2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 14:04:45
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Eylül , 2011, 14:01:14
Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 13:55:43
valla hic bi fikrim yok  :k06: :k06: hic bisey hissetmiyom  :dontknow: senin icine ne dogmustu ciktimi  :-*

canım ben hep erkek bebiş isterdim  :love9:
ama hamile kaldığımı öğrendikten 1 hafta sonra falan galiba, elimi karnıma koyduğumda ağzımdan 'kızım' çıkmıştı,
"aaaa dedim kendi kendime saçmalıyorum, benim aslan parçam olcak, paşa o paşa" dedim  :ehi: :ehi: amaaaaaaaa
13. hafta gösterdi bizimki pipisi olmadığını  :ehi: :ehi:
prenses geliyor Allahın izniyle  :amin: :amin: :amin:

oyüzden dedim belki içine bişey doğmuştur, rüyanda görmüşündür falan diye... genelde anneler hissedermiş çünkü...

valla ben hissetmedim ama gecen esimlen konusurken dedim oglum olursa senin gibi saclari az olmasin demisim  :k06: esim diyo bak erkek dedin bende dedim agzimdan kacti bide gecen rüyamda mavi bebek esyalari gördüm  ::) bakalim görcez hayirlisi  :amin: sen erken ögrenmisin Türkiyede hemen diyolar burda görse bile demiyo illa emin olcaklar kesin  :dontknow:

bakalım senin de ağzından çıkan tutacak mı , rüyan çıkıcak mı :k06: :k06: :k06:
dediğin gibi hayırlısı canım, önce sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil...
evet canım 13. haftada benim dr. %90 kız demişti, 1 ay sonra da kesinleşti zaten...
aaa sen yurtdışındaydın di mi, doğru orda emin olmadıkça söylemiyorlarmış...
neyse sağlıklı olsunda beklenir önemli değil canım  :love9:
Rabbim gönlüne göre versin canım hayırlısıyla  :amin:

nilüfer elif

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 14:11:12
Alıntı yapılan: nilüfer elif - 05 Eylül , 2011, 14:05:54
Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Eylül , 2011, 14:06:24

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_______________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KIZLAR BEIDE LİSTEYE YAZARMISINIZ KISMETSE DOĞUM 20 NİSANMIŞ BAKALIM HAYIRLISI YARINDA DOKTORA GIDECEZ KALP ATIŞI VARMI YOKMU ONA BAKILACAKMIŞ.....
hg aramiza arkadasim eklerim hayirli olsun ins kalp atisini duyarsin  :amin: :amin:
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BAKALIM YARIN NE OLACAK .....HAYIRLISI OLSUNDA
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

05 Eylül , 2011, 14:14:05 #677 Son düzenlenme: 05 Eylül , 2011, 20:24:54 gulum22

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Eylül , 2011, 14:12:41
valla hic bi fikrim yok  :k06: :k06: hic bisey hissetmiyom  :dontknow: senin icine ne dogmustu ciktimi  :-*

ama hamile kaldığımı öğrendikten 1 hafta sonra falan galiba, elimi karnıma koyduğumda ağzımdan 'kızım' çıkmıştı,
"aaaa dedim kendi kendime saçmalıyorum, benim aslan parçam olcak, paşa o paşa" dedim  :ehi: :ehi: amaaaaaaaa

oyüzden dedim belki içine bişey doğmuştur, rüyanda görmüşündür falan diye... genelde anneler hissedermiş çünkü...

valla ben hissetmedim ama gecen esimlen konusurken dedim oglum olursa senin gibi saclari az olmasin demisim  :k06: esim diyo bak erkek dedin bende dedim agzimdan kacti bide gecen rüyamda mavi bebek esyalari gördüm  ::) bakalim görcez hayirlisi  :amin: sen erken ögrenmisin Türkiyede hemen diyolar burda görse bile demiyo illa emin olcaklar kesin  :dontknow:

evet canım 13. haftada benim dr. %90 kız demişti, 1 ay sonra da kesinleşti zaten...

bakalim kismet  :k06: :k06: :k06: evet ben Almanyadayim burda gec diyolar  ::) saol cnm Allah seninde gönlüne göre versin sagliklan kucagimiza alalim ins  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 14:15:40
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Eylül , 2011, 14:12:41

bakalim kismet  :k06: :k06: :k06: evet ben Almanyadayim burda gec diyolar  ::) saol cnm Allah seninde gönlüne göre versin sagliklan kucagimiza alalim ins  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

amin canım aminnnnn  :amin: :amin: :amin:
Rabbim hepimizin sağlıkla meleklerimize kavuşmamızı nasip etsin  :amin:
Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguları, darısı bütün isteyenlere bekleyenlere inşallah  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

rusta

gülcüm benim doğum da 22 nisan canım allah nasip ederse..bugün de kalp atışlarımızı duyduk  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 05 Eylül , 2011, 18:58:56
gülcüm benim doğum da 22 nisan canım allah nasip ederse..bugün de kalp atışlarımızı duyduk  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
tmm cnm ekliyorum gözünaydin büyüdügünüde gör ins sagliklan  :amin: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 05 Eylül , 2011, 13:45:52
Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 13:33:37
Slm kizlar  :flowers: doktordan geldik simdi bebegim kocaman olmus  :binkybaby: :nazar: :nazar: kipir kipirdi masallah hersey yolunda  :love9: :nazar: artik kontrollerimiz ayda bir olcakmis  ::) fotografda vermedi ekrana sigmiyo diye  :-\ babasi bidakine görcek artik  :love7: cinsiyetini tahmin ettigim gibi sölemedi annem sordu kizmi erkekmi diye simdilik diyemem dedi  ::) belki bidaki gittimde der hayirlisi olsun  :amin:
maşallah hep böyle güzel haberler ver bize
saol cnm sendende iyi haberler bekliyorum  :opucuk: :amin: :amin:

__nil__

merhaba arkadaşlar ya aranıza gelemiyorum çok fazla kusura bakmayın.ama gelince hemen okuyorum takip ediyorum aklım hep burada.
yakında bol bol gelicem inş..
benim kontrollerim artık ayda bir oluyor ama ben dayanamıyorum devamlı endişelenmek zor geliyor.sanırım 1ayın dolmasını bekleyemeden gidicem sanırım doktora.
buarada angelsound da sipariş ettim çarşamba günü gelicekmiş.en azından kalp atışlarını duysam rahatlıcam sanki
gülüm bebeğin büyümüş maşallah size :nazar:
yağmurnisacım seninde bebeğinin sağlıklı olmasına çok sevindim.
rustacım hayırlısı olsun kalp atışlarını duymuşsun.

şükürler olsun rabbime inş meleklerimiz sağlıkla doğarr :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Eylül , 2011, 22:03:25
merhaba arkadaşlar ya aranıza gelemiyorum çok fazla kusura bakmayın.ama gelince hemen okuyorum takip ediyorum aklım hep burada.
benim kontrollerim artık ayda bir oluyor ama ben dayanamıyorum devamlı endişelenmek zor geliyor.sanırım 1ayın dolmasını bekleyemeden gidicem sanırım doktora.
buarada angelsound da sipariş ettim çarşamba günü gelicekmiş.en azından kalp atışlarını duysam rahatlıcam sanki

şükürler olsun rabbime inş meleklerimiz sağlıkla doğarr :amin: :amin: :amin: :amin:
evet cnm eskisi gibi pek ugramiyon buralara yagmur nisada öyle hamis olunca bosladiniz burayi  :laughing7: :opucuk: artik bende ayda bir  :-\ bende diyom nasil zaman geccek ama bi yandanda seviniyom bebegim saglikli büyüyo herzaman gitmeye gerek yok diye sende öyle düsün sabret  :muzz: :muzz: angelsound gelir hemen ins ozaman evde hergün dinler icini rahatlatirsin cnm bende öyle yapiyom  :love7: artik tekmelerini bile duyuyom sende duyarsin benim haftama gelince  :love9: bulantilarin gectimi senin benim bi ara azaldi ama gene geri geldi  :igrenc: :k06: hayirlisi olsun  :amin: arada ugra özletme kendini  :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 22:40:14
Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Eylül , 2011, 22:03:25

evet cnm eskisi gibi pek ugramiyon buralara yagmur nisada öyle hamis olunca bosladiniz burayi  :laughing7: :opucuk: artik bende ayda bir  :-\ bende diyom nasil zaman geccek ama bi yandanda seviniyom bebegim saglikli büyüyo herzaman gitmeye gerek yok diye sende öyle düsün sabret  :muzz: :muzz: angelsound gelir hemen ins ozaman evde hergün dinler icini rahatlatirsin cnm bende öyle yapiyom  :love7: artik tekmelerini bile duyuyom sende duyarsin benim haftama gelince  :love9: bulantilarin gectimi senin benim bi ara azaldi ama gene geri geldi  :igrenc: :k06: hayirlisi olsun  :amin: arada ugra özletme kendini  :opucuk:

sağol gülüm bende sağlıklı diye avutuyorum kendimi.çarşamba angelsound gelsede bende rahatlasam
buarada senin kasık ağrıların varmı yoksada ne zaman bitti canım.benim oluo halada normalmi acaba.
bulantılar aynen devam.umarım 12.haftaya kadar biter

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm benim öyle kasik agrilarim olmadi sükür  :nazar: sadece hamile olmadan önce bi kac kere oldu okadar  :dontknow: herkesde baska herhalde cok agrin varsa bide hergün varsa doktoruna de sana magnezyum versin ben kullaniyom belki ondan olmuyo  ::) bende dedim bulantilarim gecer herhalde gecmedi ama dertde etmiyom alistim  :k06: :k06: :k06:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Eylül , 2011, 20:22:52
Alıntı yapılan: rusta - 05 Eylül , 2011, 18:58:56
tmm cnm ekliyorum gözünaydin büyüdügünüde gör ins sagliklan  :amin: :nazar: :nazar:
amin canım inşallah hepimiz görelim sağ salim alalım kucağımıza inşallah :amin: :amin: :amin: