2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

qonca

azelia

ayy güldemcim sana da geçmiş olsun yaaa, gerçi ben toptan btün hastalara geçmiş olsun yazmıştım ama:))) Maaşallah biz çok iyiyiz, ben zaten kolay kolay hasta olan biri diilim, işe bile 5 yıldır kendi izinlerim haricinde ne geç geldiğim ne de gelmediim olmuştur:) Umarım hamilelikte de böle olur... zaten 6 ay bitmek üzere, bundan sonra da pek bişey kalmıyo:) gerçi souk kış günleri geliyo ama ozaman da evde olcaz:)

ab126370

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Kasım , 2011, 12:12:50

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 124 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 125  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby:
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 125   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 139   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 148   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 162     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: 
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 162      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby:     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 163     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 163     :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 166     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 167     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 168     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 169      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 178      :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  200      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  204      :nazar:     :binkybaby:

dem_mu

slm kızlar ya bugün biraz önce bankalara gittim baya ayakta kaldım bide çok hızlı yürüyorum ben hala alışamadım yavaş olmaya şimdi işe geldim yanıma acayip bi batma oluyo kalçama doğru vuruyo yürürken ya birazda akıntım olmuş tabi beyaz gibi ama acayp acıyo ya bacağıma uruyo ya zorluyo  :crybaby2:

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 04 Kasım , 2011, 15:52:02
slm kızlar ya bugün biraz önce bankalara gittim baya ayakta kaldım bide çok hızlı yürüyorum ben hala alışamadım yavaş olmaya şimdi işe geldim yanıma acayip bi batma oluyo kalçama doğru vuruyo yürürken ya birazda akıntım olmuş tabi beyaz gibi ama acayp acıyo ya bacağıma uruyo ya zorluyo  :crybaby2:

cnm yaa onu bende çok yapıorum unutuorum hamile olduğumu  :-\ yine de dinlenmeye çalış uzan hemen elleme bişeye öle azcık yüürümeyle bişicik olmaz korkma cnm.dikkat et  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

azelia

bana da oluyo demetçim... ağrı yapıyo hızlı yürüdüğüm zaman falan, zor geçiyo... Sorun olmaz merak etme, dinlen azcık...

MERCİMEĞİM

Kızlar şimdiden herkesin bayramını kutlamak istiyorum.. Birazdan çıkışta istanbula yola çıkacağız...Orda annem bakıcak bana...muhtemelen bayram boyunca internete giremem, gelince tüm yazdıklarınızı okurum artık...
Şimdiden herkese iyi bayramlar..Umarım bebişlerimizle süper bir bayram geçiririz. :amin: :amin:. Kendinize de bebişlerinize de çok iyi bakın. :nazar:. Sevdiklerinizle nice nice mutlu bayramlar diliyorum.... :opucuk:   :flowers: :love9:

qonca

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 04 Kasım , 2011, 16:59:39
Kızlar şimdiden herkesin bayramını kutlamak istiyorum.. Birazdan çıkışta istanbula yola çıkacağız...Orda annem bakıcak bana...muhtemelen bayram boyunca internete giremem, gelince tüm yazdıklarınızı okurum artık...
Şimdiden herkese iyi bayramlar..Umarım bebişlerimizle süper bir bayram geçiririz. :amin: :amin: . Kendinize de bebişlerinize de çok iyi bakın. :nazar: . Sevdiklerinizle nice nice mutlu bayramlar diliyorum.... :opucuk:   :flowers: :love9:

sanada mutlu bayramlar cnm
kendine dikkat et
:opucuk: :flowers: 

azelia

sana da iyi bayramlar canımmm... İyi bak kendine ve prensesimizeeee...

__nil__

04 Kasım , 2011, 23:42:52 #2139 Son düzenlenme: 04 Kasım , 2011, 23:50:06 __nil__
ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 123 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 124  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby:
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 125   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 138   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 147   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 161    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: 
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 161      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby:     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 162     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 163     :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 165     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 166     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 167     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 168      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 177      :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  199      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  203      :nazar:     :binkybaby:

gökkusağı

bahar anneleri nasılsınız  :flowers: dr dan gelioruz oğlumla.amniosentezden sora akıntım arttı gibime gelmişti  :dontknow: ödüm patladı hemen drumuza koştuk.çoooooooook şükür bişi yokmuş amnion sıvısı deil normal akıntıımmış.amniosentezden sonra amnion sıvısı akıntı halinde gelebiliomuş buda düşük başlangıcıymış  :-ooo çok korktuk bunu duyunca.ama şükür bişi çıkmadı.düşük olsa bu kadar ii olmazdınız kanamanız sancınız olurdu dedi drumuz.oğlumuda gördüm bayram hediyesi oldu bana  :muzz: pıtpıt atıodu kalbi kıpır kıpırdı.alınan su yerine gelmiş  :nazar: :amin: suyu var dedi dr.hareketlerini pek hissedemiorum dünden beri ama ossun o ii olsun da kuzum benim yorgun sanırım annesi gibi biz yatıp dinlenelim gene öpüyoruz hepinizi  :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 05 Kasım , 2011, 13:08:13
bahar anneleri nasılsınız  :flowers: dr dan gelioruz oğlumla.amniosentezden sora akıntım arttı gibime gelmişti  :dontknow: ödüm patladı hemen drumuza koştuk.çoooooooook şükür bişi yokmuş amnion sıvısı deil normal akıntıımmış.amniosentezden sonra amnion sıvısı akıntı halinde gelebiliomuş buda düşük başlangıcıymış  :-ooo çok korktuk bunu duyunca.ama şükür bişi çıkmadı.düşük olsa bu kadar ii olmazdınız kanamanız sancınız olurdu dedi drumuz.oğlumuda gördüm bayram hediyesi oldu bana  :muzz: pıtpıt atıodu kalbi kıpır kıpırdı.alınan su yerine gelmiş  :nazar: :amin: suyu var dedi dr.hareketlerini pek hissedemiorum dünden beri ama ossun o ii olsun da kuzum benim yorgun sanırım annesi gibi biz yatıp dinlenelim gene öpüyoruz hepinizi  :opucuk:
gecmis olsun cnm bunuda sükür atlattiniz  :opucuk: :nazar: :nazar: dinlen kafana takma senin haftanda cok normal hergün hisedemezsin  :k06: benim haftama gel bak gör sen tekmeyi sabah kaldirdi beni cadi kizim  :k06: :k06: :k06: aksamda cok tekmeledi oyun oynuyo benlen  :k06: :k06: :nazar: :nazar: bu arada simdiden bayraminiz kutlu olsun  :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

saol cnm benim sizinde bayramınız kutlu olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: valla şimdiden paranoyak oluorum ama dizginliorum kendimi hareket ettimi dünyalar benim oluo ama gördüm ya şimdi çok şükür çok iidi  :nazar: içim rahatladı.daha erken dediğin gibi sürekli hissetmiorum ama olsun arada hissettiklerimde yeter bana  :k06: yine bile erken hissettiğimi sölüolar genelde 20.haftada hissediliomuş.dr eed odur demese inanmazdım heralde o olduğuna.ama son 1 haftadır bayaa belirgin onun olduğu.miniğim benim o ii olsunda  :binkybaby: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 05 Kasım , 2011, 13:21:54
saol cnm benim sizinde bayramınız kutlu olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: valla şimdiden paranoyak oluorum ama dizginliorum kendimi hareket ettimi dünyalar benim oluo ama gördüm ya şimdi çok şükür çok iidi  :nazar: içim rahatladı.daha erken dediğin gibi sürekli hissetmiorum ama olsun arada hissettiklerimde yeter bana  :k06: yine bile erken hissettiğimi sölüolar genelde 20.haftada hissediliomuş.dr eed odur demese inanmazdım heralde o olduğuna.ama son 1 haftadır bayaa belirgin onun olduğu.miniğim benim o ii olsunda  :binkybaby: :nazar:
cnm sen zayifsin ya zayiflar erken hisseder nedenide karin bölgesinde cok yag tabakasi yok ondan hemen hissediyorsun bende senin haftalarda baslamisti ama hergün deil ara ara sonradan her saat olcak  :k06: :k06: :k06: bazen biriylen konusurken tekmeliyo dikkatim dagiliyo caktirmiyom  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ne güzel oglusunuda gördün  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: benim daha cok var  :-ooo

gökkusağı

arada böle kaçamaklar ii oluo  :k06: sabahtan kayınvalidemlere kahvaltıya gittik orda karar verdim gitmeye dr.a insan korkuo yaaa bişi olurmu die bide amniosentezden sorailkkez çıktım dışarı.bide dün kadınlarkulübüne baktım.orda bebeğini amniosentezden kaybeden kadınlar vardı onların yazdıklarını okudum  :icon_pale: :icon_pale: keşke okumasaydım o daha çok etkiledi beni.ama şükür bişeyimiz yokmuş.eed cnm hergün olmuo işte geçen haftamızda 3 gün aralıklarla 3 gün ama hissettim dünden beri bişi yok.insan panik oluo ama minnacık bi hareket rahatlatıo insanı  :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥