2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 14 Eylül , 2011, 08:58:26
gülüm sizin orda da herşey değişik yaa... Bana da baştan sadece 2 defa alttan baktı, o da zaten ben 4 haftalıkken hemen gitmiştim tatile çıkacağım için 1-2 gün gecikince hemen gittim doktora:) mecburen ordan görebildi.. Sonra 6-7 haftalıkken bi kez daha baktı şimdi hep karnımdan bakıyo... benim bildiğim bundan sonra bi çatı muayenesi var bi de doğum artık o da normal olursa... Gerisi hep karından bakılıyo burda... Ama doktor sonuçta onların da vardır bi bildiği... Ben dün yemek yapabildim ve yiyebildim çok mutluyummmmmmm:))) :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
evet cnm burda baska  :dontknow: benimde gündüz bulantim cok yok ama aksamlari bi basliyo  :igrenc: bide nedense rahat uyuyamiyom  :sleepy1: gece hep uyaniyom ya wc gidiyom ya su iciyom uyuyamiyom  :cildir: bu arada 4.ayimiz hayirli olsun cnm  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Eylül , 2011, 11:32:31
Alıntı yapılan: azelia - 14 Eylül , 2011, 08:58:26
gülüm sizin orda da herşey değişik yaa... Bana da baştan sadece 2 defa alttan baktı, o da zaten ben 4 haftalıkken hemen gitmiştim tatile çıkacağım için 1-2 gün gecikince hemen gittim doktora:) mecburen ordan görebildi.. Sonra 6-7 haftalıkken bi kez daha baktı şimdi hep karnımdan bakıyo... benim bildiğim bundan sonra bi çatı muayenesi var bi de doğum artık o da normal olursa... Gerisi hep karından bakılıyo burda... Ama doktor sonuçta onların da vardır bi bildiği... Ben dün yemek yapabildim ve yiyebildim çok mutluyummmmmmm:))) :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
evet cnm burda baska  :dontknow: benimde gündüz bulantim cok yok ama aksamlari bi basliyo  :igrenc: bide nedense rahat uyuyamiyom  :sleepy1: gece hep uyaniyom ya wc gidiyom ya su iciyom uyuyamiyom  :cildir: bu arada 4.ayimiz hayirli olsun cnm  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ay cnm yaaa sana da yine herşeyimiz aynı dicem şaşırmicaksın biliyorum:) ben de gündüz iyiyim ama akşamları mahvoluyorum:) evettttttttt 4. ayımız oldu dimiiiiiiiii hayırlı olsun cnmmmmmmm:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

valla masallah ayni gidiyoz bakalim cinsiyetleride ayni olcakmi  :muzz: :muzz: :muzz: dün valla bende sulu yemek pisirdim ilk defa yoksa hep ya corba ya makarna hazir seyler pisirirdim  :hungry: bide kendimi artik yorgun hissetmiyom hep gezesim var zaten 4-5-6 aylar altin aylarimizmis  :hieyt: :hieyt: :hieyt: senin göbisden ne alem ciktimi artik  :k06:

__nil__

selam kızlar nasılsınız?
ben dün dayanamadım bebeğimi görmeye gittim.maşallah doktorherşey yolunda dedi.bebeğim büyümüş elleri ayakları kıpır kıpır oynuodu.En son gördüğümde 1.5 cmdi.şimdi 5cm olmuş kuzum.içim bir rahatladıki sormayın.İyiki gitmişimn haftaya bir daha gidicem ikili test için tekrar görücem bebeğimiçok güzeldi ya.gözümün önünden gitmio o hareketleri.ultrason resmide çok net belli oluo durup durup bakıyorum ona.allahım nasıl bir mucize verdin bize diye şükrettim hep.

birde dün annem 3tane tulum almış torununa.ilk eşyalarımız ananeden geldi. :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 12:22:01
selam kızlar nasılsınız?
ben dün dayanamadım bebeğimi görmeye gittim.maşallah doktorherşey yolunda dedi.bebeğim büyümüş elleri ayakları kıpır kıpır oynuodu.En son gördüğümde 1.5 cmdi.şimdi 5cm olmuş kuzum.içim bir rahatladıki sormayın.İyiki gitmişimn haftaya bir daha gidicem ikili test için tekrar görücem bebeğimiçok güzeldi ya.gözümün önünden gitmio o hareketleri.ultrason resmide çok net belli oluo durup durup bakıyorum ona.allahım nasıl bir mucize verdin bize diye şükrettim hep.

birde dün annem 3tane tulum almış torununa.ilk eşyalarımız ananeden geldi. :muzz: :muzz: :muzz:
as cnmm hosgeldiniz  :opucuk: masallah kuzuna bu dönemler cok cabuk büyüyolar masallah  :nazar: :nazar: iyi etmisin bak icin rahatladi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: yapabilirsen fotografini paylas bizde görelim bebisini  :love7: :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Eylül , 2011, 12:28:21
selam kızlar nasılsınız?

as cnmm hosgeldiniz  :opucuk: masallah kuzuna bu dönemler cok cabuk büyüyolar masallah  :nazar: :nazar: iyi etmisin bak icin rahatladi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: yapabilirsen fotografini paylas bizde görelim bebisini  :love7: :k06: :k06:

tamam canım yüklemeye çalışırım biara.evet çok şükür rahatladım.siz nasılsınız?nasıl gidiyor?buarada gece bende çok sık uyanıyorum canım.uykum bölünüyor devamlı.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 12:47:44
Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Eylül , 2011, 12:28:21
selam kızlar nasılsınız?

tamam canım yüklemeye çalışırım biara.evet çok şükür rahatladım.siz nasılsınız?nasıl gidiyor?buarada gece bende çok sık uyanıyorum canım.uykum bölünüyor devamlı.
yükle cnm merak ettim  :k06: iyiyim valla sükür bi sorun yok bulantilar gündüz yok gibi ama aksamlari cok kötü oluyo napcami sasiriyom  :igrenc: :k06: artik aktiflestik enerji doluyoz masallah bu dönem  :muzz: :muzz: burda yazi simdi görüyüz sanirim havalar günesli disarda geziyoz  :muzz: :muzz: bende cok uyaniyom agirlastim sanirim dönerken göbegim rahatsiz ediyo artik  :ehi: :ehi: bide wc kalkiyom su iciyom  :sleepy1: sabahin köründede acliktan uyaniyoz  :laughing7: böyle gecip gidiyo günler sükürler olsun 4.ayimiza girdik  :amin: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende günlük actim cnm  :love9: azcik icimi döktüm rahatladim  :k06: :k06:

__nil__

ayy canımbenim maşallahsize.büyüdü demek de annesini rahatsız etmeye başladı bile.
günlüğüne bakayım hemen cnm :nazar:
inş hep güzel şeyler yazarsın

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 13:31:04
ayy canımbenim maşallahsize.büyüdü demek de annesini rahatsız etmeye başladı bile.
günlüğüne bakayım hemen cnm :nazar:
inş hep güzel şeyler yazarsın
sizede masallah cnmm  :nazar: :nazar: :opucuk: sende ins hep güzel seyler paylasirsin  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

rusta

__nil__

sağol rustacım sen nasılsın?nasıl gidiyor hamilelik kaçhafta oldunuz şimdi

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 14:17:57
sağol rustacım sen nasılsın?nasıl gidiyor hamilelik kaçhafta oldunuz şimdi
iyiyim canım çok şükür iyi gidiyo şimdilik 9 haftalık olduk sizin nasıl gidiyo doktora gitmişsn canm iyi yapmışsn için rahatlamıştır

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°