2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: azelia - 23 Ağustos , 2011, 10:32:38
Alıntı yapılan: aydinays - 23 Ağustos , 2011, 10:14:01
Alıntı yapılan: azelia - 23 Ağustos , 2011, 10:07:01
Alıntı yapılan: aydinays - 23 Ağustos , 2011, 09:46:07
Gülüm canım korkma o kahverengi leke bende de oldu. Normalde adet olma tarihindir. İkinci ayda benimde oldu. Çok korkmuştum. Ama vücüt yapıyormuş böyle. Daha hamileliğe alışamadığı için. Sakın korkma allaha emanet olun.

Azelia cnm sende endişelenme. kalbini ferah tut. İnşallah ikili testinin sonucuda güzel gelecek. Stres yapmayın kızlar, bebeişlerinizi etkilemeyin. :love9: :love9: :love9:
SEN 11.11.2011 DEMİ DOĞUM YAPIYOSUN GÜZELİM??

İnşallah. Şimdilik öyle görünüyor ama bebeğimiz ne zaman gelmek isteyecek bakalım :dontknow: :dontknow:
ay süper bişey, umarım öyle olur, nasıl da denk gelmiş canım yaa:)

İnşallah denk gelir canım. Geçen sene 10.10.2010 da doğum yapanların haberi izlerdim. Eşimle dalga geçerdim. Bu tarih için çok uğraşmışlar mı diye. Sanırım başıma gelicek  :k06: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

azelia

ay ama süper bişey yaa, ben de çok isterdim ama istediğim döneme denk gelmiyodu pek, ben bahar ayları düşünüyodum hep, kısmetimde varmış:)

Gül naaptı acaba gelmedi hala...

dem_mu

kızlar ya bende çok heycanlıyım allahın izniyle inşallah yarın bebişin kalp atışını duycam inşallah yarın duyarım  6+4 oldum  :)

azelia

Duyarsın inşallah canım, nerdeyse 7. haftan bitmek üzere, ben de 7. haftada duymuştum... O kadar güzel bişey kiii... Umarım herşey yolunda gider...

dem_mu

amin inşallah canım.6+4 ama 7 haftama girmiyor muyum 7 haftan bitmek üzere dedin ya şimdi öyle mi oluyo.amin inşalllah tahmin bile edemiyorum zaten

azelia

Alıntı yapılan: dem_mu - 23 Ağustos , 2011, 12:12:15
amin inşallah canım.6+4 ama 7 haftama girmiyor muyum 7 haftan bitmek üzere dedin ya şimdi öyle mi oluyo.amin inşalllah tahmin bile edemiyorum zaten
6 haftan bitmiş, 7. haftanın içindesin, ben de mesela 11 hafta 2 günlüğüm ama 12. haftanın içindeyim... bu hafta sonu 12 haftam bitçek inşallah, yani 3. ayım... 4. aya giricem canım...

dem_mu

oy maşallah maşallah canım allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip eder inşallah  :love9:

azelia

Alıntı yapılan: dem_mu - 23 Ağustos , 2011, 13:54:57
oy maşallah maşallah canım allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip eder inşallah  :love9:
saolasın canım benim... hepimizin inşallah... hepimiz hayırlısıyla kucaamıza alırız bebişlerimizi umarım... cuma günü için çok heyecanlıyım bi an önce cuma olsun da göriim bebeğimi istiyorummmm:)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

azelia

iyiyiz canım sen nasılsın? iş güç sıkılmaca, yemek yiyememece:) İYİ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ İŞTE...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: azelia - 23 Ağustos , 2011, 14:39:12
iyiyiz canım sen nasılsın? iş güç sıkılmaca, yemek yiyememece:) İYİ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ İŞTE...

ben de iyiyim 2 gündür mideyle sorun yaşıyoruz dün üşütmüşüm bugün yanma sersem gibi oluyorum bunada şükür tabi senin meleğin ne kadarlık
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

azelia

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 19:54:06
Alıntı yapılan: azelia - 23 Ağustos , 2011, 14:39:12

ben de iyiyim 2 gündür mideyle sorun yaşıyoruz dün üşütmüşüm bugün yanma sersem gibi oluyorum bunada şükür tabi senin meleğin ne kadarlık
geçmiş olsun canım... dikkat et yaaa, biliyorum isteyerek olmaz tabi ama, iileşirsin umarım hemen... Benim 11 hafta 3 gün oldu şimdi gece 12 itibariyle:))) 12. haftadayım yani. Aslında çok bi sıkıntım yok allaha şükür, işime gücüme gidebiliyorum aksatmadan, ama yemek saatleri işkence bana:( yemek yiyemiyorum canım yaa:( tek derdim bu... bu akşam 3 lokma bişey yedim onu da az önce çıkardım:( uffff:(

ab126370

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE İNŞ. KISMET OLURSA 2012 MART ANNESİ OLUCAM. 12 HAFTALIK HAMİLEYİM. SON 1 HAFTADIR MİDE BULANTILARIM YOK DENECEK KADAR AZ. SADECE HALSİZLİĞİM VAR. O Bİ GEÇMEDİ. BİRDE SİZİN KİLO ALIMLARINIZ NASIL. İLK HAFTALAR OLMASINA RAĞMEN. BEN 64 İLE HAMİLE KALDIM. ŞU ANDA 67 KİLOYUM. BEN HARELDE 100 KİLO İLE FELAN DOĞUMA GİDİCEM GİBİ GÖZUKUYO. İKİLİ TARAMA TESTİ YAPTIRDIK. SONUÇLAR GAYET İYİ ÇIKTI. AMA BEBEĞİMİ HENÜZ KARNIMDA HİSSEDEMİYORUM. O BİRAZ CANIMI SIKIKIYO. BİRDAHAKİ MUAYENE GÜNÜMÜ 14. HAFTADA. NASIL SABRETCEM BİLMİYORUM. SÜREKLİ KALP ATIŞLARINI DİNLEMEK İSTİYORUM. ALLAH HERKESE NASİP ETSİN BU GÜZEL DUYGUYU. ALLAH HERKESE SAĞLIKLI TOSUN GİBİ BEBELER VERSİN. ALLAH HERKESE HAYIRLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN İNŞ. KENDİNİZE İİ BAKIN ARKADAŞLAR  :nazar:   :nazar:   :hello2:   :hello2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 24 Ağustos , 2011, 09:30:11
MERHABA ARKADAŞLAR BENDE İNŞ. KISMET OLURSA 2012 MART ANNESİ OLUCAM. 12 HAFTALIK HAMİLEYİM. SON 1 HAFTADIR MİDE BULANTILARIM YOK DENECEK KADAR AZ. SADECE HALSİZLİĞİM VAR. O Bİ GEÇMEDİ. BİRDE SİZİN KİLO ALIMLARINIZ NASIL. İLK HAFTALAR OLMASINA RAĞMEN. BEN 64 İLE HAMİLE KALDIM. ŞU ANDA 67 KİLOYUM. BEN HARELDE 100 KİLO İLE FELAN DOĞUMA GİDİCEM GİBİ GÖZUKUYO. İKİLİ TARAMA TESTİ YAPTIRDIK. SONUÇLAR GAYET İYİ ÇIKTI. AMA BEBEĞİMİ HENÜZ KARNIMDA HİSSEDEMİYORUM. O BİRAZ CANIMI SIKIKIYO. BİRDAHAKİ MUAYENE GÜNÜMÜ 14. HAFTADA. NASIL SABRETCEM BİLMİYORUM. SÜREKLİ KALP ATIŞLARINI DİNLEMEK İSTİYORUM. ALLAH HERKESE NASİP ETSİN BU GÜZEL DUYGUYU. ALLAH HERKESE SAĞLIKLI TOSUN GİBİ BEBELER VERSİN. ALLAH HERKESE HAYIRLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN İNŞ. KENDİNİZE İİ BAKIN ARKADAŞLAR  :nazar:   :nazar:   :hello2:   :hello2:
senlen aynimi gidiyoz acaba senin dogum tarihi kac benim 7 mart bugun 12haftalik olduk  :nazar: bende bise hissetmiom bebegim cok hareketli masallah.sen baya kilo aldin sanki ama bazilari ilk aylar aliyomus sora az aliomus.ben 60 hamile kalmisim simdi 62yim :)
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 23:01:31
  :love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________________11 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_______________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???