nazar:

Bu evlilik beni önce bir eş sonra da anne yaptı bunlardan daha güzel bir şey olabilir mi   :love9:

ponçik

Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 11:46:17

EVLİLİKTEN SONRA DEĞİLDE ÇOCUKTAN SONRA TAM Bİ ZIR DELİ SİNİR STRES SAHİBİ Bİ İNSAN OLDUM :laughing7:

ben de tam tersi çocuktan sonra inanılmaz sakin ve sabırlı oldum  :laughing7:

normalde de sakindim ama tepem attımı agresifin önde gideniydim  :caca:  :ehi:
olaylara bakış açım değişti, bencilliğim gitti , kadere daha çok inanır oldum  :hıhı:
ama bunların evlilikle beraber yaşla alakalı olduguna da inanıyorum , olgunlaştığımı hissediyorum  :icon_thumright: anne oldum, büyüdükçe büyüdüm  :love3:

ayla89

26 Temmuz , 2011, 00:12:20 #20 Son düzenlenme: 26 Temmuz , 2011, 00:17:08 özgür89
bende malesef kilo aldım şiştim davul gibi oldum sinir oluyorum kendime  :ehi:
hiç sakinleşmedim hala çooooook sinirliyim  :cildir:
annemin babamın değerini anladım onlara çektirdiklerim aklıma geldikçe :BangHead:
birde kendimden çok eşimi düşünürüm bende dünyaya bidaha gelsem yine kocişimle evlenirdim :love9:

laracroftt

bekarken bızım evde huzur yoktu mutlu degıldım baskı vardı uzerımde hep onu gıyme buraya gıtme onla konusma... huzuru evlendıgımde buldum esımı cok sevdım halada sevıyorum orta hallıyız zaten cok malda mulkte gozum yok ıkı lokma ekmegım olsun huzurum olsun tek ıstedıgım buydu oda oldu cok sukur. Sıkıntılar her evde olacak allahın emrı o ama evlenınce daha sabırlı, ongoruslu olmayı, bencıllık ve onyargılardan uzak durmayı ogrendım. Hayata senı baglayacak ılla kı bıseyler varmıs bunu ogrendım sımdı dogacak bebegımle dahada taclandı bu baglılıgım. Fızıksel olaraksaaaaaaa 10 kılo aldım ::)  esımde kafadan 15 kılo tombıs olduk yaa   :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: g10ca - 25 Temmuz , 2011, 12:35:40
Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 11:46:17

ben de tam tersi çocuktan sonra inanılmaz sakin ve sabırlı oldum  :laughing7:

normalde de sakindim ama tepem attımı agresifin önde gideniydim  :caca:  :ehi:
olaylara bakış açım değişti, bencilliğim gitti , kadere daha çok inanır oldum  :hıhı:
ama bunların evlilikle beraber yaşla alakalı olduguna da inanıyorum , olgunlaştığımı hissediyorum  :icon_thumright: anne oldum, büyüdükçe büyüdüm  :love3:
Bende yeni huy degistirdim, ben sabrli ne olursa olsun hep icime atardim...

Biraz saftim ama dogumdan sonra hepsi gitti simdi zeyna gibiyim  :ehi: :ehi:

sanki guclendim dogumdan sonra hicbir lafi kaldirmiyorum direk sak sak  :ehi:

Balböceği

Evlenmeden once 38 bedendim sonra 48 oldum simdi 42 bedenim..

Burda herkes kilodan sikayetci  :ehi: :ehi:

karapnr

ben de daha rahatım anne baba baskısı yokk ama kendimi daha yorgun hissediyorum sorumluluklar açısından  :suclu:

Nezo

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 25 Temmuz , 2011, 11:41:58
:nazar:nezcim Allah daim etsin mutluluğunuzu  :nazar: :nazar:
Sağol Canım Cümlemizin İnşallah  :flowers:

d3m37

30 kılo katmıstı 15 verdım 15 kaldı dogum kılolarım ve eskısı kadar hergun kuafore gıtmıroum bakım yapmıyorum ev halı malum ve sacım dogal rengınde 4 yıldır ama cok sıkıldım artık yettı bayrama röfle yaptırıcam :) bıde kıloları verdımmı tamamdır

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982