19 Nisan , 2024, 21:07:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Rabbime çok şükür Minik Oğlum Kollarımda

Başlatan **yeşim**, 12 Temmuz , 2011, 16:11:29

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

canim okudum, okudukcada cox duygulandim , cok guzel anlatmissin...INSALLAH saglikli boyutmeyi Rabbim nasib etsin sizlere...INSALLAH rabbim o guzel duygulari butun isteyenlere de nasib etsin...AMIN...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

**yeşim**

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 13 Temmuz , 2011, 06:48:35
canim okudum, okudukcada cox duygulandim , cok guzel anlatmissin...INSALLAH saglikli boyutmeyi Rabbim nasib etsin sizlere...INSALLAH rabbim o guzel duygulari butun isteyenlere de nasib etsin...AMIN...

Canım çok teşekkür ederim Rabbim tem isteyenlere nasip etsin inşaallah

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Allah analı babalı büyütsün Rabbbim sağlıkla büyütmeye nasip etsin tebrik  ederim canım  :flowers: :flowers: :flowers: büyük bi zevkle okudum
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

KasrıCinan

ayy sonuna kadar nefes almadan okudum :opucuk: :crybaby2: duygulandım bile.ne güzel rabbim bu mutlulugu herkeze yasatsın.ALLAH analı babalı büyütsün canım.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Nezo

Kelimesi Kelimesine Okudum Hem Gözlerim Doldu Hem Güldüm. Allah Analı Babalı Büyütsün Hayırlı Bir Evlat Olsun Yeşim'cim  :flowers:

elif35

doğum hikayen çok güzeldi kolay bir doğum olmuş maşşalah yavrunu da Rabbim sağ salim analı babalı huzurlu bir şekilde büyütmeyi nasip etsin  :flowers:

Balböceği

**yeşim**

hepinize çok teşekkür edrim kızlar her ne kadar normal doğum yapamasamda siz böyle yazınca yinede kendimi kahraman gibi hissettim :)

<<<betty>>>

ne kadar güzel anlatmışsın, okurken hem duygulanıyor hem gülümsüyor insan  :love9:
sağlıklı bir bebek dünyaya getirmişsin ya canım, bundan daha öte bir kahramanlık yok bence canım  :love9: :love9:
maşallah hem oğluna, hem sana  :nazar:
Allah oğluşuna sağlıklı, mutlu, huzurlu uzun ömürler versin inşallah  :amin: :amin:

Shadowqueen

Hayırlı olsun Yeşimcim, inan bir nefeste okudum hikayeni.Maşallah ebeye anlamış ki sizi büyük bir zorluktan kurtarmış canım. Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.  :amin: :amin: Benim miniğimde de var sarılık şuanda 13 de c.tesi tekrar kan vereceğiz siz ne durumdasınız?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım
Allah analı babalı büyütsün
normal doğumu bende çok istiyordum başlı başına bir mucize
ama asıl kahramanlık,9 ay kanıyla canıyla beslemek
doğduktan sonra geceleri uykusuz kalmak,herşeyi ondan çok sevip,önce yavrum diyebilmek
sen bebeğinin hep kahramanı olacaksın

suzannn

GÖZÜNÜZ AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÖZÜNÜZ AYDIN ARKADAŞIM.  :flowers:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

xxcansuxx

gözün aydın sağlıkla büyüt inşaallah bebeğini...
bende gözlerimi kırpmadan okudum benim öyle kahramanlık yapma cesaretim bile yok doğumda herhalde ben isterdim sezeryanla alın diye  :icon_pale: gelmiş geçmiş olsun sağlıkla kucağında ya ne tür doğum yaptığın önemli değil  :nazar: :nazar:

**yeşim**

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Temmuz , 2011, 15:12:43
Hayırlı olsun Yeşimcim, inan bir nefeste okudum hikayeni.Maşallah ebeye anlamış ki sizi büyük bir zorluktan kurtarmış canım. Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.  :amin: :amin: Benim miniğimde de var sarılık şuanda 13 de c.tesi tekrar kan vereceğiz siz ne durumdasınız?
canım bizim ilk tahlilde 14  çıktı 2 gün sonra tekrar 14 çıktı doktorumuz ilerlemiyor atlatır artık dedi ben hastaneye yatacaz diye çok korkmuştum