25 Nisan , 2024, 15:03:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DUYGUCUMMMMM İYİKİ DOĞDUN (✿sweet_sweet✿)

Başlatan Demet_dk, 22 Temmuz , 2011, 00:11:03

« önceki - sonraki »

Demet_dk

DUYGUCUM GÜZEL YÜREKLİ ARKADASIMMMMM

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

ÇOCUKLARINLA EŞİNLE SEVDİKLERİNLE HUZUR SAĞLIK VE MUTLULUK DOLU YILLAR DİLİYORUM SANA

:flowers: :nazar: :flowers: :nazar: :flowers: :nazar: :flowers: :nazar: :flowers: :nazar: :flowers: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

annelerın en guzelı dogum gunun kutlu olsun  :amin:

nice senelere bal yıgenımle  mınık  kaymak melegımle ve de eşinle  beraber :amin:

o güzel yüzün hep gulsun  :amin: rabbım saglık huzur  mutluluk versın  :amin: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

DİLVİN

doğumm gunun kutlu olsunn duygucummm

ıyıkı senı tanımışızzz. çokk tatlısın  :love9:

çocuklarınla ve eşinle nice mutlu senelere :flowers:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun
hep güzel günler gör inşallah
  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Dogum gunun kutlu olsun duygucum gercekten iyiki tanimisim seni   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yas kac oldu bu arada  ;D esinle cocuklarinla nice hayirli up uzun senelereee  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

DUYGUMM GÜZEL YÜREKLİ ARKADAŞIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE SEVDİKLERİNLE

YENİ YAŞINDA MUTLULIKLAR SENİNLE OLSUN :love9: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Dogum günün kutlu olsun cnm  :opucuk: Ailenlen nice mutlu yillara ins  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

DUYGUCUM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
RABBİM SAĞLIKLI,HUZURLU,MUTLU VE SEVDİKLERİNLE BERABER DAHA NİCA YAŞLAR NASİP ETSİN   :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Aytii

Duygucuğum geç oldu biraz ama gemiş doğum günün kutlu olsun canım  :flowers: nice sağlıklı huzurlu yaşamların olsun sevdiklerinle  :nazar: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

DUYGUCUM GECMIS DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN CNM NICE SAGLIKLI SENELERE SEVDIKLERINLE BERABER INSALLAH  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿sweet_sweet✿

Aaaaayyyy inanmiyorummmmmm Ben bu kutlamalari yeni okuyorummm... :hello2: :hello2:  demetcim canim oncelikle konu actigin ve bu kadar guzel bir karsilama oldugu icin cokkkk tesekkur ederim.. veeeeee dogumgunumu kutlayan diger guzel insanlar.. hepinizin iyi dileklerini ayri ayri okudum.. beni cok mutlu ettiniz.. hepinize cok kocaman tesekkur ediyorum.. eksik olmayin Canlarim... Hep birlikte nice iyi mutlu uzun seneler gorelim insallah.. :amin: :love9: :love7: cep telefonumdan cevap yaziyorum umarim kelimeler dogru cikmistir sizleri opuyorum hepiniz saglicakla kalin :opucuk: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

anummmm benımm duygumunnn dogum gunuymus gec bi kutlama oldu ama yenı gördumm gecmıs dogum gunun kutlu olsunnn canımmmm ıyıkı varsınnn senii çokkk seviyorummmm güzel yürekli insan   :flowers:

sugarwoman