27 Nisan , 2024, 16:35:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yaz gebelerini serinletecek tavsiyeler

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 15 Temmuz , 2011, 13:09:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

bana dr.um günde 15 bardak su iç dedi... zaten o kadar sıcak ki evin içi 37 derece içmeden olmuyor... klima çalışıyor ama başımı ağrıtıyor gözlerimi kurutuyor  bir tarafdan serinlerken diğer tarafdan şikayetlerim artıyor...sıcaktan balkona bile çıkmıyorum şiştim kaldım evde oturmaktan...sabah uyandığında ellerim şişiyor parmaklarım kapanmıyor bombe bombe oluyor yüzük takmıyorum. benim doğumum Allahdan kışın olacak bu aylarda doğumu yaklaşan arkadaşların neler çektiğini düşünebiliyorum :sad1: :sad1:Allah yrdımcınız olsun...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 13:53:40
:amin: :amin: :amin: :amin: ÇOOOOKKK ZORRRRRR  :cildir: :cildir: :cildir:
doğumdan sonrada sorun bitmiyormuş... lohusalıkda ateş basması çok oluyormuş gelinimiz öyle diyor bebeği de kendisi de sudan çıkmıyormuş... bebeği daha 6 gün oldu doğalı...

karapnr

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 15 Temmuz , 2011, 14:32:30
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: doğuramıyorummmmmmmmmmmm  :k06: :k06: :k06:

rahatı yerinde çocuğun  ben çok iyi anlarım onu annem 10 aylıkken doğdun sen diyo  :ehi: :ehi:

Balböceği

Aman aman yazin sicaktan pistim kisin dogumdan sonra buz kestim  :cildir: :cildir: :cildir:

Yazin cok zor gecti klima bir yandan pufur pufur estiriyor ama heryerim tutuluyordu

Kisinda yazin ictigim soguk buz gibi sularin acisi cikti bi turlu isinamamistim ..

karapnr

ben de camları kapıları açınyorum esiyo evin içi ama hasta olcam sanırım bi de soğuk su içiyorum başlıyo öksürük ondan sonra  :BangHead:

ecrin.su79

ya ben ne yapayım arkadaşlar urfanın çöl sıcağında tamamem suyum çıktı :BangHead:klimamız var ama ev sahibimiz taktirmamıza izin vermiyor duvarı delinmesinmiş :violent1:eşimde taşınalım diyor bende istemiyorum 2yaşında kızım var bide hamileyim burda hiç kimsemde yok taşınmak zor geliyor ama sıcaktan iyicede bunaldım :cussing:rabbim hepimizin yardımcısı olsun bebişlerimizin canları sağolsun :amin: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 16 Temmuz , 2011, 14:39:13
ya ben ne yapayım arkadaşlar urfanın çöl sıcağında tamamem suyum çıktı :BangHead:klimamız var ama ev sahibimiz taktirmamıza izin vermiyor duvarı delinmesinmiş :violent1:eşimde taşınalım diyor bende istemiyorum 2yaşında kızım var bide hamileyim burda hiç kimsemde yok taşınmak zor geliyor ama sıcaktan iyicede bunaldım :cussing:rabbim hepimizin yardımcısı olsun bebişlerimizin canları sağolsun :amin: :nazar:

o nasıl bir ev sahibiymiş yaa  :violent1: :violent1: :violent1: aptal adam yaa, urfanın sıcağında yuhhh yanii  :cussing: :cussing: :cussing:
yazık valla canım hem sana hem 2 yaşındaki kızına  :sad1: yavrucak pişiyordur  :sad1:
Allah yardımcınız olsunn  :amin:
hamilelikte daha da zor bi de, Rabbim herkesin yardımcısı olsun  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

amannnnnn lohusalıkta da mı ateş basacakmışşşş  :-ooo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bu sıcakta hamile olanlara hele bide son günlerini yaşayanlara Allah sabır versin çok zor

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 15:31:38

sakın ha yok sıcakladım ettim diyipte cıbıl dolaşma doğurunca

üşütürsün Allah korusun

ozamanda dikkat etmemiz lazım ateş çıkarırız vallah  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

16 Temmuz , 2011, 15:48:00 #26 Son düzenlenme: 16 Temmuz , 2011, 15:54:08 ✿✿nur✿✿
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Temmuz , 2011, 15:40:55
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Temmuz , 2011, 15:31:38

sakın ha yok sıcakladım ettim diyipte cıbıl dolaşma doğurunca

ozamanda dikkat etmemiz lazım ateş çıkarırız vallah  :-\

evet o zaman daha zor geçicek  şimdi açıyorum her yeri oturuyorum cıbıl cıbıl.annem çorap giyeceksin ayağına doğum yapınca dedikçe ateş basıyo ama bebeğimiz için tabi ki her şeye katlanıcazz
  :k06: :k06: :k06:

Aytii

kız iletiyi düzelt  :ehi:

okurken diyorum ben yazmadımki bunları diye  :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gülücük yapıcam diye de nazar işareti koymuşum idare et bacım aklım bi karış havadaaa  :ehi:

ecrin.su79

Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 16 Temmuz , 2011, 14:39:13
allah razı olsun arkadaşım :flowers:ev sahibimiz çok vizdansız bide pintimi pinti 14aydır bu evdeyim girdiğimiz ay vestiyer yaptıracağım dedi ama nerdeeee :BangHead:benim üskatı kendine almış eşimede vestiyer için param yok kardeşim üst katınızı aldı ona biraz para çıkıştım demiş allah onu bildiği gibi yapsın :violent1:rabbim herkezi ev sahibi yapsın inş. kimsenin eline düşürmesin  :amin:kızımın heryeri isilik oldu yavrum gelip gidip öptürüyor canı acıyor kıyamıyorum kendimi düşünmekten geçtim yani :y25: