2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 19:17:03
Selam kızlar benim moralim bozuk bugün.
Bugün kasık ağrılarım ve bel ağrım vardı.Belime ağrı bıçak gibi saplanıyor arada.Doktorumu aradım.Bisürü soru sordu.Ve salı günü olan randevumuzu yarına aldı.Yarın kontrolümüz var yani.Belki  üçülü yada dörtlü taramayıda yapabilirmiş.Stres oldum ya nereden çıktı şimdi bu ağrılar korkuyorum inş bebeğim iyidir.Ve inşallah tarama sonuçlarıda temiz çıkar.Çok korkuyorum.Dua edin bana. :amin: :amin: :amin:
insallah kötü bisey yoktur cnm stres etme  :opucuk: yarin güzel haberlerlen gel insallah  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 19:17:31
Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 14:04:03
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 13:43:15
Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 13:32:03
saol cnm darisi senin ve diger hamislerin basina  :amin: :amin: :nazar: :nazar: iyi yapmisin bende bana olmayanlari kaldirdim  :muzz: :muzz: alisverisimi yaptim sayilir sadece kislik ceket bide cizme filan alcam yoksa hersey tamam  :muzz: :muzz: artik bundan sonra kendimize deil bebelere alcaz insallah  :k06: :k06: :k06: 19günüm kalmis sükür görcem bebegimi  :love7: :hieyt: :hieyt:

bende öyle biraz daha havalar soğusun burda ceket ve çizme alıcam.Bakalım bizimde 5günümüz kaldı ondan sonra kızımıza yada oğlumuza bişiler almaya başlıcaz inşş
insallah cnm  :amin: :opucuk: ben simdi almam 7.aydan sonra alcam insallah  :k06: :k06:

gülüm nasıl dayancan 2 ay daha ben hayatta bekleyemem:D
cnm erkenden almak iyi deilmis cevremdeki herkes öyle diyo o yüzden son 2ay kala alcaz insallah cinsiyetini ögrenince belki bi kac esya alirim emzik filan  :k06: :k06:

xxcansuxx

gülüm sen kalbini bozma almak istiyorsan yavaş yavaş al ben hamileliği düşünürken tedaviye başladığım aralar  ördüm 2 tane battaniyesini ufak tefek birşeylerde almıştım.  bazısı yapma iyi değil dediler kimisi ne olcak korkma dedi... son aya bırakmayında alacaklarınızı çünkü hem ağırlaşıyoruz hem eksikler bir anda bitmiyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2011, 21:34:01
gülüm sen kalbini bozma almak istiyorsan yavaş yavaş al ben hamileliği düşünürken tedaviye başladığım aralar  ördüm 2 tane battaniyesini ufak tefek birşeylerde almıştım.  bazısı yapma iyi değil dediler kimisi ne olcak korkma dedi... son aya bırakmayında alacaklarınızı çünkü hem ağırlaşıyoruz hem eksikler bir anda bitmiyor
evet cnm aslinda erkenden alinca kurtulcan agirlamadan ama ailelerimiz bize cok bisi birakmicak sadece elbise temizlik esyasi filan alcaz  :muzz: :muzz: :muzz: o yüzden bekliyorum hem cinsiyetinide bekliyoz daha  ::) :k06: :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 21:40:54
evet cnm aslinda erkenden alinca kurtulcan agirlamadan ama ailelerimiz bize cok bisi birakmicak sadece elbise temizlik esyasi filan alcaz  :muzz: :muzz: :muzz: o yüzden bekliyorum hem cinsiyetinide bekliyoz daha  ::) :k06: :k06: :k06:
bizde ailelere fırsat vermeden aldık hepsini çok şükür...zaten uzaktalar.  ufak tefek şeyler kaldı... deterjanı,bezi,ateş ölçeri öyle şeyleri kaldı kıyafet çok almayacağım bir doğsunda aldıklarımızı giyerken yenilerini alırız hediyede gelir büyüklerden...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ekim , 2011, 21:53:00
Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 21:40:54
bizde ailelere fırsat vermeden aldık hepsini çok şükür...zaten uzaktalar.  ufak tefek şeyler kaldı... deterjanı,bezi,ateş ölçeri öyle şeyleri kaldı kıyafet çok almayacağım bir doğsunda aldıklarımızı giyerken yenilerini alırız hediyede gelir büyüklerden...
ne güzel  :love7: zaten cok almaya gerek yok zaten hep büyücekler büyüdükce aliriz  :muzz: :muzz:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 21:24:13
Bugün kasık ağrılarım ve bel ağrım vardı.Belime ağrı bıçak gibi saplanıyor arada.Doktorumu aradım.Bisürü soru sordu.Ve salı günü olan randevumuzu yarına aldı.Yarın kontrolümüz var yani.Belki  üçülü yada dörtlü taramayıda yapabilirmiş.Stres oldum ya nereden çıktı şimdi bu ağrılar korkuyorum inş bebeğim iyidir.Ve inşallah tarama sonuçlarıda temiz çıkar.Çok korkuyorum.Dua edin bana. :amin: :amin: :amin:
insallah kötü bisey yoktur cnm stres etme  :opucuk: yarin güzel haberlerlen gel insallah  :amin: :amin:

sağol canım inş herşey yolunda gider

MERCİMEĞİM

canım iyi şeyler düşün..bozma moraalini hemen..bişicik yoktur inşallah...İyi haberlerini bekliyoruz inşallah..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nilcim gelince hemen buraya yaz merak ediyoz seni  :director: :director: :opucuk:

HASRET!M S@N@

nilcim bende cok merak ediyorum snei inş cok mutlu haberlerle dönersin cnm

azelia

Nilcim herkes gibi ben de merak ediyorum, gelir gelmez haber ver, inşallah iyi olacak herşey...  :amin:    Ben de dün akşam saçma sapan bişey yaptım kızlar, sivrisineği öldürcem diye sehpaya bastım, sehpa kırıldı, allahtan ne düştüm ne bişey oldu yaaa, allah korudu yaaa... ama sonradan o kadar korktum ki dizlerimin bağı çözüldü... Çok şükür bişey olmadı yaa:(

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

slm kızlar nilcim inş birşey çıkmaz meleğin sağlıklıdır dualarımız seninle
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

rusta

nil inşallh hersy yolundadır canım iyi haberler ver bizlere

rusta

Alıntı yapılan: azelia - 13 Ekim , 2011, 15:27:52
Nilcim herkes gibi ben de merak ediyorum, gelir gelmez haber ver, inşallah iyi olacak herşey...  :amin:    Ben de dün akşam saçma sapan bişey yaptım kızlar, sivrisineği öldürcem diye sehpaya bastım, sehpa kırıldı, allahtan ne düştüm ne bişey oldu yaaa, allah korudu yaaa... ama sonradan o kadar korktum ki dizlerimin bağı çözüldü... Çok şükür bişey olmadı yaa:(
canm valla  allah korumuş ya düşseydin ters bi şekilde...bende de var o saçmalıklardan merdivenlerden koşarak indim dün son anda farkına vardım korktum tabi .daha dikkatli olmalıyız allah korusun :amin: :amin:

gökkusağı

slm kızlar ben geldim  :hello2: :hello2:

nilden ses yokmu merak ettim bende şimdi görünce umarım ciddi bişey yoktur.
kaç gündür giremedim bende iş güç koşturmaca derken anca fırsat buldum.bebeğimle geldik.son bikaç gündür bebeğimi unutuorum hep  :k06: sanırım alıştım iice hamile olmaya ilk zamanlar hep aklımdaydı şimdi orda olduğunu biliorum yaa unutuorum resmen.umarım iidir bebeğim.benimde kullandığım ilaç çok rahatsız etti beni son 2 gündür drumuzla konuştuk olabilirmiş.vitaminle beraber almicam artık bakalım geçer inş.sizler nasılsınız nası gidio hamilelik
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥