Rabbime çok şükür Minik Oğlum Kollarımda

Başlatan **yeşim**, 12 Temmuz , 2011, 16:11:29

« önceki - sonraki »

**yeşim**

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 15 Temmuz , 2011, 11:37:41
canım
Allah analı babalı büyütsün
normal doğumu bende çok istiyordum başlı başına bir mucize
ama asıl kahramanlık,9 ay kanıyla canıyla beslemek
doğduktan sonra geceleri uykusuz kalmak,herşeyi ondan çok sevip,önce yavrum diyebilmek
sen bebeğinin hep kahramanı olacaksın
haklsın canım önemli olan sağ salim taşıyıp sonunda kucağına alabilmek

**yeşim**

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Temmuz , 2011, 17:53:07
gözün aydın sağlıkla büyüt inşaallah bebeğini...
bende gözlerimi kırpmadan okudum benim öyle kahramanlık yapma cesaretim bile yok doğumda herhalde ben isterdim sezeryanla alın diye  :icon_pale: gelmiş geçmiş olsun sağlıkla kucağında ya ne tür doğum yaptığın önemli değil  :nazar: :nazar:
haklısın canım darısı başına inşaallah

**yeşim**

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 15 Temmuz , 2011, 17:36:46
GÖZÜNÜZ AYDIN ARKADAŞIM.  :flowers:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Teşekkür ederim Allah razı olsun

Ezocan84

canim bende uzunda olsa bütün yazdiklarini okudum, yeri geldi güldüm, yeri geldi duygusallastim kendi doguma gidisim aklima geldi.. ama cok gecmis olsun canim artik gecmiste kaldi.. mehmetinle bol sütlü gazsiz huzurlu günler, haftalar diliyorum.. hayirli saglikli evlat olur insallah.. tebrikler  :flowers:

**yeşim**

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 15 Temmuz , 2011, 22:56:59
canim bende uzunda olsa bütün yazdiklarini okudum, yeri geldi güldüm, yeri geldi duygusallastim kendi doguma gidisim aklima geldi.. ama cok gecmis olsun canim artik gecmiste kaldi.. mehmetinle bol sütlü gazsiz huzurlu günler, haftalar diliyorum.. hayirli saglikli evlat olur insallah.. tebrikler  :flowers:
Teşekkür ederiz teyzesi sütümüz var ama göğüs uçlarım yara olmasa daha rahat emzireceğim çok acı çekiyorum emzirirken

Ezocan84

Alıntı yapılan: **yeşim** - 15 Temmuz , 2011, 23:38:45
Alıntı yapılan: Ezocan84 - 15 Temmuz , 2011, 22:56:59
Teşekkür ederiz teyzesi sütümüz var ama göğüs uçlarım yara olmasa daha rahat emzireceğim çok acı çekiyorum emzirirken

biliyorum canim, genelde hemen hemen herkeste bu gögüs yarasi oluyor, ama gecer canim hic merak etme, bebegin icin nelere katlanmadin 9 ay boyunca..  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

YEŞİMCİM KENDİ SÜTÜNÜ SÜR KREM GİBİ
EMZİRME ÖNCESİ SONRASI VE AKLINA GELDİKÇE
HEM UCUNA SÜR HEM KAHVERENGİ KISIMLARA
İNŞALLAH 2 GÜNE KALMAZ GEÇER BU ŞEKİLDE

**yeşim**

haklısın canım sanırım sütün faydası oldu şimdi sadece ilk çektiğinde acıyor sonra pek acımıyor çok şükür azaldı ağrıları

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oda geçecek inşallah az kaldı canım
ondan sonrası çok keyifli

tgbybr

canım Allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat olsun inşaallah... :amin: :amin:

Dilara Ebrar

allah analı babalı büyütsün canımmmmm yaaa.darısı bise işallah.bende cok istiyorum normal doğum.senin ascık şanşsızlık olmuş.baştan ağrı çekmişsin sonradan dönmüş ameliyata.ama en iisini yapmışsın ya bebişe allah korusun bişi olsaydı.ama ne mutlu doğum sancısı nasıl oluyor en azından onu biliosun artık.bunu hiç yaşayamayanlarda var.bende ıkınma nasıl bi his onu çok mrk ediyorum.allahım lütfen normal doğurayım sağlıklı doğurayım  :amin: :amin: :amin: :amin:

ömrü hayırlı ve sağlıklı olsun işallah....
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

**yeşim**

Alıntı yapılan: tgbybr - 18 Temmuz , 2011, 12:24:28
canım Allah analı babalı büyütsün. hayırlı evlat olsun inşaallah... :amin: :amin:
Teşekkür ederiz canım Allah razı olsun

**yeşim**

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 18 Temmuz , 2011, 12:34:08
allah analı babalı büyütsün canımmmmm yaaa.darısı bise işallah.bende cok istiyorum normal doğum.senin ascık şanşsızlık olmuş.baştan ağrı çekmişsin sonradan dönmüş ameliyata.ama en iisini yapmışsın ya bebişe allah korusun bişi olsaydı.ama ne mutlu doğum sancısı nasıl oluyor en azından onu biliosun artık.bunu hiç yaşayamayanlarda var.bende ıkınma nasıl bi his onu çok mrk ediyorum.allahım lütfen normal doğurayım sağlıklı doğurayım  :amin: :amin: :amin: :amin:

ömrü hayırlı ve sağlıklı olsun işallah....

Canım inşaallah normal doğum yapabilirsin ben çok istedim ama olmadı hayırlısı buymuş ama suyumun geldiğini sancıyı hepsini yaşadım ve kendimi bu anlamda şanslı hissediyorum bunları yaşamakta güzel

belkis_nur

:nazar: :nazar:    cok tatliiii  allah saglikli sihatli mutlu yillar nasip etsin    :amin: 

KONYALI

maşallah sana ve oğluna cnm..allah analı babalı sağlıklı uzun ömürler nasip etsın ınsallah