2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

dilengisk

selam kızlar hosgeldin guldem

ben doktora gitmeden once herseyi yazıodum ilk hamileligimde kızlar cok faydası oluo heyecandan unutabilio insan ne soracagını cunku ben ilk gittigimde dr hicbişey soylemiodu bi cırladım kendisine dedim ben nie buraya geliorum bebegimi gorebilmek saglıgıyla ilgili bilgi alabilmek ne yapmam gerektigine kılavuzluk yapasınız die boyle bostan korkulugu gibi olacaksanız yzık verdigim paraya ama o sırada hala muayene oluodum die de cekip gidemedim aaa bi degişti amanııınnn en ince detaya kadar veren ilgili harika bi doktora donustu gerci ben ozele gidiyodum o yuzden cırlayabildim ama sonucta doktorlar mecburlar bizi bilgilendirmeye kalp atısını bile daha dinletmemesi ne demek ya bence gittiginde kalbini dinletin bana diye soyle bazen sen istemedikce yapmıolar bişey aglamayana meme yok mantıgı hayatım

sinir oluorum boyle işlerini zoraki yapan insanlara

MERCİMEĞİM

Çok teşekkürler... :flowers:

ben son iki gidişimde de sordum..dopler'de dinliycez kalbi  :dontknow: gibi bişey söyledi...
ben de erken herhalde yada zararlı bişeymi acaba diye düşündüm...
ben de özele gidiyorum ama kafam karıştı...aslında çok yardımcı olan iyi bi dr.. bu doktora 2kez gittim henüz..ama çok duydum adını  :icon_scratch:
izmirde doktor bilen varsa paylaşabilir mi benimle?

MERCİMEĞİM

neyse bebişlerimiz sağlıklı olsun gelsin de hayırlısıyla. :amin: :amin: :amin:..onun dışında herşey boş....

düşüncem artık bi sonraki randevuma kadar doktor olayını..randevum 1 kasımda..zaman nasıl geçicek bilmiyorum..

fatoş2009

Alıntı yapılan: azelia - 06 Ekim , 2011, 16:47:07
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 05 Ekim , 2011, 16:52:31
kızlar doktor bebişime erkeğe benzio dedi:)
fatoşçum benziyo dediyse muhtemelen erkektir canım... sayfamız erkeklerle dolduuuu ne güzellll:))) kızlar biraz daha kalabalıklaşırsak facebookta falan da bi grup oluştururuz, süper oluyo, ben öyle bi gruba dahilim şu an facete, çok güzel paylaşımlar yapıyolar, hergün yeni bişey öğreniyorum...
valla doktorum tam emin değildi ama bilmiyorum ki sağlıklı olsunda kız erkek farketmez iki sene boyunca benonu bekldim

fatoş2009

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 07 Ekim , 2011, 16:09:33
Çok teşekkürler arkadaşlar... :muzz: :opucuk:
bende işteyim olabildiğince okumaya çalışıyorum..
Adım Güldem... :flowers:
Nisan 14 gibi görünüyo benimde kısmetse... :hieyt: :hello2: :hieyt:
cinsiyetimiz belli diil henüz..kalbini bile dinletmedi dr.. :icon_scratch: neden bilmiyorum
dediğiniz gibi gaz sanırım sabahları da göbüşüm var ama daha küçük akşam patlıycak gibi oluyorum
güldem hoşgeldin canm aramıza ben 7 haftalıkken dinletmişti doktorum kalp  atışını tam 3 aylıkkende erkğe benziyo dedi ama tamkesindeğil işte bende 12 hafta 2 günlüğüm şimdi :)

MERCİMEĞİM

Saol canım   :-*
Ben de düşünüyorum şimdi acaba dr.umu değiştirsem diye..neden dinletmediğini söylemiyorda...aslında çok met edilen bi dr ama..bazı doktorlar anne hemen bağlanmasın allah korusun bişey olur diye hemen kalp atışını dinletmiyorlarmış diye duydum ama..bakıcam artık...bana da 9 haftalıkken gittiğimde erkeğe benziyor dedi..çok büyük bir ihtimal erkekmiş ama henüz  cinsiyetimizi göstermedik  8)..:)

azelia

oooo o da çok erken sölemiş canım yaaa:) benim doktorum 16. haftada sölemeyi unuttu, tam kalkçam aaaa dedim cinsiyetttt... dur bi daha bakiim ozaman dedi:) sanki görmedi daha önceden, hıhhhh... sinir oluyorum yaa:) neyse salı günü gidicem, görmeyeli 3.5 hafta falan oldu, çok heyecanlıyımmmmmm:)

ayla89

bende herhalde galiba sanırsam mayısta doğuracam :k06: :k06:son adetim 14 ağustos 7 haftamdayım kalp atışınıda duyduk çok şükür

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: özgür89 - 09 Ekim , 2011, 12:35:30
bende herhalde galiba sanırsam mayısta doğuracam :k06: :k06:son adetim 14 ağustos 7 haftamdayım kalp atışınıda duyduk çok şükür
hayirli olsun cnm  :opucuk: ozaman aramiza hosgeldin  :muzz: :muzz: :muzz: gerci bu aralar hep issiz bu sayfa bende anlamadim  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

ayla89

h.buldum nasılsın gülüm sen kaç haftalıksın cinsiyeti bellimi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: özgür89 - 09 Ekim , 2011, 12:51:11
h.buldum nasılsın gülüm sen kaç haftalıksın cinsiyeti bellimi
iyim cnm saol  :opucuk: biz sükür 19.haftamizdayiz  :nazar: :love7: cinsiyeti belli deil ayin 31.de gitcem bakalim gösterirse görcez  :k06: :k06: :k06:

bihterp3416

slm kızlar nasılsınız ya evet artık eskisi gibi kimse gelmiyor buraya bende arada bakıyorum hiç kimse yok  :caca: :caca:

xxcansuxx

nil nerelerde gülüm gözükmüyor hiç  :icon_scratch: iyidir inş.

__nil__

merhaba arkadaşlar ben geldim...yaa kaç gündür giremedim aklım hep burdaydı.Önce yazılanları okudum.Gittiğimz yerde hava değişikliğinden Çok kötü grip oldum.Hala iyileşemedim.Yattım devamlı.Bebeğiminde hareketlerini ara ara hissediyorum.Doktora gitmemize de az kaldı.İnş sağlıklıdır ve bu defa cinsiyet de netleşicek.
canancım beni merak etmişsin bikaç günlüğüne ailemle yazlığa gitmiştim canım.

Yeni gelen mercimeğim nickli arkadaş sanırım izmirde doktor sormuş.Ben AlSancak Ege Sağlık Hastanesinde Dr. EVrim Berberoğluna gidiyorum çok da memnunum.

dilengisk

selam kızlar napıosunuz benim bulantılar cok fena yaa gittikce artıo uyku hali de cok dun akşam bi dugun vardı oglumu babanneyle halaya bıraktık mamasını da ayarladım mutlaka yedirip yatırın dedim yok efendim bu cocuk tok die karar verip cocugu ac yatırmıslar gece o kadar cok kalktı ki sadece 1,5 saat o da oglan ayagımda sızmısım kafayı yicem bu cok profösor insanlar yuzunden valla dellendim cok fena snra da aaa cnm bi gece ac kalsa nolcak diolar pişkin pişkin e uyumayan bendim size noldu ki dedim dayanamayıp aaa sende pek bi nazlısın demezmi kayınvalide oofffff cok sinirliyim cok