Rabbime çok şükür Minik Oğlum Kollarımda

Başlatan **yeşim**, 12 Temmuz , 2011, 16:11:29

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: **yeşim** - 18 Temmuz , 2011, 15:05:14
Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 18 Temmuz , 2011, 12:34:08
allah analı babalı büyütsün canımmmmm yaaa.darısı bise işallah.bende cok istiyorum normal doğum.senin ascık şanşsızlık olmuş.baştan ağrı çekmişsin sonradan dönmüş ameliyata.ama en iisini yapmışsın ya bebişe allah korusun bişi olsaydı.ama ne mutlu doğum sancısı nasıl oluyor en azından onu biliosun artık.bunu hiç yaşayamayanlarda var.bende ıkınma nasıl bi his onu çok mrk ediyorum.allahım lütfen normal doğurayım sağlıklı doğurayım  :amin: :amin: :amin: :amin:

ömrü hayırlı ve sağlıklı olsun işallah....

Canım inşaallah normal doğum yapabilirsin ben çok istedim ama olmadı hayırlısı buymuş ama suyumun geldiğini sancıyı hepsini yaşadım ve kendimi bu anlamda şanslı hissediyorum bunları yaşamakta güzel

bencede bende senin gibi düşünüyorum.doğum bu yaaa ömründe kaç kez yaşayabilceksin ki.o anı doya doya yaşamak gerek.tabikide canımız yanacak acı cekeceğiz.sonunda anne olmak var.bunu biliyoruz.ama keyfi bi sezeryanada en baştan karşıyım.yavaş yavaş acılmamın olması.eşimle beraber koridorda dolaşmam.belimin ağrısı sancının ne sıklıkla geleceği ve şiddeti .en cokta merak ettiğim ıkınma hissi nasıl bişi.bebeğimin içimden kayıp çıkması nasıl bişi.ve doğum sonunda bebeğimin kucağıma ıslak ve kaygan haliyle verilmesi nasıldır kimbilir.aaaaaaaaaaaaaay bunlar beni çok heyecanlandırıyor yaaa.Allahım sorunsuz sağlıklı bi gebelik nasip etki doğumumda normal olsun. :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

DoctorGunel

ALLAH  anali babali boyutsun canim...darisi basimiza INSALLAH...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

**yeşim**

Alıntı yapılan: belkis_nur - 18 Temmuz , 2011, 15:35:18
     :nazar: :nazar:    cok tatliiii  allah saglikli sihatli mutlu yillar nasip etsin    :amin:
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun

**yeşim**

Alıntı yapılan: KONYALI - 18 Temmuz , 2011, 17:03:30
maşallah sana ve oğluna cnm..allah analı babalı sağlıklı uzun ömürler nasip etsın ınsallah

Allah razı olsun teyzesi eşekkür ederiz darısı senin prensesine inşaallah

**yeşim**

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 18 Temmuz , 2011, 17:53:33
ALLAH  anali babali boyutsun canim...darisi basimiza INSALLAH...
Amin canım Rabbim en kısa zamanda anne olmayı nasip eder inşaallah

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tebrik ederim canim hayirli evlat olur insallah  :flowers: :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

**yeşim**

burcum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gökkusağı

tebrikler allah sağlıklı uzun ömürler versin  :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!