Gizem (Shadowqueen) arkadaşımızın minik Almirası Doğdu

Başlatan izemsevi, 08 Temmuz , 2011, 15:33:34

« önceki - sonraki »

tulayysl

oh oh hadi gozun aydın gizemciğim. minik almira da hoşgelmiş aramıza

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gözün aydın canım allah analı babalı buyutsun inşallah kızımızı sanada bol sutlu gunler dılıyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ezocan84

:muzz: cok sevindim gizemcim gözün aydin, rabbim hayirli eylesin yavrunu, ömür boyu yüzü gülsün insallah  :amin:

:nazar: masallah bebegine

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

serife26

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
tebrik ederim gizemcim,beklenmedik bir anda oldu ama güzel oldu bu doğum haberi,Allah sizlere bağışlasın tatlı kızınızı,sevgiler....

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

GİZEMCİM GÖZÜN AYDIN HAYATIM ALLA SAĞLIKLA BÜYÜTMENİ NASİP ETSİN
SANCILAR OLACAK 1 HAFTA SONRA GEÇECEK HATTA SANCILARINI UNUTACAK ALMİRA SAYESİNDE
DÜNYALAR TATLISI ANNİŞE DÜNYALAR GÜZELİ PRENSESİYLE BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR VE BOL BOL SÜTLÜ GÜNLER DİLİYORUM

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çok sevindim senin adına.kızın kollarında.....hep öyle kalsın inş. :amin: :amin: :amin:

yellowrose

gözün aydın gizemcimmmm
hoşgeldin bebek; ailene neşe  getirdin, Allahım sana sağlıklı, güzel, uzuuuuuunn ömürler versin :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gozunaydin gizemcim  :flowers: :flowers: hayirli ugurlu saglikli evlat olsun insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Gizemcim gözün aydın canım benim sende bebeğinde çok şükür sağlıklıymışsınız,Allah analaı babalı büyütmeyi nasip etsin,bol sütlü güler diliyorum tatlım :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

gözün aydın .. ve geçmiş olsun .
sağlıkla geldi çok şükür kurtuldun ..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bundan sonra da bol sütlü , huzurlu gazsız günler olsun inşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

canım arkadaşım tekrardan gözün aydın canım.. sesin gayet iyi geliodu bence,hem unutma ki sezeryan evet zordur ama normal doğum da kolay değil. o nedenle boş ver... tekrardan öpüyorum seni  ve almirayı  :opucuk:

seda87

gizemcim allah hayırlı etsin rabbim analı babalı büyütsün inş darısı bizlrin başına inş.ve tüm bebek isteyenlerin başınaa :amin: :amin: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: RABBİM SAGLIKLI SIHATLI BUYUTMENİ NASİP ETSİN GÖZÜN AYDIN ARKADASIM  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

:nazar: :nazar: gözün aydın canım,sağlıkla büyüt inşaallah kızını :amin: