29 Nisan , 2024, 17:17:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar Birbirimizi Tanıyalım, Herkes Kendini Tanıtsın

Başlatan DoctorGunel, 13 Temmuz , 2011, 15:06:18

« önceki - sonraki »

yasemin10

hoşbulduk ersu. Umarım iyi haberler alırım. İlk kez bu kadar umutluyum. İnşallah Allah hakkımızda hayırlısını verir.

suzannn

Alıntı yapılan: yasemin10 - 24 Ağustos , 2011, 11:29:54
hoşbulduk ersu. Umarım iyi haberler alırım. İlk kez bu kadar umutluyum. İnşallah Allah hakkımızda hayırlısını verir.
amin inşallah

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: yasemin10 - 24 Ağustos , 2011, 11:24:00
Herkese merhaba, ben de bu siteye yeni üye oldum. Üye olmadan önce de sık sık ziyaret ediyordum. Üye olmak bugüne kısmetmiş.

Adım yasemin 33 yaşındayım. 8 yıllık evliyiz. Son 1 yıldır çocuk için uğraşıyoruz. 31 temmuzda son adetimi gördüm. Adetimin 5.günü klomen kullanmaya başladım. adetimin 13.günü de pregnly igne oldum. şimdi büyük bir heyecanla bu haftanın geçmesini bekliyorum. Heyecandan kalbim duracak resmen.
hoşgeldin  adaşım  :flowers:  benim adımda yasemin.22 yaşındayım.4 senelik evliyim.
bebek için uğraşıyoruz bizde, ama olumsuz yönde hep malesef  :-\
umarım hoş vakit geçirirsin  :opucuk:

haticecik :)

slm.lar aranıza yeni katıldım henüz anne değilim adayı da değilim ama nedense katılmak istedim :)

yasemin10

hoşgeldin  adaşım    benim adımda yasemin.22 yaşındayım.4 senelik evliyim.
bebek için uğraşıyoruz bizde, ama olumsuz yönde hep malesef 
umarım hoş vakit geçirirsin 

Hoşbulduk adaşım. Her şeyin hayırlısı. İnşallah en yakın zamanda bebişli haberleri burdan paylaşırız.

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

nisan rüzgar

slm kızalr ben 28 yasındayım  eylülde evleneli 4 yıl biticek ...ilk 8.ayımda bi düşüm oldu ondan sonra bidaha olmadıı  bebegim ..klomen tedavisi grdüm 6 ay kadar bi sonuç yok şimdi ara verdim bayramdan sonra devam edicemm çok yıpranıyo insan bu sürecte arada kafa dinlemek lazım ...inşş allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın  :amin:

ekin34

SELAM HERKESE 2,5 SENELİK EVLİYİM.İLK BAŞLARDA ÇOCUK FİKRİ AKLIMIZDA YOKTU.2 SENE GEÇSİN DEDİK VE GEÇTİ :) ŞİMDİ NİYETLENDİK,ALLAH KISMET EDERSE OLUR.BİZ NİYET EDERİZ TAKDİR ALLAHINDIR.ALLAH İSTEYEN HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ekin34 - 29 Ağustos , 2011, 02:01:20
SELAM HERKESE 2,5 SENELİK EVLİYİM.İLK BAŞLARDA ÇOCUK FİKRİ AKLIMIZDA YOKTU.2 SENE GEÇSİN DEDİK VE GEÇTİ :) ŞİMDİ NİYETLENDİK,ALLAH KISMET EDERSE OLUR.BİZ NİYET EDERİZ TAKDİR ALLAHINDIR.ALLAH İSTEYEN HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
allah gönlüne göre versin inşş canım   :amin:

ekin34

GÜL GÜZELİ

selam kızlar bende 26 yaşındayım 1 yıl 4 aylık evliyim  :k06: bu 1 ay önce korunmayı bıraktık..Rabbim isteyen herkese ve bana en kısa zamanda sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip etsin.Şüphesiz O'nun hazinesi çok geniştir....

DoctorGunel

kizlar rabbim hepimize  saglikli bebekler  versin insallah...AMIN...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

gülendam83

dilara geçmiş olsun öncelikle Allah yerine hayırlısından sağlıklısından bebiş versin  :( yaşadıkların kolay değil ama bunlar hep rabbimin imtihanı ... zamanı var inşallah...bende yeni katıldım siteye adım gülendam 28 yaşındayım 5 yıllık evliyim 4 yaşında yaramaz sevimli bir oğlum var ikinci bebiş için 1 senedir uğraşıyorum ama olmadı oğlum özellikle bi kardeş istiyor herhangi bi sorun çıkmadı kan tahlillerinde bebek olmamasına dair... NEDEN OLMUYOR fikri olan var mı arkadaşlar tecrübelerinizden yararlanmak isterim  tekrar görüşmek üzere herşeyin hayırlısı... :binkybaby:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

GÜL GÜZELİ

gülendamcım hoşgeldin canım  :hello: oğluşunu Allah hayırlı evlat eylesin inşaAllah..İkinci çocuk için de hayırlı vakitte nasip etsin canım vardır elbet bi vakti Rabbim bilir..

ru-kı-ye

ben rukiye 20 yasındaym konyadayım.2yllık evliyim ama malisef hala cocuk yk