28 Nisan , 2024, 06:09:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşi sezeryan doğuma giren varmı?

Başlatan yassminn, 20 Temmuz , 2011, 07:03:51

« önceki - sonraki »

sekerbebe

slm kızlar ben bende 33 gün önce sezaryen oldum.vajinamda kasılma var sanırım ilişkiye giremiyoruz  böyle olan varmı..yoksa bendemi sorun offffff :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

banu_fth

Alıntı yapılan: βαlκιz - 25 Temmuz , 2011, 16:16:24
adam normaldir canım bende duydum öyle olabiliyormuş
pisikolojileri bozuluyormuş  ;D  :sad1:

ilginç diilmi ama yaa.. bizim bozulması lazım .. onlara noliiyy ..
girmese mi acaba yaa eşim ..  :icon_scratch: :icon_scratch: kafam karıştı bak .. !!

Balböceği

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Temmuz , 2011, 15:47:03
ameliyathane koşulları olduğu için izin verılmedi normal olsaydı doğumum doktorum alırım demişti ki ozamanda ben istemezdi :D arkadasımın eşi normal doğuma girmişte adam eşine 1 sene hiç dokunamamış  :dontknow:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Benim esime hic tesir etmedi dogum  :ehi: :ehi: :ehi: ama varya bir erkek gercektende o ani yasamali  :love9:

ben bir dogurduysam esim 9 dogurdu  :k06: ben sanci cektikce mahfoluyordu  :y25:

sancilarim sIKLAStikca, sancin varmi  yokmu diye zirt pirt soruyordu  :ehi: tabi  beni deli ediyordu  :suclu:

Demet_dk

SEZERYAN AMELİYATINA EŞLER ALINMAZ BENİM BİLDİĞİM  :icon_thumright:

AMELİYAT SONUÇTA KESİP DİKİYOLAR NE İŞİ VAR EŞİN ORDA

Alıntı yapılan: sekerbebe - 25 Temmuz , 2011, 16:20:12
slm kızlar ben bende 33 gün önce sezaryen oldum.vajinamda kasılma var sanırım ilişkiye giremiyoruz  böyle olan varmı..yoksa bendemi sorun offffff :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

40 GÜN BEKLESEN DAHA İYİ OLURDU
33 GÜN ERKEN BİRAZ  :dontknow:

susanna

ben hamileligimi ogrenmeden kocise soyluyorum dogumda yanimda olmalisin diye benim cektigimi gorsun o anin acisini sadece ben yasicaksam bile enazindan sahit olmali  ;D
ama sartimda var tabii normal de olsa sezeryanda olsa gogus hizamdan assagiya inmeyecek elimi tutsun yeter  :suclu:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: susanna - 26 Temmuz , 2011, 00:45:11
ben hamileligimi ogrenmeden kocise soyluyorum dogumda yanimda olmalisin diye benim cektigimi gorsun o anin acisini sadece ben yasicaksam bile enazindan sahit olmali  ;D
ama sartimda var tabii normal de olsa sezeryanda olsa gogus hizamdan assagiya inmeyecek elimi tutsun yeter  :suclu:
aynen canım  :icon_thumright: sanırım gorunmesın dıye perde yapmışlar alt tarafa sadece elı olsun yanımda yeter  :love9:

FeHi

Yine de görmesini istemem ben bile doğum videolarını isleyemiyorum bayan oldgm halde kaldı ki eşim nası izleyecek

gidom81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Temmuz , 2011, 16:24:18

girmese mi acaba yaa eşim ..  :icon_scratch: :icon_scratch: kafam karıştı bak .. !!

piskolojik olarak eslerinin cok aci cektigini gorunce erkeklerde onlara tekrar o aciyi cektirmekten  korkup risk alicak birseyler yapmak istemiyorlarmis ( kisaca iliskiden sakiniyorlar)  her erkekte olmuyor ama riskli gecerse ve karisinini kaybetme korkusunu yasarsa sorun yasana biliyormus,

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2011, 20:05:02
ameliyathane koşulları olduğu için izin verılmedi normal olsaydı doğumum doktorum alırım demişti ki ozamanda ben istemezdi :D arkadasımın eşi normal doğuma girmişte adam eşine 1 sene hiç dokunamamış  :dontknow:

Benim esime hic tesir etmedi dogum  :ehi: :ehi: :ehi: ama varya bir erkek gercektende o ani yasamali  :love9:

ben bir dogurduysam esim 9 dogurdu  :k06: ben sanci cektikce mahfoluyordu  :y25:

sancilarim sIKLAStikca, sancin varmi  yokmu diye zirt pirt soruyordu  :ehi: tabi  beni deli ediyordu  :suclu:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende inşallah normal yaparsam istiyorum yanıma .. gelsin de görsün dünya kaç bucak ..
öle bi tesir ediciğini sanmıorum .. yani uzak durmak gbi filan .. zaten belden aşağıma bakmasın  ::)
yanımda olsun yeter  :love9: :love7:

banu_fth

Alıntı yapılan: gidom81 - 06 Eylül , 2011, 18:20:22
Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Temmuz , 2011, 16:24:18

piskolojik olarak eslerinin cok aci cektigini gorunce erkeklerde onlara tekrar o aciyi cektirmekten  korkup risk alicak birseyler yapmak istemiyorlarmis ( kisaca iliskiden sakiniyorlar)  her erkekte olmuyor ama riskli gecerse ve karisinini kaybetme korkusunu yasarsa sorun yasana biliyormus,

yinede gelsin istiyorum .. sorun yaşıycağımızı sanmıyorum eşim güçlüdür o konularda inanıyorum  :k06:
hem o olmadan ben cesaret edemem ..  ::)

gidom81

kolay gelsin allah kurtarsin, zaten dayanamazsan cikar en kotusu :))

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Eylül , 2011, 18:29:50
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2011, 20:05:02

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende inşallah normal yaparsam istiyorum yanıma .. gelsin de görsün dünya kaç bucak ..
öle bi tesir ediciğini sanmıorum .. yani uzak durmak gbi filan .. zaten belden aşağıma bakmasın  ::)
yanımda olsun yeter  :love9: :love7:
Zaten bakmaz belden asagisina.. arkadasin dedigi gibi en kotusu cikar  :ehi:

Lă_Tăhzen!

BENIM EŞİMDE YANIMDAYDI SAGOLSUN  :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: sekerbebe - 25 Temmuz , 2011, 16:20:12

SAGLIK AÇISINDAN 40 GUN BEKLEMEK SART  ;)

laracroftt

ay ben dedım doguma gır dıye ıstemıyo benımkı ne sezaryene ne normale, dayanamazmıs   :ehi:
Sekerbebe arkadasım kırkın cıkmamıs daha beklesene azıcık daha...