Arkadaşlar Birbirimizi Tanıyalım, Herkes Kendini Tanıtsın

Başlatan DoctorGunel, 13 Temmuz , 2011, 15:06:18

« önceki - sonraki »

Şımarık pisicik

Mrb ben dilek 2009da evlendim.bir düşük yaptım. Ama rabbim nasip etti 5 mayıs 2011 saat 10:45de oğlum ege dünyaya merhaba dedi.dilerim rabbimden tüm isteyen kullarına bu duyguyu yaşatsın.amin amin. Çünkü biz zor bulduk değerini iyi biliriz beklemenin... Sabretmek zor olsada sonunda onu kucaklamak varsa bence dayanmak morali bozmamak gerek arkadaşlar

cemresu

merhabalar arkadaşlar.. 23 yaşındayım,istanbulda oturuyorum
21.06.09 da evlendim ilk ayımda hamile kaldım ama düşürdüm daha sonra bebek konusuna ara verdik nerdeyse 1 sene..  derken 2010 kasım ayında tekrar hamile kaldım o da 5 haftalıkken düştü kürtaj oldum.. Rabbim şükürler olsun ki kısa süre sonra ocak ayında tekrar nasip etti hamile kaldım şimdi şafak sayıyorum 31 haftalık hamileyim kızım olcak kısmetse  :amin:  Allahım herkse nasip etsin inşallah.. 

Günes_35

Selam Arkadaslar ben Günes Almanyadan 27 yasindayim ve 7,5 senedir evliyim allaha sükürler olsun ki cok iyi giden bir evliligim var fakat uzun zamandan beri bebis istiyorum ama adet düzensizligim cok,  dogum kontrol hapi kullandim gecen sene ve 9-10. aylarda biraktim hamile kalmisim ögrenmemle kaybetmem bir oldu 7 gün hissettim sadece o duyguyu o kadar cok istemistim ki  gribe yakalandim o niyetle hastaneye gittim birden kanamda gelmis  ve düsük tehlikesi dediler 4 gün yattim hastenede en azindan hamile kalabiliyorum hissi ile  kendimi toparladim coksükür düsükten sonra ilk adetim 31.03.2011
ve daha sonra tam 4 ay adet görmedim ilac verdiler adetim gelsin diye ve 27.07.2011 den beri de kanamam var sanci da ayni sekilde ve geldigi günden beri de dogum kontrol hapinida aliyorum doktora gittim bu sabah hersey normal dedi 4 ay gelmeyince ama doktorumu pek begenmedim bu sefer bana cok ilgisiz geldi umarim cok kafanizisisirmedim inanin bazi bilgilere ihtiyacim olabilir tesekkürler ....

Şımarık pisicik

Mrb güneş ben dilek.öncelikle çok geçmiş olsun.ama en azından umut  var gülüm.bizde uğraşarak sahip olduk zor ama ödülü onu kucağına almak işte o her şeye bedel...dualarım tüm evlat isteyenlerle...rabbim cümle anne baba adaylarının yüzünü güldürsün kucaklarını doldursun... Amin amin amin...

Günes_35

Alıntı yapılan: Şımarık pisicik - 09 Ağustos , 2011, 14:04:14
Mrb güneş ben dilek.öncelikle çok geçmiş olsun.ama en azından umut  var gülüm.bizde uğraşarak sahip olduk zor ama ödülü onu kucağına almak işte o her şeye bedel...dualarım tüm evlat isteyenlerle...rabbim cümle anne baba adaylarının yüzünü güldürsün kucaklarını doldursun... Amin amin amin...

Amin cnm cok tsk ederim herkezin gönlüne göre verisin rabbim insallah  :amin:

Günes_35

Alıntı yapılan: cemresu - 09 Ağustos , 2011, 01:40:01
merhabalar arkadaşlar.. 23 yaşındayım,istanbulda oturuyorum
21.06.09 da evlendim ilk ayımda hamile kaldım ama düşürdüm daha sonra bebek konusuna ara verdik nerdeyse 1 sene..  derken 2010 kasım ayında tekrar hamile kaldım o da 5 haftalıkken düştü kürtaj oldum.. Rabbim şükürler olsun ki kısa süre sonra ocak ayında tekrar nasip etti hamile kaldım şimdi şafak sayıyorum 31 haftalık hamileyim kızım olcak kısmetse  :amin:  Allahım herkse nasip etsin inşallah..

canim benim senin adina inan ki cok sevindim insallah yavrunu kucagina sag saglim alirsin  allahim ne olur banada artik nasip eyle yarabbim  :amin:

SeliN59

kızlar bende 19 aylık evliyim evlendiğimden beri korunmuyoruz ilk başlarda eşimde varikosel vardı çift taraflı o yüzden olmadı bebeğimiz daha sonra eşim ameliyat oldu ameliyattan 1,5 ay kadar sonra gebe kaldım ama dış gebelik oldu ondan zar zor kurtulabildim tedavim 2 ay kadar sürdü ilk dış gebelikten 4 ay kadar sonra nisan sonunda  bidaha hamile  kaldım oda dış gebelik oldu :( kendiliğinden düştü  temmuzun 25 inde rahim filmi çektirdim tüplerim açık çıktı doktorum kapalı veya yapışıktıysada açılmış dedi bakalım cumartesi adet günün Allahım hakkımızda hayırlısını versin bu arada yaşım 28 ismimde selin

TATLIMM

BENIM ISMIMDE EDA BENDE 18 NISAN 2010 EVLENDIM 3 AY SONRA HAMILE KALDIM ŞİMDİ NUR TOPU GIBI BI OGLUM VAR ALLAH OLMAYNLARA COCUK ISTEYNLEREDE NASIP ETSIN YUCERABBIM..

elif durmaz

11 Ağustos , 2011, 12:51:07 #38 Son düzenlenme: 15 Ağustos , 2011, 13:50:34 elif durmaz
Mrb. ben Elif Neslihan. 6 yıllık evliyim 4 yaşında bir kızım var. 27 yaşındayım. Nasipse bizde 2. düşünüyoruz 3 aydır bu ay 1-2 gün gecikmeli regl oldum hamileyim sandım ama malesef şimdilik bir şey yok inş. isteyen tüm anne adaylarını bekletmez yumurcaklar. Ramazan hediyesi olarak göbişimizi çalarlar.

DoctorGunel

kizlar ALLAH hepimize yardim etsin insallah, en kisa zamanda kucaklarimiz bebeklerle dolsun insallah...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

pinarafet

MERHABALAR BEN 2 YILLIK EVLİYİM, 6 AYLIK BİR OĞLUM VAR. HORMONLARIMDA SORUN OLDUĞU İÇİN İLK 1 YIL HAMİLE KALAMADIM. ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM ÇÜNKÜ BİR AN ÖNCE İSTİYORDUM BİR BEBEK. ALLAHIMK SONUNDA 4 AYRI DOKTORUN TEDAVİ ÖNERMESİNE RAĞMEN TEDAVİSİZ, İLAÇSIZ ANİDEN BİR BEBEK NASİP ETTİ. DOKTOR HATALARINI HAMİLELİĞİM VE DOĞUMUM SÜRESİNCE ÇOK YAŞADIM. AMA ALLAHTAN BİR KAYBIM OLMADI SEZERYAN OLMAM DIŞINDA. ŞİMDİ TEK SIKINTIM ADET DÖNEMİMDE SANCILARIMIN ÇOK YOĞUN OLMASI. ALLAH HERKESE İSTEDİĞİ ZAMAN HAYIRLI BİR EVLAT NASİP ETSİN DİYORUM :nazar:
:)SEN BENİM ÖMRÜMSÜN CEM'İM:)

pinarafet

:)SEN BENİM ÖMRÜMSÜN CEM'İM:)

dilara ışık

merhaba kızlar.... yazılanların hepsini okudum... allah yardımcımız olsun ne kadar zor... rabbim kendi görüp ihsan eylesin... nasip etsin bebişlerimizi...  :amin: :amin:

dilara ışık

ben dilara... 3yıl 2 aylık evliyim... 25 yaşındayım... muhasebeciyim... ilk önceleri bebek istememiştim... çalışma aşkı yüzünden... ama rabbim daha evliliğimin ilk aylarında nasip etti.... ama malesef kalbi atmadı... kürtaj oldum.... o gün anladım meğer ne kadar çok bebek istediğimi... daha sonra bekledik biraz ama korunmadım... buna rağmen gebede kalamadım.. 3 ay sonra özelde tedaviye başladım.. pko hastası olduğumu söylediler.. başka sorunumuz yoktu.. tedaviye kısa zamanda cevap aldım ve ikizlere gebe kaldım. ama rabbim onuda nasip etmedi düşükle sonuçlandı... tekrar tedaviye devam ettik... 4 ay sonra tekrar ikize gebe kaldım ve o da hüsran... daha sonra araştırmaya girdim.. kan sayımı yapıldı... ve kötü sonuç... kanda gizli şeker çıktı ve üstüne üstlük tiroit sorunum.. meğer bebeklerim bu hastalıklarım yüzünden düşmüş.. çok üzüldüm çok yıprandım.. şimdi en son gebeliğim üstünden 6 ay geçti ama malesef hala yok.. şu an çok iyiyim.. yumurtalıklarım iyi çalışıyor artık.. diğer hastalıklarım karantinada... ve şimdi bir pisikiyatr bulup rahatlamaya bakacam... son bir ayım kaldı tedavi için.. artık ilaçla bile tedavi olamıycakmışım..  :y25: :y25: nasip diyorum...  rabbim bu mubarek eyda nasip eder inşallah hepimize..  :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: dilara ışık - 11 Ağustos , 2011, 17:28:16
ben dilara... 3yıl 2 aylık evliyim... 25 yaşındayım... muhasebeciyim... ilk önceleri bebek istememiştim... çalışma aşkı yüzünden... ama rabbim daha evliliğimin ilk aylarında nasip etti.... ama malesef kalbi atmadı... kürtaj oldum.... o gün anladım meğer ne kadar çok bebek istediğimi... daha sonra bekledik biraz ama korunmadım... buna rağmen gebede kalamadım.. 3 ay sonra özelde tedaviye başladım.. pko hastası olduğumu söylediler.. başka sorunumuz yoktu.. tedaviye kısa zamanda cevap aldım ve ikizlere gebe kaldım. ama rabbim onuda nasip etmedi düşükle sonuçlandı... tekrar tedaviye devam ettik... 4 ay sonra tekrar ikize gebe kaldım ve o da hüsran... daha sonra araştırmaya girdim.. kan sayımı yapıldı... ve kötü sonuç... kanda gizli şeker çıktı ve üstüne üstlük tiroit sorunum.. meğer bebeklerim bu hastalıklarım yüzünden düşmüş.. çok üzüldüm çok yıprandım.. şimdi en son gebeliğim üstünden 6 ay geçti ama malesef hala yok.. şu an çok iyiyim.. yumurtalıklarım iyi çalışıyor artık.. diğer hastalıklarım karantinada... ve şimdi bir pisikiyatr bulup rahatlamaya bakacam... son bir ayım kaldı tedavi için.. artık ilaçla bile tedavi olamıycakmışım..  :y25: :y25: nasip diyorum...  rabbim bu mubarek eyda nasip eder inşallah hepimize..  :amin: :amin: :amin: :amin:
Canim ya cok ama cok uzuldum  :crybaby2: insallah su mubarek gunlerde bebisin bekletmez seni  :amin:

Cok acilar yasamissin  :y25: :y25: :y25: :y25: