PSİKOLOJİM ÇOK BOZULDU:(

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 08 Temmuz , 2011, 12:21:47

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Temmuz , 2011, 13:37:00
nurum evet tatlım yaşadığım semti biliyosun insanların tavrını,bakış açılarını ne demek ıstedığımı anlamışsındır asla kımseyı küçümsemem ben hatta onların çocuklarına bedava ders verdım kaç kez karnı burnumda sınava calıştırdım .ingilizce özel ders istediler ben kabul etmedım bedava verdım hep ders oyuzdende gucume gıttı yanı bukadar yardımlarıma karsılık böyle morelımı bozmak için sankı benı depresyona sokmak için böyle şeyler söylemelerıne bır anlam veremedım hıı ayrıcaa sadece göbek değil bu kapıya gelen komsum aaa gözlerının altı çok kötü olmuşşş ta dedi yani öleyım ben yaa ozaman dedim kendı kendıme bukadarmı kötu olmus heryerım dıye agladım hep ,iyiki varsınız suan daha iyi hissediyorum kızlar kendımı Allah razı olsun hepınızden :amin: :amin: :amin:

CANIM ÇOK İYİ ANLIYORUM SENİ AMA CİDDEN BOŞ BOĞAZLILAR DÜŞÜNMEDEN KONUŞUYOLAR KENDİ ÇEKTİKLERİNİ HEMEN UNUTUYOLAR.SEN SAKİN OL DUALARINI OKU BEBİŞİNİN GÜZELLİĞİNİ SEYRET BOL BOL RAHATLARSIN.SEN DE İYİ Kİ VARSIN CANIM İYİ Kİ TANIMIŞIZ SENİ SEN BÖYLE KENDİNİ ÜZÜYOSUN HEPİMİZ ÜZÜLÜYORUZ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Temmuz , 2011, 13:37:00
nurum evet tatlım yaşadığım semti biliyosun insanların tavrını,bakış açılarını ne demek ıstedığımı anlamışsındır asla kımseyı küçümsemem ben hatta onların çocuklarına bedava ders verdım kaç kez karnı burnumda sınava calıştırdım .ingilizce özel ders istediler ben kabul etmedım bedava verdım hep ders oyuzdende gucume gıttı yanı bukadar yardımlarıma karsılık böyle morelımı bozmak için sankı benı depresyona sokmak için böyle şeyler söylemelerıne bır anlam veremedım hıı ayrıcaa sadece göbek değil bu kapıya gelen komsum aaa gözlerının altı çok kötü olmuşşş ta dedi yani öleyım ben yaa ozaman dedim kendı kendıme bukadarmı kötu olmus heryerım dıye agladım hep ,iyiki varsınız suan daha iyi hissediyorum kızlar kendımı Allah razı olsun hepınızden :amin: :amin: :amin:

ay canım benim ..sevindim toparlanmana . toparlan zaten yaa.. aaaaaaaaa iki katın kilodayım senin ..
ben bile moralimi bozmuyorum bebişimin canı sıkılmasın içerde diye .. sütüne mütüne bişe olur boşver o gerzekleri yaa..
mis gibi 52 kg dasın kalmış 5 kg hem de çok erken maşşallahın var onlar kıskanmıııışşşşşş...
çatlasınlar .. patlasınlar ..  ohhhhh  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
tabiki gözlerin altı çökecek .. kanın gitti o kadar . . töbe töbe yaa . bunların niyeti başka tatlım .. hiç düşünmeye gerek yok art niyetli insanlar .. Allah bildiği gibi yapsın onları . kendi totolarına baksınlar ..
görmüşler güzel kızı kıskanmışlar işte .. sallaaa  :muzz: :muzz:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Canım nurum sağolasın güzel düşüncelerin için :opucuk:şu dönemlerı bır atlatayım bende sana lohusalık terapisi vereceğim bak söz :flowers:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

derbeder

pisicik keske sende deseydin kendini hic aynada gormedin herhalde sen diye  :ehi: :ehi: :ehi:
o zaman gorurdu laf sokmayi  :ehi: :ehi:

ama iste insan saskin olabiliyor bazen.  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

arkadasım benzer seyi bende yazdım yukarıda ,sayenıze morel buldum çok :opucuk: bugun aklıma geldi yani dün resmen tutuldum kaldım öyle eşim bıle kızdı nıye laf söylemedın çıkın gıdın deseydın ya dedi en hassas desteğe en çok ıhtıyacın oldugun günlerde komşuluk böylemı yapılır dedi .zaten komsu dun gıderken dediki daha apartmandaki diğer kişilerde gelecek geçmiş olsuna onlarla yıne gelırız dedi(buarada görende apartmanda herkesle ahbap oldugumu sanır normalde selam bıle vermeyen ınsanlar) bunun uzeınede mesajda yazdım kımseyı ıstemıyorum artık geçmiş olsuna falan dıye..belkı ayıp ama napim dün yasadıklarımdan sonra diğerleri gelırse bıde kafayı yerım dıgerlerıyle sohbetım dahı yok öyle bakıp dedikodu etmeye gelecekler kesin
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

ay onlara ayıp filan diiil.. yeterince kibar davranmış susmuşsun zaten .. boşver .. iyi yapmışsın gelmesinler lazım diil öyle iki yüzlü fesatlar  :violent1:  sen meleğine  :love8: bak ... boşver o horozları ötüp dursunlar kendi bahçelerinde  :violent1:

haklısın eylülüm hala ayıp mı olur diye düşünüyorum ya ne safım ben :caca:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 08 Temmuz , 2011, 13:59:51
haklısın eylülüm hala ayıp mı olur diye düşünüyorum ya ne safım ben :caca:

onlar senin iyi niyetli olduğunu anlamasalardı sana böle davranamazlardı .. cadaloz birisine gidip böle oturup bi de laf sölesinler bakalım .. ne uyanıktır onlaaar.. fesatlar .. boşver sen hiiç takma ..
kıskanmışlar o yüzden öle abarta abarta sölemişler sana herşeyi  :k06: gerçekten inanıyorum ben seni kıskandıklarına .. sen hemen totoyu kaşı .. nazar duası oku kendine de bebişine de .. gerisini Allah a havale et ..
Nazarlardan korusun sizi maşşallah .. huzur versin yavruna da sanada inşallah .. 40 ı çıkana kadar da düzene girmiomuş bazı şeler bebişinde o yüzden telaş yapıp üzme kendini .. iki kişi yeni doğurdu bizim ailede .. öğreniom onlardan  :k06:  :love9: bol sütlü sağlıklı günler dilerim kızınla sana tatlım  :opucuk:  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aman sala gitsin onlari cnm dogum yapan bir kadin ancak bir senede eski forumuna kavusur bu ne densizlik  :caca:
uzandiginda karnini iyice ofele hep hemsirem tavsiye etmisti kanin daha hizli akar ve siskinligin azalir canim  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Ezocan84

canimmmm  seni o kadar iyi anliyorumki.. görmüs gecirmisligin bi havasi var herkeste ve illa birsey söylüyceklerya, öylesine konusuyorlar iste, sen inan gül gec.. 40inda depresyon gecirmende cok normal, sana biri iyi niyetlede birsey söylese senin agirina gider.. ama iste senin güclü olup düsünmeden konusanlari ciddiye almaman gerekiyor... bende coook sey yasadim, hatta emzirirdim ya öylemi emzirilir cocugun burnu kapaniyor, cocugu tutardim, dikkat et kafasi arkaya atacak.. aglardi gazi oldugu icin, bu ne bicim cocuk, cok kucagina almissin alistirmissin, cok uyurdu gene bir sürü laf.. annem dedi kizim sen herkese hihi de gene bildigini yap dedi.. iyilik yaptiklarini saniyorlar ama iste herseyi mafediyorlar... ilerdede hep devam edecek bunlar, gelirler yanina, benimki 4 aylikken emekledi seninki niye hala emeklemiyor, biri der benimki 9 aylikken yürüdü seninki daha adim bile atmayi bilmiyor.. aksam yatardim dinlenecegim yerde bunlari düsünürdum.. dis cikarmada senden daha iyi bilecekler, tuvalet egitimini senden daha iyi bilecekler.. yani anliycan bitanem hic kaideye alma, gül gec, her cocuk farklidir, bebegini kimseyle karsilastirma.. benim göbegim 4 ay sonra kayboldu

Aytii

dünürüm hiç yakistiramadim sana :nono: sen akilli basli bilgili birisisin  :opucuk: sana onu diyenler eminim evinden çiktiklarinda "off hatuna bak daha 10 gün oldu tas gibi" demislerdir

kiskançliklarindan demisler sana bariz belli  :icon_thumright: senin masallahin var  :nazar: kadin milletinden oyuzden nefret ediyorum  :cildir: çogu birbirinden fesat ve kiskanç sürekli gözleri diger kadinlarda onun osu busu var benim niye yok diye kompleks yapip karsidakini rencide etmeye çalisirlar. sahsen bana da çok kez dendi. ayy çok uzunsun (hatta boyum için bana gülenler bile oldu :) ) gülenleri sana tarif etsem afedersin kiçinla gülersin  ::) 150 boyunu asmayan dombili tipler ama ben asla yüzlerine söylemem gerek duymam  :dontknow: Allah yaratmis sonuçta. en iyi arkadasimin ablasida bir dügünde halay çekerken bana dediki sen baskasinin yanina git komplekse girdim boyunu kiskaniyorum yani enazindan o açikça söyleyebildi bunu keske herkes öyle olsa

yani diyecegim sen o salaklarin dediklerini sakin ha takma kafana

ben seni kaç kez gördüm samimiyetle söylüyorum gerçekten masallahlik hatusun  :icon_thumright: :nazar:

rusta

canım sen bakma o insanlara bazıları öyle mutlu oluyo galiba..sen bu günlarin tadını çıkar meleğin seninle yanında kimsenn bu mutluluğu bozmasına izin verme :opucuk:

tgbybr

ahh güzelim geç bunlarıı boşveerr. ben 65le doğuma girdim şimdi 58im ona rağmen göbeğim kalmadı. o şişlik bende de vardı tatlım içi boş gibi 40ına kalmaz iner azcık dikişlerin üstünde kaldı bende ama o da gider. rahat ol sen ye iç bebişi emzir annesi onun sana ihtiyacı var

serife26

benim ablam 62 kilo fln dı doğumdan sonra,sezeryandan sonra göbeği 1 sene kadar kaldı diyebilirim,zamanla iniyor,aklına taktığına değmez ama insan istemeden de olsa etkileniyor.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim ilk önce bu gibi salak lafları kulak arda etmeyip takmandan dolayı sana sinirliyim  :caca:
Sen artık bir annesin senin o şiş göbeğinden önce düşünmen gereken ve sana muhtaç bir bebeğin var.O göbek sen farkında olmadan gidecek zaten.Bünyeden bünyeye göre değişiyor gitme süresi sadece o kadar.Ama sana şunu kesin söyleyebilirim ki regl olana kadar şişliğin kalacak.Olduktan sonra kilolarının göbeğinin nasıl gittiğini anlamayacaksın.O yüzden içini ferah tut lütfen.
Ben doğuma 72 kilo ile gitmiştim regl olana kadar inebildiğim kilo 65 idi.Şimdi ise 53-54 dolaylarındayım ki 59 ile hamile kalmış biri olarak şaşkınım.
O yüzden sana daha neler neler olacak.Sakın kimseyi önemseme senin tek önceliğin bebeğin.Göbeğin çatlakların onlar önemli değil sakın unutma !