26 Nisan , 2024, 07:24:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gizem (Shadowqueen) arkadaşımızın minik Almirası Doğdu

Başlatan izemsevi, 08 Temmuz , 2011, 15:33:34

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Temmuz , 2011, 16:04:53
almira bebeğin müjdesini ben verdim ama ben göremiyorum resmini merak ediyorum

Canım gerilerde kalmış resmi şimdi bakıp bir kaçtane daha ekliyeceğim  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 11 Temmuz , 2011, 15:43:39
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım yeni gördüm daha  Allah analı babalı sağlıklıca büyümeyi nasip etsin  :amin: maşallah bebişine :nazar: :nazar:

Teşekkürler Gözdecim, Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elif35 - 11 Temmuz , 2011, 17:09:59
gizemcim tebrik ederim Rabbim hayırlı evlat etsin inş hayırlı bir evlat olur almira hanım  :flowers:

Sağol canım amin cümlemizin evlatları öyle olur inş.  :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 12 Temmuz , 2011, 09:58:51
Nagihancım çok teşekkür ederim canım Rabbim sağlıkla tez zamanda sanada nasip eder inş.  :amin: Canım ultrasona göre 3100 gr doğması gerekiyordu fakat 2840 gr doğdu hastaneden çıkana kadar şişleri inip kilo kaybetti 2600 gr dık bu resimde. Şimdi sütüm arttı Allahtan yavaş yavaş toparlıyoruz  :nazar: :nazar: :nazar:

amin inşallah  :amin:canım ama bayagı tombiş gözüküyo  :nazar: :nazar: :nazar:  prenses olsun annesi sütün geldiyse sorun yok o 1 ayda öyle bi toparlarki yerim tombiş yanaklarını  :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

12 Temmuz , 2011, 10:22:09 #95 Son düzenlenme: 12 Temmuz , 2011, 11:25:21 Shadowqueen
ALINTI OLMASIN LÜTFEN KIZLAR

Meleğim sürekli gülücükler atıyor buda onlardan biri  :k06:

Pamuk Şekerimi herkes babasına benzetiyor bakalım siz ne düşünüyorsunuz?

Buda bir başka resim (kızım henüz minik olduğu için yenidoğan kıyafetler bile büyük geliyor o yüzden prematüre kıyafetleri aldık içini doldurdu  :k06:  :nazar: :nazar: )

<<<betty>>>

ayyyyyyyyyyy maşallahhhhh kırk bir kere  :nazar: :nazar: :nazar:
bu nasıl güzellik yarabbim, nasıl bir tatlılık, maşallahhhhhhhhh subhanallah meleğinizeee  :nazar: :nazar: :nazar:

Rabbim ömrünü de yüzü gibi güzel kılsın inşallahhhhh  :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 12 Temmuz , 2011, 10:27:24
ayyyyyyyyyyy maşallahhhhh kırk bir kere  :nazar: :nazar: :nazar:
bu nasıl güzellik yarabbim, nasıl bir tatlılık, maşallahhhhhhhhh subhanallah meleğinizeee  :nazar: :nazar: :nazar:

Rabbim ömrünü de yüzü gibi güzel kılsın inşallahhhhh  :amin: :amin: :amin:

Sağol tatlım  :nazar: :nazar: :nazar:

Amin canım cümlemizin yavrularının bahtları güzel olsun inş.  :amin: :amin:

DoctorGunel

12 Temmuz , 2011, 10:47:07 #98 Son düzenlenme: 12 Temmuz , 2011, 10:50:40 DoctorGunel
AYyyyyyyyyyyyy masallahhhhhh, canim cok sirin , ALLAH anali babali boyutsun..Bu arada babasinada cook benziyor canim...ALLAH bizlerede nasib etsin....cok sevindim adina...prenses Almira...))))
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

asya81

canım maşallah adınada nasıl yakışmış mis gibi kokuodur şimdi :love9: :love9: :love9: :love9: ayrıca nasılda gülüo annesi maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah daha güzel günlerinide göstersin :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

aydinays

Canım maşallah alalh nazarlardan saklasın sizi. Küçük ama çok tatlı bir bebek.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

oyyyyyyyyyyyyyy ggizeeeeeeeeeemmmmmmm yerim onun ağzını da gülüşünü de ayyy çok şirin maşşallah 41 kere .. Allah nazardan korusun maşşallah .. Mutluluk huzur eksik olmasın canım sağlıkla büyütün inşalah .  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  darısı başımıza canım sağlıkla  kucağımıza alalım inşallah ..   :amin: :amin:
mutlu bebiş şuna bak ağzı kulaklarında  :k06: :love9:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

masallah cnm ya çok sevimli  :nazar: :love9: bencede babasini andiriyo gibi  :love9:

Shadowqueen

Hepinize teşekkür ederiz teyzeleri, sütüm çoğaldı şükürler olsun kızım besleniyor inş. kısa sürede büyüyecek  :love9: :love9: Gören herkes aynı babası diyor, bana sadece ayakları benzemiş bakalım biraz daha büyüyünce kimi andıracak  :dontknow: :dontknow: Ben hep eşime benzesin istiyordum inş. huylarıda benzer, şimdilik uslu ama görmeniz lazım bir inat bir sinirli ki sormayın  :k06: :k06:

Ayrıca karnımda nasıl duruyorsa inanın uyurkende öyle duruyor sağ eli hep yüzünde  :k06: :k06: :k06:

Rabbim herkese bu güzel duyguyu sağlıkla yaşatsın kızlar  :opucuk: :opucuk: