2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dilengisk - 17 Kasım , 2011, 00:24:16
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Kasım , 2011, 00:15:59
Alıntı yapılan: dilengisk - 17 Kasım , 2011, 00:06:19
slm  kızlar napıosunuz ben giremiorum ya kosturmacadan sayfaya pek. yarın 2li testimiz var ayy cok heyecanlıyım cinsiyet belli olabilir dedi dr hayırlısı olsun inşallah ogluma kız kardesmi erkek kardesmi gelcek bakalım  :dontknow:
as cnm hgdiniz  :opucuk: evet bayadir girmedin  :) hakkinda hayirlisi olsun ins sonuclar iyi cikar  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

inşallah hayatım ama iskenderde daha heyecanlıydım bu sefer daha rahatım allah var. sen nasılsın nasıl gidiyo hamişlik alıştınmı
ilk cocuk daha baska heyecan oluyomus cok kisi diyo  :k06: bende iyiym deminden kizim tekme atiyo bende göbegimi actim ona bakiyom  :k06: :k06: :k06: :love9: alistim sükür gün sayiyom kizim gelsin diye beklemek zor oluyo  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

azelia

Kızlar ben en öne geçtim yine değişti bizim doğum tarihimiz:) Dünkü ölçülere göre 24 + 5 im... Tahmini doğum da 3 mart... listede de değişiklik yapmamız gerekecek:)) Maaşallah oğluşumaaaaa

pertelote

slm arkadaşlar. herkesin bebeği hayırlı olsun.Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. bende uzun zamandır siteye üyeyim am çok fazla takılmıyorum yazdıklarınızı okumakla yetiniyorum. bu arada bende 18 haftalık hamileyim ve daha pek kimse bilmiyor ailelerdışında. anneannemler bile kurban bayramında öğrendiler. artık zaman epey ilerledi sizinlede paylaşmak istedim. nasipse oğlum 18 nisanda doğacak inşallah. bebişlerinizle sağlıklı mutlu günler geçirmeniz dileğiyle...

azelia

17 Kasım , 2011, 09:20:17 #2343 Son düzenlenme: 17 Kasım , 2011, 13:06:25 azelia
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Kasım , 2011, 11:58:49

azelia          :nazar:____________3 Mart____Şafak 107   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 110 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 111  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*

yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 125   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 134   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 148    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 148      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 149     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *POYRAZ*
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 149    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 152     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 153    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 153     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:______________18 Nisan___Şafak 153    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 155      :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 162   :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  186     :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  189    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  195    :nazar:    :binkybaby:

azelia

Hoşgeldin canımmm... Allah hepimizin bebişlerini hayırlısıyla kucaamıza almamızı nasip etsin, ozaman seni de listeye eklememiz gerekecek:) tahmini doğum tarihini, cinsiyeti ve eğer belliyse ismi de yazarsan ekleyebilirim canım...

pertelote

18 nisan erkek. isme tam olarak karar vermedik henüz.

azelia

listeyi düzelttim canım... yukarı bakabilirsin... hoşgeldin aramıza tekrarrr...

sweetrose25

ne güzel bebişlerin cinsiyetleri teker teker belli oldu :hello2: bakalım bizimkiler ne zaman belli olcak

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 17 Kasım , 2011, 09:11:11
Kızlar ben en öne geçtim yine değişti bizim doğum tarihimiz:) Dünkü ölçülere göre 24 + 5 im... Tahmini doğum da 3 mart... listede de değişiklik yapmamız gerekecek:)) Maaşallah oğluşumaaaaa

Maşallah canım oğluşuna biraz daha hızlı giderseniz kış annelerinde olcaksın :D
bizim en son 1 hafta önde gidiyordu ben de aşı ve doppler için hangini referans alarak gidicem şaşırıyorum..detaylı ultrason 22. haftadaymış..bakalım artık tekrar arayıpdoktoru sorcam herhalde...
buarada ALYA ve MELİS isimleri nasıl biz isim seçemiyoruz ama en çok bunlar hoşumuza gitti sanırım...

azelia

Alya çok güzel bi isim canım.. Ben melis ismini de severim ama melis çok var, alya şimdilik daha değişik geliyo bana... bence alya olsun:) Yaa doktor bi dahaki gelişinde değişiklik yapıcam dedi bilgilerinde, sen 24+4 olduğunu bil de dedi... Ben de buraya işlicem dedi... Normalde 23+ 1 falan olmam gerekiyodu... düşünsene 8-9 gün öndeymiş oğluşum:) ay şu an 25. haftamız bitiyo yani:) çok heyecanlııııııı:)))

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 17 Kasım , 2011, 10:42:53
Alya çok güzel bi isim canım.. Ben melis ismini de severim ama melis çok var, alya şimdilik daha değişik geliyo bana... bence alya olsun:) Yaa doktor bi dahaki gelişinde değişiklik yapıcam dedi bilgilerinde, sen 24+4 olduğunu bil de dedi... Ben de buraya işlicem dedi... Normalde 23+ 1 falan olmam gerekiyodu... düşünsene 8-9 gün öndeymiş oğluşum:) ay şu an 25. haftamız bitiyo yani:) çok heyecanlııııııı:)))

sağol canım ama bakalım daha kararımız değişmezse bizde beğendik şimdilik...
Evet canım ya gerçekten her saniyesi çok heyecanlı Allah isteyen herkese yaşatsın inşallah.....ya ben çok merak ediyorum kızımı napıyo nekadar oldu..elimde olsa eve bi ultrason cihazı alsam...her dakka baksam  :tongue3:
biz de yakında yolu yarılıycaz inşallah :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ab126370

merhaba arkadaşlar nasılsınız, dün ilk şeker taraması yapıldı bakalım eşim bugun sonuçları alcak, çok  iğrenç bişi  :))). birde detaylı ultrasona girdik geç olmasına rağmen çok şükür bebeğimde hiç bir sıkıntı görülmedi içim çok rahatladı. üstelik bize güldü :)))))
birde arkadaşlar şuan 24 haftalık gebeyim ama ultrasona göre 27 haftalık çıktım. önden gidiyo gebeliğim. hatta doktor ne yiyon o kadar, bebek iri bir  bebek dedi. 1.020 kg çıktı tosunum. kötü birşey değildir harelde  gebeliğimin önden gitmesi

qonca

:hello:  nasılsınz bahar anneleri

dün doktor kontrolümüz vardı

detaylı olarak baktık herşeyine heryerine teker teker   :)

253 gr olmuş bebeğim  :aferin:

18+3 olmamız gerekirken 18+5 olmuşuz 2 gün önden gidiyo oğluşum

bu arada cinsiyetini net olarak gördük

yakışıklı paşam geliyo 'erkek' bebeğimin cinsiyeti   :hello2:

sweetrose25

çok sevindim canım belli olmasına  :hello2: :hello2:peki isim olarak bişeyler düşündünüzmü

HAYATIMIN ANLAMIYLA

dilengisk

kızlaaarr dun gittik ikili test icin ama gec kalmısız:) 14 hafta 3 gunluk olmusuz 13. haftadan snra yapılmıomus 2li test ben 13 teyim sanıodum 2. cocuk olunca takip de duzgun olmadı oglumda gun gun biliodum valla

neyse dr yuksek ihtimal kız dedi esimde ben gordum kız diyo bakalım hayırlısı

tanem geliyo teyzeleri adını kız olursa tanem koymayı dusunuodum bakalım hayırlısı