2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

fatoş2009

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 03 Kasım , 2011, 18:45:25
kızlar slm bugün internetin son günü kim bilir ne zaman bağlanır yarın taşınıyoruz  :-ooo bide kızlar canım çok sıkkın bugün doktora gittim çok enfeksiyon varmış ilaç verdi birde bir haftas onra tekrar gel dedi  :crybaby2: yaa bide dediki bu sefer kıza benziyor anlamadım gitti mavilerin alın dedi şimdide kıza benziyor dedi bu ne ya kız olacak diye üzülmüyorum böyle değişiklikten nefret ediyorum pipisinin fotoğrafını gösterdi o pipi nereye gitti anlamadım öbür ayda yine erkek derse kafasını kırarırım  :cildir: :cildir:
canm sıkma canını banada erkeğe benziyo demişti şimdi kızın olacak diyo emin bu sefer iki doktr gördü ikinci gelişmişultrasonda baktı orda okadar büyük görünüyodu ki kızım çok tatlıydı ya kıpır kıpır allahım sağ salimkucağıma almayı nasip eder inşallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 03 Kasım , 2011, 19:45:54
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 12:27:22
hayırlı olsun fatoş kızlarımız gittikçe artıo şu sayıyı eşitlesekmi naapsak  :k06: allah gönlüne göre vermiş sağ salim kucağına alırsın prensesi inş  :nazar: :amin:
teşekkür ederm canm inan varya şimdiden ona battaniye örmeye başladım bitirir bitirmez resmini koycam zaten
cnm kiz annesi olarak aramiza hosgeldin  :k06: :k06: :k06: ilkler hep erkekdi simdi kiz olmaya basladi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 19:26:17
geçmiş olsun bihtercim cansunun dediği gbi bol bol su iç kendinide yorma taşıncam die  :caca: kız erkek farketmez hayırlı evlat olsun yeter  :k06: kesin kız mı dedi yoksa kıza benziomu dedi.bide erkek demiştiniz dememdinzmi çok ilginç yaa bişi almışmıydınız bari maviş maviş  :k06:
sağol canım benim içiyorum çok su inş geçer ya ne kadar yormasamda yoruluyorum ya  :crybaby2: tabi kız erkek farketmez ama doktora gıcık oldum  :caca: kesin kız demedi erkeğe yüzde yüz erkek dedi bu sefer bu kıza benziyor ya dedi kafasına geçirecektim bir tane  :caca: :caca: alınmıştı ya maviler annem almıştı halen umudum kaybolmadı bakalım zavallım bir ay sonra ne olacak  :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 03 Kasım , 2011, 19:49:19
kızlar slm bugün internetin son günü kim bilir ne zaman bağlanır yarın taşınıyoruz  :-ooo bide kızlar canım çok sıkkın bugün doktora gittim çok enfeksiyon varmış ilaç verdi birde bir haftas onra tekrar gel dedi  :crybaby2: yaa bide dediki bu sefer kıza benziyor anlamadım gitti mavilerin alın dedi şimdide kıza benziyor dedi bu ne ya kız olacak diye üzülmüyorum böyle değişiklikten nefret ediyorum pipisinin fotoğrafını gösterdi o pipi nereye gitti anlamadım öbür ayda yine erkek derse kafasını kırarırım  :cildir: :cildir:
canm sıkma canını banada erkeğe benziyo demişti şimdi kızın olacak diyo emin bu sefer iki doktr gördü ikinci gelişmişultrasonda baktı orda okadar büyük görünüyodu ki kızım çok tatlıydı ya kıpır kıpır allahım sağ salimkucağıma almayı nasip eder inşallah
canım bana erkeğe benziyor dememişti yüzde yüz erkek demişti bu sever kıza benziyor dedi anlamadık ya sağlıklı olsun da bakalım bir ay sonra ne olacak cinsiyeti  :dontknow:

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Kasım , 2011, 19:50:05
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 03 Kasım , 2011, 19:45:54
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 12:27:22
hayırlı olsun fatoş kızlarımız gittikçe artıo şu sayıyı eşitlesekmi naapsak  :k06: allah gönlüne göre vermiş sağ salim kucağına alırsın prensesi inş  :nazar: :amin:
teşekkür ederm canm inan varya şimdiden ona battaniye örmeye başladım bitirir bitirmez resmini koycam zaten
cnm kiz annesi olarak aramiza hosgeldin  :k06: :k06: :k06: ilkler hep erkekdi simdi kiz olmaya basladi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
evet  canm kızlar çoğalıyo ama ben memnunum bu değişiklikten bu patikleride giydiricem kızıma :)

fatoş2009

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 03 Kasım , 2011, 19:51:38
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 03 Kasım , 2011, 19:49:19
canım bana erkeğe benziyor dememişti yüzde yüz erkek demişti bu sever kıza benziyor dedi anlamadık ya sağlıklı olsun da bakalım bir ay sonra ne olacak cinsiyeti  :dontknow:
sdağlıklı olsunlarda gerisi boş mavileride evde giydirirsin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar cinsiyetler belli oldu isim düsündünüzmü  :icon_scratch: ben hala bilmiyom  :dontknow: :dontknow: aramadayim  :k06: :k06:

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Kasım , 2011, 19:56:25
kizlar cinsiyetler belli oldu isim düsündünüzmü  :icon_scratch: ben hala bilmiyom  :dontknow: :dontknow: aramadayim  :k06: :k06:
bizim kayınpeder hayrunnisa diyo ama ben daha bişey düşünmedim sizce nasıl güzel mi?

gökkusağı

bizimde aklımızdan poyraz geçio bakalım daha çok vaktimiz var  :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 03 Kasım , 2011, 19:57:45
bizim kayınpeder hayrunnisa diyo ama ben daha bişey düşünmedim sizce nasıl güzel mi?
bence degisik güzel isim  :-*

fatoş2009

bide dörtlü tarama testi yaptırdık perşembeye çıkıo sonuçları bakalım inşallah düzgün çıkarda rahatlarım

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Kasım , 2011, 20:01:06
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 03 Kasım , 2011, 19:57:45
bence degisik güzel isim  :-*
bencede  güzel ama bide babamlara sormam gerekiyo herkesin gönlünü almam lazım

fatoş2009

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 20:00:58
poyrazda güzel bence 1 ay erkek annesi olacağımı zannediyodum ya o zaman iki ismi çok istiyodum cihad yada ceyhun:) ama şimdi kız ismine bakacağım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 03 Kasım , 2011, 20:01:54
bide dörtlü tarama testi yaptırdık perşembeye çıkıo sonuçları bakalım inşallah düzgün çıkarda rahatlarım
valla ne 3lü ne 4lü testlerden bisey anlamiyom bilmiyom  :icon_scratch: türkiyede herkes yaptiriyo sanirim burda sadece yasi ilerleyenler yada riskli hamilelere yapiyolar  :dontknow: ins iyi cikar sonuclarin  :amin: :amin: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 03 Kasım , 2011, 20:04:48
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 20:00:58
poyrazda güzel bence 1 ay erkek annesi olacağımı zannediyodum ya o zaman iki ismi çok istiyodum cihad yada ceyhun:) ama şimdi kız ismine bakacağım
ben bastan beri kiz ismine baktim cünkü dedik kiz isimleri ben cikarcam esimde erkek gerci o babasinin ismini sadece istioydu  :k06: :k06: :k06: