2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Ekim , 2011, 21:12:39
evt cnm yaaa belki çıkınca bana da benzer:) Yaa ben de bugünü bekliyodum zaten hatta 4d foto bu... bi de cd yi görsen ay çok güzel yaa:) Ama benim son 1-2 haftadır yeni bi sıkıntım başladı:( midem ve gırtlağımda çok yanma oluyo:( normalmiş netten de baktım birilerine de sordum ama kendi doktoruma soramadım daha... Çok kötü bi his, resmen böle yakıcı bişey içiyomuşsun gibi:( o kdr rahatsız oluyorum ki yemeklerden sonra... Bebek mideme baskı yaptığı için mide asidim gırtlağıma çıkıyomuş:( Oluyo mu sende de?
sanki beni anlattin  :k06: :k06: :k06: aynisi bendede oluyo cok normalmis caresinide biliom Süt  :hungry: bak miden yaninca bi bardak soguk süt ic aninda kesiyo  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:nazar: :nazar:

rusta

slm kızlar giremedim kaç gündür temizlik yapmaktan.dinlene dinlene yaparken uzun sürdü akşam da yorgunluk çökünce uyuyp kalıyodumm valla..geçmişi okudum hep azelia bebeğin ne kadar büyümüş maşşallah canm iyi olmasına da çok sevindim..kadriye sende gelmemişsn daha merak ettim canm ufaklık belli mi?  gülcm sennde dişin geçmiş ii hadi canm az kaldı bebişi görmene 31 indeydi dimi? bizde iyiyiz kızlar meleğim biraz biraz hissettiriyo galiba çok mutluyum             

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 26 Ekim , 2011, 22:57:53
slm kızlar giremedim kaç gündür temizlik yapmaktan.dinlene dinlene yaparken uzun sürdü akşam da yorgunluk çökünce uyuyp kalıyodumm valla..geçmişi okudum hep azelia bebeğin ne kadar büyümüş maşşallah canm iyi olmasına da çok sevindim..kadriye sende gelmemişsn daha merak ettim canm ufaklık belli mi?  gülcm sennde dişin geçmiş ii hadi canm az kaldı bebişi görmene 31 indeydi dimi? bizde iyiyiz kızlar meleğim biraz biraz hissettiriyo galiba çok mutluyum             

cnm hg yoktun kaç gündür kayıp üyelere yazdım hatta nerelerdesin die  :k06: ne temizliği bu halde inş yormamışsındır bebişi  :caca: biz dr a gitmedik cnm bugün p.tesiye kaldı ama dr umuzla görüştük dün kan vermiştim bugün sonuçlar çıktı telde konuştu eşim benim içim kaldırmadı konuşamam ben dedim  :sad1: dr % 99 yalancı pozitif demiş eşime çok şükür rahatladık azcık.tam kesin sonucu öğrenince bayram ilan edicem heralde  :ehi:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Ekim , 2011, 23:13:07
Alıntı yapılan: rusta - 26 Ekim , 2011, 22:57:53

cnm hg yoktun kaç gündür kayıp üyelere yazdım hatta nerelerdesin die  :k06: ne temizliği bu halde inş yormamışsındır bebişi  :caca: biz dr a gitmedik cnm bugün p.tesiye kaldı ama dr umuzla görüştük dün kan vermiştim bugün sonuçlar çıktı telde konuştu eşim benim içim kaldırmadı konuşamam ben dedim  :sad1: dr % 99 yalancı pozitif demiş eşime çok şükür rahatladık azcık.tam kesin sonucu öğrenince bayram ilan edicem heralde  :ehi:
sorma canm yazlık kışlık dip temizlik yapmıyodum ne zamndr öle..yok yok yormamaya çalıştm kayınvalide yardım etti bide eşim yanımdaydı  yoruldukça yattm hep..çok sevndim tatlım inş inş böle devam eder yalancı pozitif devam eder sen içini ferah tut artık..bide geçen tv izlerken ne duydum kadriye sana söliyim diyodum çağla şikelin çocugunda da görülmüş anlatıyodu kendi normal doğum yapmış ve doğumdan sonra bir sene kadar ilaç kullanmış şuan da çocuk sağlıklı tabi sen rahatla artık

gökkusağı

valla rahatladık cnm sorma çok şükür.%99 yüksek bi oran ve çok rahatlattı beni  :)
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

suzannn

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 27 Ekim , 2011, 10:31:32
kadriye cinsiyet belli oldumu

cnm ultrason p.tesine kaldı dr o gün çağırdı gösterirse inş p.tesi günü belli olacak teyzesi
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Ekim , 2011, 12:48:51

cnm ultrason p.tesine kaldı dr o gün çağırdı gösterirse inş p.tesi günü belli olacak teyzesi
desene cnm ayni günde ögrencez belkim  :laughing7: :opucuk:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ekim , 2011, 12:53:37

sizindemi p.tesi kontrolünüz ay ne güzel olur valla  :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Ekim , 2011, 12:54:49

evet cnm bütün 1ay boyunca bu günü bekledim  :muzz: :muzz: :muzz: az kaldi sükür senin saat kacta benim sabah 11de  :laughing7: en gec 1de gelirim haber ederim ins  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ekim , 2011, 13:01:30
Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Ekim , 2011, 12:54:49

haha yok cnm bizim akşam olur muhtemelen hep 5 ten sora gidioruz sen söle sora ben öreniim kız erkek  olurlarsa dünür oluruz bide  :tongue3:  :k06:

evet cnm bütün 1ay boyunca bu günü bekledim  :muzz: :muzz: :muzz: az kaldi sükür senin saat kacta benim sabah 11de  :laughing7: en gec 1de gelirim haber ederim ins  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bu ince konuyu pazartesi görüsürüz  8) :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

gökkusağı

hee benim kız benim olursa başlık parası düşüneyim bende bu sırada barim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Ekim , 2011, 13:24:28
hee benim kız benim olursa başlık parası düşüneyim bende bu sırada barim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:bu devirde baslik parasimi kalmis bacim  :laughing7: eger oglum olursa yakisikli olur kizin olursada benim yakisiklima kosa kosa gelir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gökkusağı

yok gülüm başlık parası olarak kızıma bebek arabası oto koltuğu sınırsız bez gibi şeyler istiyecem zaten para deil  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: belkim benim oğlum senin kzıın olur o zaman senin kızın kaçmasın benim oğluma  :laughing7: :laughing7:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥