2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

azeliacım hoşgeldn maşallah bebeğine kocaman olmuş :nazar:
boyunu söyledmi doktorunuz?
bncede tetanoz  aşısnı ol sen faydası olur zararı olmaz.kızlar bakalım hanginz önce doğuma gidicek :hieyt:
glüm sizin orda doktor işleri değişikmiş cidden.hayırlısıyl büyüsün de bebişler zaman cidde geçiyor çabuck

azelia

boyunu söylemedi de orda bi değer var sanırım onu 7 ile çarpınca boyu çıkıyomuş ama güvenilir olmaz dedi:) boy kesin olmaz inanma boy olaylarına dedi:) son ayda belli olcak artık:) Çok teşekkürler bu arada nilcimmmmm...

Ben de çok merak ediyorum hangimizin meleği gelcek önce:) aslında kızlar daha erken gelirmiş ama bizimki de önde gidiyo, bence 40 hafta durmaz:) ben izne biraz erken çıkiim:)

Tetanozu olcam sanırım, sağlık ocağını aradım aşı yokmuş, haber vercekler gelince... Aile hekimliği var ya, zaten düzenli arıyolar takip ediyolar beni:))

HAREKETLER O KADAR SAĞLAM Kİ GÜLCÜM, HERGÜN BABASINI DA BENİ DE TEKMELİYO:) AYNEN DEDİĞİN GİBİ Bİ O TARAFIMDA Bİ BU TARAFIMDA:) MEKSİKA DALGASI GİBİ GÖBEĞİM:)

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 16 Kasım , 2011, 14:12:12
boyunu söylemedi de orda bi değer var sanırım onu 7 ile çarpınca boyu çıkıyomuş ama güvenilir olmaz dedi:) boy kesin olmaz inanma boy olaylarına dedi:) son ayda belli olcak artık:) Çok teşekkürler bu arada nilcimmmmm...

Ben de çok merak ediyorum hangimizin meleği gelcek önce:) aslında kızlar daha erken gelirmiş ama bizimki de önde gidiyo, bence 40 hafta durmaz:) ben izne biraz erken çıkiim:)

Tetanozu olcam sanırım, sağlık ocağını aradım aşı yokmuş, haber vercekler gelince... Aile hekimliği var ya, zaten düzenli arıyolar takip ediyolar beni:))

HAREKETLER O KADAR SAĞLAM Kİ GÜLCÜM, HERGÜN BABASINI DA BENİ DE TEKMELİYO:) AYNEN DEDİĞİN GİBİ Bİ O TARAFIMDA Bİ BU TARAFIMDA:) MEKSİKA DALGASI GİBİ GÖBEĞİM:)

cnm sağlıklı olsunda boy önmli değil.maşallah size tekmeler güçlü demek.benide sğlık ocğı armıştı aşı için zateen

sweetrose25

Alıntı yapılan: azelia - 15 Kasım , 2011, 11:29:08
İnşallah çıkmaz canım, içini ferah tut... dualarım seninleeeeeee... Bu arada çok saol, hem havalar serin, hem herkes hasta enfeksiyon da dolaşıyo ortalıkta... dikkat edemedik bayramda napalım:(

canım duaların kabul oldu ense kalınlığında bi sorun yokmuş şükür kan testide 2 gün sonra çıkacak ama doktor pazartesi gel dedi inş ondada sorun çıkmaz yaa :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

__nil__

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 16 Kasım , 2011, 14:37:44
Alıntı yapılan: azelia - 15 Kasım , 2011, 11:29:08
İnşallah çıkmaz canım, içini ferah tut... dualarım seninleeeeeee... Bu arada çok saol, hem havalar serin, hem herkes hasta enfeksiyon da dolaşıyo ortalıkta... dikkat edemedik bayramda napalım:(

canım duaların kabul oldu ense kalınlığında bi sorun yokmuş şükür kan testide 2 gün sonra çıkacak ama doktor pazartesi gel dedi inş ondada sorun çıkmaz yaa :amin:

çok şükür cnm çok sevindim ense kalınlığı iyiyse kandada çıkmaz merak etme tatlım

azelia

Evet canım, bence de ense kalınlığında sorun yoksa kandada olmaz çok yüksek ihtimal... Çok sevindim senin adınaaaa... Hadi gözün aydın...

Nilcim evet öyleymiş zaten, zoyun önemi yokmuş, ama ben de çok merak ediyorum, bazı doktorlar söylüyo benimki söylemiyo boyu:(

sweetrose25

çok şükür cnm çok sevindim ense kalınlığı iyiyse kandada çıkmaz merak etme tatlım
[/quote]

inş canım benim  :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

gökkusağı

slm bahar anneleri nasılsınız biz geldikk  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bugün biraz yorgunz oğlumla kursa başladık resim yapıyoruz artık  :love9: :love9:

bu gece oğlumun dayısı askere gidicek o yüzden b,raz hassasız ikimizde  :y25: :y25: :y25:

sizler nasılsınız  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 16 Kasım , 2011, 17:15:18

bugün biraz yorgunz oğlumla kursa başladık resim yapıyoruz artık  :love9: :love9:

bu gece oğlumun dayısı askere gidicek o yüzden b,raz hassasız ikimizde  :y25: :y25: :y25:

hoşgeldiniz cnm iyiyz bizde.öncelikle allah kavuştursun hayırlı teskereler inş.
resim kursu demek ne güzel.bende resim yapıorum kursa gitmedim amatörce ypıyorum

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Kasım , 2011, 17:31:12

resim kursu demek ne güzel.bende resim yapıorum kursa gitmedim amatörce ypıyorum

saol nilcim teşekkür ederim güzel dileklerin için

eed resim kursuna başladım.üniversitede tasarım okuduğum için bi süre desen eğitimi almıştım karakalemim de var ama hiç yağlıbboya denememiştim.hazır evdeyken aradan çıkartiim onu da dedim.bebeğime de bulaşır inşş  :) yetenekli bi insan olur  :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 16 Kasım , 2011, 18:22:59
Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Kasım , 2011, 17:31:12

saol nilcim teşekkür ederim güzel dileklerin için

eed resim kursuna başladım.üniversitede tasarım okuduğum için bi süre desen eğitimi almıştım karakalemim de var ama hiç yağlıbboya denememiştim.hazır evdeyken aradan çıkartiim onu da dedim.bebeğime de bulaşır inşş  :) yetenekli bi insan olur  :amin:

ne güzel ccnm ya allah klaylık versin sana.bende isteerim kurs gitmek ama kışın zor gelio evden çıkmak bide yakında 6.aya giricecm ağırlaşınc hiç yapamam sanırım.ressam bebiş :D

cirakmerve

selamlar. uğrayamıyordum bayadır foruma. herkesin bebekleri büyümüş maşallah. cinsiyetler de belli olmuş ne güzel...

dilengisk

slm  kızlar napıosunuz ben giremiorum ya kosturmacadan sayfaya pek. yarın 2li testimiz var ayy cok heyecanlıyım cinsiyet belli olabilir dedi dr hayırlısı olsun inşallah ogluma kız kardesmi erkek kardesmi gelcek bakalım  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dilengisk - 17 Kasım , 2011, 00:06:19
slm  kızlar napıosunuz ben giremiorum ya kosturmacadan sayfaya pek. yarın 2li testimiz var ayy cok heyecanlıyım cinsiyet belli olabilir dedi dr hayırlısı olsun inşallah ogluma kız kardesmi erkek kardesmi gelcek bakalım  :dontknow:
as cnm hgdiniz  :opucuk: evet bayadir girmedin  :) hakkinda hayirlisi olsun ins sonuclar iyi cikar  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

dilengisk

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Kasım , 2011, 00:15:59
Alıntı yapılan: dilengisk - 17 Kasım , 2011, 00:06:19
as cnm hgdiniz  :opucuk: evet bayadir girmedin  :) hakkinda hayirlisi olsun ins sonuclar iyi cikar  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

inşallah hayatım ama iskenderde daha heyecanlıydım bu sefer daha rahatım allah var. sen nasılsın nasıl gidiyo hamişlik alıştınmı