2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:50:34
kızlar ben çıkmak zorundayım eşim geldi yemek yiyecez hiç çıkmakta istemiyorum ama kendinize çok iyi bakın öptüm sizleri kadyicem inş bir sorun çıkmaz içini ferah tut

saol cnm yine gel bekleriz afiet ossun  :opucuk: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:36:57
gülüm grip için bol bol nane limon iç bende geçenlerde olmuştum elma limon kaynatıp içtim çok iyi geldi
papatya cayi yaptim cnm onu zorlan iciyom  :sad1: :igrenc:
:nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:37:16
Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:32:40
Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:29:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:25:09
bizde geldik kızlarrr nasılsınız  :opucuk: :opucuk:

gülüm nasıl oldun içtinmi bişiler  :opucuk:

nilcim kaç defa yazdım sana denk gelemedik bi türlü nasıl geçti tatilin antalya nasıldı die  :laughing7:

yağmur nisa hg cnm nası gidio iimisinz  :flowers:
hosgeldiniz cnm  :opucuk: ya gündüz disardaydim yürüyüs filan yaptim iyiydim ama eve geldim an basladi yemek zorlan yedim valla burnum kapali limonlu cay icicem simdi bide meyve yicem ins hemen gecer  :sad1:

geçmiş olsun cnm yatın dinlenin anca dinlenmeyle geçer bu meret  :-\
saol cnm ins hemen gecer yaaa  :sad1: papatya cayi yaptim iciyim limonlu iyi gelir belkim  :-\

sabah bır kaşık pekmez üstüne ballı süt iç ..
akşam yatarken de içebilirsin ballı süt ..
ıhlamur da içebilirsin varsa limonlu ..

geçmiş olsun cnm ben böle yapınca hemen geçiyo .. inşallah seninde geçer .. en fazla 3 günde geçiyor ilaçsız ilerlemeden ..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:42:17
gülüm ben 3farklı doktora gittim üçüde kız deyince başladım alışverişe.
kıyafet alışverişimiz bitti,battaniyeler de tamam.oda takımı,halı,park yatak,uyku seti de aldık.Ama maşallah eksikler bitmiyor.

canım ben bu oyun parkını+ içine yatağını+ uyku seti toplamda 270e aldım.İnternette bebefix.com sitesinden kampanya vardı.
evet sana 3doktor demis ama sadece bi keren dediler kizdir ama yanilma payida olabilir diye bekliyelim dedim zaten zaman var  :k06: ama masallah sen bitirmisin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: agirlasmadan almisin ne güzel  :-*

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:53:48
Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:42:17
gülüm ben 3farklı doktora gittim üçüde kız deyince başladım alışverişe.
kıyafet alışverişimiz bitti,battaniyeler de tamam.oda takımı,halı,park yatak,uyku seti de aldık.Ama maşallah eksikler bitmiyor.

canım ben bu oyun parkını+ içine yatağını+ uyku seti toplamda 270e aldım.İnternette bebefix.com sitesinden kampanya vardı.
evet sana 3doktor demis ama sadece bi keren dediler kizdir ama yanilma payida olabilir diye bekliyelim dedim zaten zaman var  :k06: ama masallah sen bitirmisin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: agirlasmadan almisin ne güzel  :-*

ayy hakkaten maşallah nil ne güzel kalmamış bi eksiği bide çok uygun almışsın  :nazar: kızlar bende çıkıom geri gelcem eşim pc başında beklio verimde baksın maillerine  :ehi: :ehi:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

banu_fth

anam ben daha bişi almadım ..

tek park yatak .. yatağı .. anakucağı oto koltuğu da oluyo onlardan .. başka da bişi almadım  :suclu: :suclu:

bakalım yarın belki alırız .. paramız yok .. inşallah bişiler olurda hallederiz bi an önce  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Kasım , 2011, 19:53:37
Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:37:16
Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:32:40
Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:29:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:25:09
bizde geldik kızlarrr nasılsınız  :opucuk: :opucuk:

gülüm nasıl oldun içtinmi bişiler  :opucuk:

nilcim kaç defa yazdım sana denk gelemedik bi türlü nasıl geçti tatilin antalya nasıldı die  :laughing7:

yağmur nisa hg cnm nası gidio iimisinz  :flowers:
hosgeldiniz cnm  :opucuk: ya gündüz disardaydim yürüyüs filan yaptim iyiydim ama eve geldim an basladi yemek zorlan yedim valla burnum kapali limonlu cay icicem simdi bide meyve yicem ins hemen gecer  :sad1:

geçmiş olsun cnm yatın dinlenin anca dinlenmeyle geçer bu meret  :-\
saol cnm ins hemen gecer yaaa  :sad1: papatya cayi yaptim iciyim limonlu iyi gelir belkim  :-\

sabah bır kaşık pekmez üstüne ballı süt iç ..
akşam yatarken de içebilirsin ballı süt ..
ıhlamur da içebilirsin varsa limonlu ..

geçmiş olsun cnm ben böle yapınca hemen geçiyo .. inşallah seninde geçer .. en fazla 3 günde geçiyor ilaçsız ilerlemeden ..
ins gecer cnm yaparim bide bol meyve aldim kivi portakal filan ins iyi gelir  :sad1: meysim her degisimde beni böle grip vuruyo  :-\ :-\ en kötüsüde zaten geceler hep kücüklümden beri kabuk görürüm  :y25: :y25: mesela dün rüyamda sabaha kadar ari kovaladi beni sokcakti  :honk: :honk: :honk:

banu_fth

ooyyy kıyamam ...  :love9:

bende hamam böcekleri ile uğraştım dün gece yaa iğrençti  :honk: :honk: 

kivi de çok faydalı ... her türlü vitamin var içinde iyi gelir ye canım .. ayva da iyidir bak .. yarasın inşallah geçer tabi .. dikkat et fazla dışarı çıkma 3 günde böle yer içersen geçer korkma .. üşütmemeye de çalış..

atlatırsın Allahın izniyle .  :amin: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Kasım , 2011, 20:02:30
ooyyy kıyamam ...  :love9:

bende hamam böcekleri ile uğraştım dün gece yaa iğrençti  :honk: :honk: 

kivi de çok faydalı ... her türlü vitamin var içinde iyi gelir ye canım .. ayva da iyidir bak .. yarasın inşallah geçer tabi .. dikkat et fazla dışarı çıkma 3 günde böle yer içersen geçer korkma .. üşütmemeye de çalış..

atlatırsın Allahın izniyle .  :amin: :opucuk:
ay seninkide berbatmis  :-ooo :-ooo :-ooo ne rüyalar görüyüz anam  :k06: :k06: insallah hemen gecer yaa  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Kasım , 2011, 19:55:42
anam ben daha bişi almadım ..

tek park yatak .. yatağı .. anakucağı oto koltuğu da oluyo onlardan .. başka da bişi almadım  :suclu: :suclu:

bakalım yarın belki alırız .. paramız yok .. inşallah bişiler olurda hallederiz bi an önce  :k06: :k06:
paran oldukca alirsin cnm  :opucuk: valla türkiyede uygun fiyatlar bizim burda cok pahali  :honk: :honk: :honk: Allahtan bu ay bebek alisverisi yapmak icin  devletten para hediye alcaz bide aileler yardim etcek yoksa tek basina hersey pahali  :-\ :-\ bi paket bebek bezi 50tl türk parasi  :ehi: :ehi: :ehi: sanki yikiyip kullancaz  :laughing7:

dilengisk

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Kasım , 2011, 22:32:33
Alıntı yapılan: dilengisk - 01 Kasım , 2011, 22:18:36
kızlaaarrr beni de listeye eklermisiniz? oglum yuzunden pek sık giremiyorum sayfaya gulum mercimegim hayırlı olsun cinsiyetleri ogrenmişsiniz bakalım bende ayın 17 sinde gidicem 2li teste dr o zaman soylerim dedi...

bakalım ne gelecek....  bu arada bizimde 11. haftamız bitti safak cooook daha amanııınnnn :y25: :y25: :y25: :y25:
tarihleri söle cnm ekliyim  :opucuk: saol cnm senin bakalim neyin olcak bisey hissediyonmu kiz istersin sen sanirim ogluna kardes  :k06: :k06: :love7:

cnm bnm beklenen dgum tarihim 19 mayıs cinsiyet de hissetmiorum aslında erkek olsa avantaj diyorum ama kız da gnlum istiyo bakalım hayırlısı inşallaaahhhh

dilengisk

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Kasım , 2011, 22:32:33
Alıntı yapılan: dilengisk - 01 Kasım , 2011, 22:18:36
kızlaaarrr beni de listeye eklermisiniz? oglum yuzunden pek sık giremiyorum sayfaya gulum mercimegim hayırlı olsun cinsiyetleri ogrenmişsiniz bakalım bende ayın 17 sinde gidicem 2li teste dr o zaman soylerim dedi...

bakalım ne gelecek....  bu arada bizimde 11. haftamız bitti safak cooook daha amanııınnnn :y25: :y25: :y25: :y25:
tarihleri söle cnm ekliyim  :opucuk: saol cnm senin bakalim neyin olcak bisey hissediyonmu kiz istersin sen sanirim ogluna kardes  :k06: :k06: :love7:

safak da 200 cnım sagol tekrar mucxxxx

°•.ℓανιηуα.•°

dilek bu arada zaman ne çabuk geçmiş. sanki daha dün hamileyim 5 haftalık olmuş diyordun. şimdi 11 haftalık olmuş kuzun  :nazar:

fatoş2009

03 Kasım , 2011, 11:34:31 #2068 Son düzenlenme: 03 Kasım , 2011, 11:42:31 fatoş2009
kızlar benide ekleyinlisteye benim de KIZIM olacak ayriyetten 17 haftalık oldum tamam mı çok mutluyum kız istiyodum allahım gönlüme göre verdi :) doktorunb dediği tarihten 1 hafta önceymiş muhtemel doğumtarihi 13 nisanoldu şekerler bütün bebişleri öpüyorum

qonca

hayırlı uğurlu olsun canm  :love9: :love9:
ne güzel allah gönlüne göre vermiş ne mutlu sana  :flowers: