25 Nisan , 2024, 12:26:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gizem (Shadowqueen) arkadaşımızın minik Almirası Doğdu

Başlatan izemsevi, 08 Temmuz , 2011, 15:33:34

« önceki - sonraki »

meliss

gizemcim  hayırlı olsun prenses beklemicekti annesi belliydi    hoşgeldin almira  :nazar: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

DoctorGunel

:nazar: :nazar:hayirli bir evlad olsun insallah... darisi basimiza...amin amin amin.... :hello2: :hello2: :love7: :love7:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

suzannn

hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin çok güzel bi haber

ORNA

hoşgeldin minik almiraaa  :love9: :love9: :love9: allah saglık versin ananlı babalı büyütmeyi nasip etsin arkadaşım  :amin: :amin: :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

gözün aydın canım allah anaalı babalı buyutsunnnnn inşallahhhh :amin: :amin: :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

KasrıCinan

GİZEMCİM GÖZÜN AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN BOL SÜTLÜ GÜNLER.ÇOK SÜKÜR KURTULMUŞSUN.DARISI BİZLERE İNSALLAH :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GİZEMCİM HAYIRLI BIR EVLAT OLSUN  :amin: :muzz: GOZUNUZ AYDIN OLSUN  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: RABBİM ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN  :amin: :hieyt: :hello2: :muzz: HOŞGELDIN MINIK PRENSES  :opucuk: :flowers: :love9:

galani

hoşgeldin bebiş,
upuzuuuuun ve güzel bir ömür diliyorum sana  :flowers: :flowers:

Balböceği

Alıntı yapılan: meliss - 08 Temmuz , 2011, 16:32:27
gizemcim  hayırlı olsun prenses beklemicekti annesi belliydi    hoşgeldin almira  :nazar: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Melis ben bi yere yazmistim gizem bakarsin 5-6 gun sonra dogum yaparsin demistim sanirim daha erken geldi  :k06:

şipidik şipidik yüzen balik

hayırlı uğurlu olsun canım Allah analı babalı büyütsün bol sütlü günler

aydinays

Canım Gözün aydın. Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat etsin Almiramızı. Ne mutlu sana sen kurtuldun meleğini aldın kucağına :nazar: :nazar: :nazar:. Darısı bütün bekleyenlere olsun.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

βαlκιz

gizoş ben sana demiştim erken gelcek diye  :k06: hoşgelmiş almira hanım
allah analı babalı büyütsün uslu olsun seni üzmesin inşallah :amin: :amin: hayırlı evlat olsun  :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ponçik

Gözün aydın canım  :flowers: Allah analı babalı büyütmek nasip etsin
İnşallah sağlıklı iştahlı gazsız bol kısmetli bir bebek olur  :opucuk:
Sana da çok geçmiş olsun  :flowers:

rusta

gözün aydın canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ..hoşgeldin almira bebek :muzz: :muzz:

<<<betty>>>

GÖZÜNÜZ AYDIN CANIMM, ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN  :amin:
RABBİM SAĞLIKLI,HUZURLU,MUTLU,UZUNNN ÖMÜRLER VERSİN PRENSES ALMİRAYA  :amin: :amin: