2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 22:38:47
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 22:29:13
yok cnm tek olurmu bebegimlen takiliyom  :ehi: :ehi:  :love3: ye bari iyi gelir bo su ic üstüne yarasin  :laughing7:
ay bi an unutmuştum pardon tabi artık tek değilsin meleğin var yanında  :) su içtim şimdi patlayacam nefes bile zor alıyorum vallahi  :k06: bende internette bebek odası takımlarına bakıyordum çok erken olsa da heveslendim ama karar veremiyorum alayım mı diye  :)
unutma teyzesi  :caca: :k06: :k06: bende bakiyom ama almiyom bugün cok hamile elbiseleri aldim netten  :muzz: :muzz: :muzz: cok güzel gözüküyo bakalim gelince nasil  ??? bugün alisverise gitmistik esimlen cok güzel bebek esyalari vardi baktin sadece  ::) daha erken diyoruz zamani gelince neler alcaz neler  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 22:44:12
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 22:38:47
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 22:29:13
yok cnm tek olurmu bebegimlen takiliyom  :ehi: :ehi:  :love3: ye bari iyi gelir bo su ic üstüne yarasin  :laughing7:
ay bi an unutmuştum pardon tabi artık tek değilsin meleğin var yanında  :) su içtim şimdi patlayacam nefes bile zor alıyorum vallahi  :k06: bende internette bebek odası takımlarına bakıyordum çok erken olsa da heveslendim ama karar veremiyorum alayım mı diye  :)
unutma teyzesi  :caca: :k06: :k06: bende bakiyom ama almiyom bugün cok hamile elbiseleri aldim netten  :muzz: :muzz: :muzz: cok güzel gözüküyo bakalim gelince nasil  ??? bugün alisverise gitmistik esimlen cok güzel bebek esyalari vardi baktin sadece  ::) daha erken diyoruz zamani gelince neler alcaz neler  :muzz: :muzz:
tamam unutmam annesi :) inş güzel istediğin gibi çıkarlar .. evet ya erken diye birşey almıyoruz ama sonunda aceleylede almak istemiyorum yavaş yavaş almak istiyorum bide cinsiyet belli olursa o zaman kesin almaya başlarım  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cinsiyeti belli olsun bende almaya baslarim herhalde  ::) odasinida kaynanamlar alcak ins cilek mobilya filan bakiyom Allahtan Almanyadada varmis  :muzz: :muzz: yoksa burdakiler süslü deil

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 22:50:43
cinsiyeti belli olsun bende almaya baslarim herhalde  ::) odasinida kaynanamlar alcak ins cilek mobilya filan bakiyom Allahtan Almanyadada varmis  :muzz: :muzz: yoksa burdakiler süslü deil
bende öyle diyorum belli olsun almaya başlarız diye :) benimde annemler alacak ben bebek odasına karar veremedim bir alacam diyom sonra vazgeçiyorum bakalım nasıl karar kılınacak :) ayy canım tatlı çikolata falan ye bende de aşırı derecede şişkinlik var nefes bile alamıyorum derin derin nefes alıyorum off :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 22:56:37
bende öyle diyorum belli olsun almaya başlarız diye :) benimde annemler alacak ben bebek odasına karar veremedim bir alacam diyom sonra vazgeçiyorum bakalım nasıl karar kılınacak :) ayy canım tatlı çikolata falan ye bende de aşırı derecede şişkinlik var nefes bile alamıyorum derin derin nefes alıyorum off :dontknow:
bence al ilk cocuk nede olsa insan özenir  :love7: ben resimdeki gibi böle takim alcam ins cikolata yiyom ama yedikten sonra gene aci oluyo agzim hep böle  :-\ siskinlik bendede oluyodu karnim tas gibi oluyodu cok kötü  :sad1:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 22:58:28

cok seker kiz odasi  :k06: :love7:
evet az önce buna bakmıştım çok güzelmiş gerçekten kız odalarına mı bakıyon hep bende hep mavi renklilere bakıyorum nedense  :dontknow: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 23:01:17
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 22:56:37
bence al ilk cocuk nede olsa insan özenir  :love7: ben resimdeki gibi böle takim alcam ins cikolata yiyom ama yedikten sonra gene aci oluyo agzim hep böle  :-\ siskinlik bendede oluyodu karnim tas gibi oluyodu cok kötü  :sad1:
özeniyorum da bizim lojman durumu falan oluyor lojmanlarda küçücük ondan korkuyorum yazık aldıklarıma diye düşünüyorum park yataklar var bazıları çok güzel o olabilir hiç karar veremiyorum ya  :dontknow:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 23:06:52
yok cnm ikisinede bakiyom cok güzeller  :love7:
ben genelde mavi renklilere bakıyorum ama içime kız doğuyor bakalım ne çıkacak  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yerin darsa ozaman bende olsam düsünürdüm  ::) benim sükür cocuk odam iyi genis ins sende alabilirsin

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 23:10:52
yerin darsa ozaman bende olsam düsünürdüm  ::) benim sükür cocuk odam iyi genis ins sende alabilirsin
bebişin oda takımını aldığın zaman böyle kendini gösterecek geniş olacak dar odaya tıkış tıkış koyunca çirkin görünyor    :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 23:10:08
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 23:06:52
yok cnm ikisinede bakiyom cok güzeller  :love7:
ben genelde mavi renklilere bakıyorum ama içime kız doğuyor bakalım ne çıkacak  :dontknow:
kismet bakalim yakinda ögrenirsin ins  :muzz: :muzz: