Allahima sükürler olsun sürpriz yumurtam büyüyor:) sf:22

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 05 Temmuz , 2011, 20:25:36

« önceki - sonraki »

nesssli

görürsün hiiiiç merak etmeee içiniğ ferah tut yeter.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

ponçik

:icon_flower: birkaç saniyedir ne yazacağımı bilemeden ekrana bakakaldım
ama içimden geçenler hep iyi şeyler, hep güzel temenniler  :flowers:  inşallah burada herkesin ettiği dualar kabul olur , inşallah herşey yolunda gider, inşallah yavrun sana tutunur  :love9:
İnşallah Rabbim yavrularımızı bize bağışlar, inşallah sağlıklı bir gebelik dönemi yaşarsın canım  :amin:

asya81

canım benim çok sevindim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: bekletmedi bebeğin bak ummadığın an konuverdi göbüşüne allahın izniyle kucağındada olacak inşalah içini ferah tut :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: g10ca - 06 Temmuz , 2011, 11:55:08
:icon_flower: birkaç saniyedir ne yazacağımı bilemeden ekrana bakakaldım
ama içimden geçenler hep iyi şeyler, hep güzel temenniler  :flowers:  inşallah burada herkesin ettiği dualar kabul olur , inşallah herşey yolunda gider, inşallah yavrun sana tutunur  :love9:
İnşallah Rabbim yavrularımızı bize bağışlar, inşallah sağlıklı bir gebelik dönemi yaşarsın canım  :amin:
sen okuduktan sonra donakaliyon ya ben napim  :k06: cok garip duygular icindeyim  :love9:  ins iyi olcak sonum kendimi inandirmaya calisiyorum en azindan  :amin: :amin: ins bundan sonra yüzümüz güler size iyi haberler veririm  :amin: :amin: darisi bekleyen arkadaslarin basina  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: asya81 - 06 Temmuz , 2011, 12:04:44
canım benim çok sevindim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: bekletmedi bebeğin bak ummadığın an konuverdi göbüşüne allahın izniyle kucağındada olacak inşalah içini ferah tut :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm benim evet beklemedigim anda geldi  :love9:  :love9: ins icimi rahat tutmaya calisiyom ins iyi olcak  :amin: :amin:

xxcansuxx

:muzz: :muzz: ya ben ne yazayacağımı bilmiyorum nasıl sevindim anlatamam... ve ben bunun Allah'ın sana  güzel bi hediyesi,mükafatı olarak görüyorum.. tüm olumsuzluklar geride kalsın inşaallah... strese girmeden geldi işte meleğin çok şükür bol bol dua et canım... hiç tedirgin olma,korkma, strese sokma yaşadın önceden diye bunda da yaşayacaksın diye birşey yok... rabbim kucağına da almayı nasip etsin  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Temmuz , 2011, 12:21:04
:muzz: :muzz: ya ben ne yazayacağımı bilmiyorum nasıl sevindim anlatamam... ve ben bunun Allah'ın sana  güzel bi hediyesi,mükafatı olarak görüyorum.. tüm olumsuzluklar geride kalsın inşaallah... strese girmeden geldi işte meleğin çok şükür bol bol dua et canım... hiç tedirgin olma,korkma, strese sokma yaşadın önceden diye bunda da yaşayacaksın diye birşey yok... rabbim kucağına da almayı nasip etsin  :amin: :amin:
:opucuk: dedigin gibi rahat olmaya calisiyom ins iyi olcak inanmak istiyom artik amin cnm ins sagliklan kucagimiza aliriz arkanizdan gelirim  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

susanna

allahim ne buyuksun rabbim sana sukurler olsun guluuummmmmmmmmm canim arkadasim nasil sevindim nasil saskinim suanda kelimelerle anlatmam mumkun degil  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
tek soyleyebilicegim cok sevindigim hemde tahmin edemeyecegin kadar
keske yakin olsakta birlikte kutlasak
  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

rabbim bu sefer sana bagislasin insallah sorunsuz sikintisiz kucagina alirsin mutlulugunu yasarsin insallah

nolursun busefer icin rahat olsun evham yapma olurmu canim benim  :opucuk:
rabbim tamamina erdirsin insallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 06 Temmuz , 2011, 12:46:08
allahim ne buyuksun rabbim sana sukurler olsun guluuummmmmmmmmm canim arkadasim nasil sevindim nasil saskinim suanda kelimelerle anlatmam mumkun degil  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
tek soyleyebilicegim cok sevindigim hemde tahmin edemeyecegin kadar
keske yakin olsakta birlikte kutlasak
  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

rabbim bu sefer sana bagislasin insallah sorunsuz sikintisiz kucagina alirsin mutlulugunu yasarsin insallah

nolursun busefer icin rahat olsun evham yapma olurmu canim benim  :opucuk:
rabbim tamamina erdirsin insallah
saol bacimmmm  :opucuk: kutlamalari sakliyorum daha erken  :-* ins iyi olur sonum  :amin: :amin: dua edin bana   :amin: :amin:

secret1905

aaaa hayırlı olsun canım yaa çoksevindinm inanki . darısı başımıza inşallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: secrett "yeşim" - 06 Temmuz , 2011, 13:01:37
aaaa hayırlı olsun canım yaa çoksevindinm inanki . darısı başımıza inşallah
saol cnm darisi ins sizin basiniza  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

gülüm canım çok ama çok sevindim aklına lütfen olumsuzluk geirme bu sefer miniğin seni bırakmayacak inşallah canım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Temmuz , 2011, 13:11:45
gülüm canım çok ama çok sevindim aklına lütfen olumsuzluk geirme bu sefer miniğin seni bırakmayacak inşallah canım
amin ins cnm iyi düsünüyom  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Gulum cok sevimdim canim  :love9: :love9: :love9:

insallah bebegin sana SIMSIKI tutunmustur  :amin:  :opucuk: