2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 15:23:14
mantıklı dimi:) sallanıyo uyuyo:)
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: evet gerci bu zamanin bebelerini yataga atiyolar kendileri uyuyo yada otomatik salincakli yataklarda uyuyolar oh ne güzel  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

azelia

Evet canım yaa... ama nası alıştırırsan öyle... Aman ağlamasın etmesin diye herkes kucakta ve ayakta sallayarak uyutuyo sonra al başına belayı:) bakalım biz napıcaz:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 15:49:48
Evet canım yaa... ama nası alıştırırsan öyle... Aman ağlamasın etmesin diye herkes kucakta ve ayakta sallayarak uyutuyo sonra al başına belayı:) bakalım biz napıcaz:)
bakalim bende merak ediyom nasil olcak  :k06: :k06:

azelia

yaa sürekli ben bakıcak olsam farklı olur tabi de, ben çalışçaam için kim nası alıştırırsa çocuum ööle olcak malesef:) ama belki de iyi olur dimi:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 16:21:56
yaa sürekli ben bakıcak olsam farklı olur tabi de, ben çalışçaam için kim nası alıştırırsa çocuum ööle olcak malesef:) ama belki de iyi olur dimi:)
evet maalesef  ::) kim bakcak bebegine sen calisinca  :icon_scratch: ben calismam bebegim ana okuluna baslayana kadar calisirsamda yarim günlük bi is bakarim  :k06:

dilengisk

ah ah kızlar bende hamileyken asla sallamıcam emzik vermicem diyodum ama az uyudugunu gaz yuzunden kıvrandıgını gecenin bi yarısı gozlerini acıp oyun istedigini tecrube ettikce sallamaya da alıstı emzige de uyumazsa kilo alamıo geceyarısı kalkmaya alışınca oyle devam edio gaz yuzunden uykusu bolununce aglamaktan sesi kısılıo mecbur bırakmasın allah cok zorlanıorum su anda sallamadan uyumuyo ama en son kendi kendine uyumaya baslamıstı ne guzel sonra sunnet oldu uyumayınca yne mecbur kaldım sallamaya ki dr dedi uykusunu bolmesin gerekirse carsafta salla die canı cok acır bez degince diye e bizim sıpa da simdi sallamadan uyumuyo folik asit cocukları bunlar diorum ya valla zekiler ne isterlerse yaptırıolar sıpalar

insallah gazsız bol uyuyan istahlı bebekler nasip eder allah :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

11 Ekim , 2011, 20:00:42 #1371 Son düzenlenme: 11 Ekim , 2011, 20:12:23 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
KATILIYORUM ARKADAŞIMA YAPMAM DEDİĞİN HER ŞEYİ YAPTIRIYO MİNİK CANAVARLAR BEN DE SALLIYORUM AYAKTA BATTANİYEDE BEŞİKTE SALINCAKTA.....EMZİK VERİYORUMM ...ÇÜNKÜ HER BEBEK AYNI OLMUYOR VE YAPMAYA MECBUR KALINIYOR BAZI ŞEYLERRR AKŞAMA KADAR KUCAKTA BİZİM OĞLAN BİZ Mİ ALIŞTIRDIK HAYIR O BİZİ ALIŞTIRDI.KİM PESEDECEK DİYE BEKLE DUUUR ENİNDE SONUNDA EBEVEYNLER PES EDİYO VE KUCAKKK  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

dilengisk

valla ben emzirme konusunda 3. aydan itibaren direndim emmek istemedi bi turlu bnm oglum ki ne biberon ne mama vermedim er gec direnci kırılacak dedim yok o kazandı 8 aylık oldu ve bitti emme maceramız denemedigim yol kalmadı uyutup kandırıp ac bırakıp ya neler neler... olmadı yendi beni

uyutma konusunda aglar aglar susar uyur dediler yok sesi kısıldı yine uyumadı
emzik ahh iste orda da annem sagolsun cocuk istemiodu annem yne de tıkıyodu agzına sabırlı olur sus evin tek kadınısın işin yok çişin de mi yok... neyse ki sadece uyumak istediginde veriorum emzigi durduk yere vermiorum

kucak olayında ben kucagıma almak istesem de gelmedi benimki de kucak sevmio iste her cocuk farklı bi yere kadar alıştırmak ama bi yerde de genler mi desem neden bilmem ama istediklerini yaptırıolar işte

KasrıCinan

nuur naptın çocuğa kız. :toothy10: :toothy10: :toothy10: yakışmış erkeğime valla

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 20:11:48
nuur naptın çocuğa kız. :toothy10: :toothy10: :toothy10: yakışmış erkeğime valla

:k06: :k06: :k06: BEĞENDİNMİ TEYZESİİ.KÜÇÜK HERİFİM O BENİM SİNİRLİİİİİ,ASABİ,MUZURRRRR BENDE BIYIK YAKIŞIR DİYE DÜŞÜNDÜM VAR ŞİMDİ BIYIKLARI AMA SARII SARII  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Ekim , 2011, 20:14:28
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ekim , 2011, 20:11:48

:k06: :k06: :k06: BEĞENDİNMİ TEYZESİİ.KÜÇÜK HERİFİM O BENİM SİNİRLİİİİİ,ASABİ,MUZURRRRR BENDE BIYIK YAKIŞIR DİYE DÜŞÜNDÜM VAR ŞİMDİ BIYIKLARI AMA SARII SARII  ;D
oyyy yakısıklım benim ya yiyim ben onu :ehi: :nazar: :nazar: :nazar: sarı sarı var he simdiden :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

fatoş2009

Alıntı yapılan: özgür89 - 09 Ekim , 2011, 12:35:30
bende herhalde galiba sanırsam mayısta doğuracam :k06: :k06:son adetim 14 ağustos 7 haftamdayım kalp atışınıda duyduk çok şükür
biliomusun benimdesonadetim14temmuz aramızda biayvar yanii :)

__nil__

selam kızlar nasılsınız?ben iyi sayılmam.Gribim hala iyileşemedim.Bu sabah yine bulantıdan bir lokma yiyemedim.Off 16 hafta oldu hala düzelmedi.Bu gidişimde sorucam doktoruma.Sabah kahvaltımı hiç yapamıyorum.Öğlen akşam filan yiyorum ama kahvaltı çok önemli bir öğün sonuçta.
:igrenc: :igrenc:

Umarım biran önce geçer.

ab126370

KISLAR SON AYLARIMIZ KIŞA DENK GELİYO KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART.......

KIŞLIK KABAN BULABİLİRMİYİZ Kİ :))))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 12 Ekim , 2011, 08:50:33
KISLAR SON AYLARIMIZ KIŞA DENK GELİYO KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART.......

KIŞLIK KABAN BULABİLİRMİYİZ Kİ :))))
evet ben simdiden baktim bile hamileler icin cok SIK kislik mont ceketler var  :k06: