2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

fatoş2009

kızlar nabr ben geldim sohbet edecek biri varmıacaba buralarda

bihterp3416

selam kızlar kimsecikler yok mu ya acil yardımınıza ihtiyacım var.. kızlarr çok akıntım var bide afedersiniz böyle yeşilimsi sarımsı bir renk geçen doktora gittim pek önemsemedi vajinal tablet verdi kullandım hiç kar etmedi.. az önce araştırdım karındaki sıvıda olabiliyormuş falan daha doktora gitmeme 2 hafta var ya ne yapacam

rusta

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Ekim , 2011, 15:16:01
selam kızlar kimsecikler yok mu ya acil yardımınıza ihtiyacım var.. kızlarr çok akıntım var bide afedersiniz böyle yeşilimsi sarımsı bir renk geçen doktora gittim pek önemsemedi vajinal tablet verdi kullandım hiç kar etmedi.. az önce araştırdım karındaki sıvıda olabiliyormuş falan daha doktora gitmeme 2 hafta var ya ne yapacam
canm naptın?ağrın sancn faln da var mı?sen yinede stres yapma ama doktorunu ara anlat gel derse gidersin

fatoş2009

fatoş2009

neden kimse gelmiyo ya konuşacak kimse yok

rusta

slm cnm mutfaktydm iyiyz çok şükür sen naslsn

fatoş2009

Alıntı yapılan: rusta - 16 Ekim , 2011, 19:03:10
slm cnm mutfaktydm iyiyz çok şükür sen naslsn
valla bizde çok iyiyiz kimse yokya çok sıkıcı oluyo o zaman bebeklerimizin hakkında konuşmak istiyorum :)

fatoş2009

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Ekim , 2011, 15:16:01
benimde 16.haftada çok akıntım vardı dra söyledim iltihap olabilir yanma vs var mı diye sormuştu yok dedim çok su içiyorum demiştim o zamn idrar testine gerek yok dedi vajinal fitil verdi içinde 7 tane olandan 3 kere kullandım geçti birşey kalmadı... genelde oluyor sanırım benim ağrım vs yoktu... şu günlerde yine akıntım var ama önceki gibi değil önceki dediğin gibi sarımsı koyu beyaz krem kıvamındaydı... geçmediyse bekleme bir telde sor  :dontknow: geçmiş olsun  :opucuk:

MERCİMEĞİM

16 Ekim , 2011, 20:28:50 #1494 Son düzenlenme: 16 Ekim , 2011, 20:30:50 MERCİMEĞİM
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ekim , 2011, 19:15:45
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Ekim , 2011, 13:45:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 18:13:57
cnm benim muhtemel tarih 14 nisan inş.ultrasonda 5-6  gün kadar ilerde çıkıo benimki de ama zaman içerisinde normal gelişimi yakalıomuş hamilelik.senin ne zaman görünüo cnm ??

benimki de aynı öyle canım.14 ü görünüyor... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
evet 3ümüzün aynı gn yada 1 gün arayla olcak hayırlısıyla.. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:.
siz nerelerdesiniz...ben izmirdeyim..herkes farklı bir yer öneriyo doğu için ama ben karar verdim sankimmm

nerede yaptırıcaksın cnm izmirde doğumu?nereye karar verdin
canım çok kişiden çınarlı hastanesini duydum..o olcak sanırım henüz ücretini falan öğrenmedim, pek bişey bilmiyorum duyduklarımdan..ama bakıcam artık herkese soruyorum..ege sağlıkta çok iyiymiş sanırım...sizin bildiğiniz biyerler varsa paylaşırsanız sevinirim canım....

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 16 Ekim , 2011, 20:28:50
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ekim , 2011, 19:15:45
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Ekim , 2011, 13:45:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 18:13:57
cnm benim muhtemel tarih 14 nisan inş.ultrasonda 5-6  gün kadar ilerde çıkıo benimki de ama zaman içerisinde normal gelişimi yakalıomuş hamilelik.senin ne zaman görünüo cnm ??

benimki de aynı öyle canım.14 ü görünüyor... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
evet 3ümüzün aynı gn yada 1 gün arayla olcak hayırlısıyla.. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:.
siz nerelerdesiniz...ben izmirdeyim..herkes farklı bir yer öneriyo doğu için ama ben karar verdim sankimmm

nerede yaptırıcaksın cnm izmirde doğumu?nereye karar verdin
canım çok kişiden çınarlı hastanesini duydum..o olcak sanırım henüz ücretini falan öğrenmedim, pek bişey bilmiyorum duyduklarımdan..ama bakıcam artık herkese soruyorum..ege sağlıkta çok iyiymiş sanırım...sizin bildiğiniz biyerler varsa paylaşırsanız sevinirim canım....
evet çınarlı güzelmiş duymuştum bende.
benim doktorum ege sağlıkta.doğumuda orada yapıcam ben.

MERCİMEĞİM

hayırlısı canım ..sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalımda inşallah.. :nazar: :nazar:
herkese iyi geceler.... :-*

ab126370

merhaba kızlar. bugun sabah kalktım. karnımın sol tarafında bir ağrı vardı. işe zor geldim ve halen daha ağrıyor. otururken birşey yok ama ayakta çok felaket ediyor. üstelik bebeğim 2 gündür de pıt pıt yapmıyo :((((((

__nil__

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:      Şafak -->141
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->142
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->142
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 160
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->165
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan                            Şafak-->179
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 180
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 180
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:   Şafak --> 184
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                      Şafak-->184
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan                                   Şafak --> 185
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan                                     Şafak -->186
cırakmerve  :love9: :nazar: :binkybaby:___________________________21 Mayıs                                       Şafak--> 217

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: ab126370 - 17 Ekim , 2011, 09:57:46
merhaba kızlar. bugun sabah kalktım. karnımın sol tarafında bir ağrı vardı. işe zor geldim ve halen daha ağrıyor. otururken birşey yok ama ayakta çok felaket ediyor. üstelik bebeğim 2 gündür de pıt pıt yapmıyo :((((((

geçmiş olsun cnm doktorunu arayıp sordunmu