2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

sweetrose25

bu arada  yarın doktor kontrolümüz var oğluşum sağlıklıdır inş bakalım boyu kilosu ne kadar olmuş onuda merak ediyorum...

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 01 Mart , 2012, 16:38:03
canım kaynanamın dediğine göre ayakları felan eğri olmasın diye kundağa sarılırmış ama insan yinede bilemiyor bu arada cidden senin az kaldı bakalım benim paşa ne zaman gelmek isticek gerçi benim daha çok var ama insan aldığı  şeylere bakınca heyecanlamadan duramıyor  :k06: :k06:

az önce bizim işyerinde de onu konuşuyorlardı canım..vücudu düz dursun diye hafif bişeylerle sar diyorlardı..neyse dr. neder bakıcaz artık gerçi asıl tecrübe annem ona sormadım hiç..ozaman inş. annemde izmirde olcak o bilir napılcanı..
sen de normal mi düşünüyorsun cnm ben normali çok istiyorum inş.. hayırlısıyla kolaycacık gelir.. normal bi doğum olur inşallah :amin: :amin: dediğin gibi insan eşyalarını falan görünce heyecanlanıyo..nasıl olcak kime benzicek falan die de aklıma gelio hep..

__nil__

mercimeğim canım o resmini paylaştığının tam eski tip kundak gibi değil o nedenle zararlı değil.onun biraz benzerini ben aldım canım.battaniyenin yanlardan çıtçıtlı ve kapalısını düşün.hani bu kenarları çıtçıtlı battaniyeler var ya onlara benziyor onların sadece şekillisi tavşan vs. gibi.ben çok severek aldım kullanmak içinde sabırsızlanıyorum cnm

__nil__

ya ben o sarma işine inanmıyorum benim arkadaşımı sarmışlar kızın bacakları çok yamuk kundak yüzünden annem bizi hiç sarmamış 3 kızız sütun gibiyiz maşallah :k06: üstelik doktorlarda çok karşılar kundaklamaya

__nil__

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 01 Mart , 2012, 16:53:28
bu arada  yarın doktor kontrolümüz var oğluşum sağlıklıdır inş bakalım boyu kilosu ne kadar olmuş onuda merak ediyorum...

cnm inşallah sağlıklı haberlerle gel yarın

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 01 Mart , 2012, 21:21:52
mercimeğim canım o resmini paylaştığının tam eski tip kundak gibi değil o nedenle zararlı değil.onun biraz benzerini ben aldım canım.battaniyenin yanlardan çıtçıtlı ve kapalısını düşün.hani bu kenarları çıtçıtlı battaniyeler var ya onlara benziyor onların sadece şekillisi tavşan vs. gibi.ben çok severek aldım kullanmak içinde sabırsızlanıyorum cnm

bende öyle düşünmüştüm canım çocuğu iyice sıkarsan zararı vardır bencede sonuçta onun kemikleri henüz pamuk gibidir. ama hafifçe sarılsa öyle bişeyle iyi olur diye düşünüyorum...çokda tatlı görnüyo..bende sabırsızlanıyorum ama benim birazz daha almak istediklerim var..:))

MERCİMEĞİM

Nil canım bişi sorcam sen de park yatak almıştın dimi.. içine ne koydun..uyku seti mi nevresim takımı falan mı aldın..uyku seti ağır gelir önünüz yaz diyenler var bilemedim nevresim takımı alıp battaniye ile falan mı örteriz? Eltim söyledi öyle yapmamı onun söylediklerine hiç güvenemiyorum gerçi ama  :k06:
sen de beşik almadın dimi park yatak kullanıcaksın...biz park yatağımızı henüz açmadık bile :)

sweetrose25

mrb kızlar biz geldik oğluşumla şükür kontrolümüz iyi geçti oğluşumun kilosu 1400 olmuş  :nazar: sağlığı yerinde dedi doktorum 32. haftada yine gidicez işte hem çalışabilir raporu alcam hemde kontrole gitmiş olucaz bu arada bende normal doğum istiyorum mercimeğim inş istediğiimiz gibi olur doğumlarımız :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 02 Mart , 2012, 13:40:17
mrb kızlar biz geldik oğluşumla şükür kontrolümüz iyi geçti oğluşumun kilosu 1400 olmuş  :nazar: sağlığı yerinde dedi doktorum 32. haftada yine gidicez işte hem çalışabilir raporu alcam hemde kontrole gitmiş olucaz bu arada bende normal doğum istiyorum mercimeğim inş istediğiimiz gibi olur doğumlarımız :amin:

maşallah paşana cnm...inşallah dediğin gibi sağlıkllı birşekilde istediğimiz gibi olur...

kızlar park yatak için ne aldınız uyku setimi, nevresim mi....bilemedim hiç..gerçi düşünmeye gerek yok eninde sonunda ikiside lazım olcak :)

sweetrose25

ben daha almadım canım ama uyku setinide almayı düşünüyorum sonuçta dediğin gibi ikiside lazım olcak en sonunda

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slmmm kizlar yokmu hamis haberleri yahuuu merak ediyom  :k06: :k06: :k06: :k06:
bide su dediginiz cit citli battaniyeden annemde türkiyeden getirdi ama ben hic kundak gibi yapmadim  :dontknow: öylece üstüne örtüyom disari filan cikinca sevmiyom zannediomki kizim rahat etmez öyle kollarini oynatamaz rahatlan  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 02 Mart , 2012, 11:55:16
Nil canım bişi sorcam sen de park yatak almıştın dimi.. içine ne koydun..uyku seti mi nevresim takımı falan mı aldın..uyku seti ağır gelir önünüz yaz diyenler var bilemedim nevresim takımı alıp battaniye ile falan mı örteriz? Eltim söyledi öyle yapmamı onun söylediklerine hiç güvenemiyorum gerçi ama  :k06:
sen de beşik almadın dimi park yatak kullanıcaksın...biz park yatağımızı henüz açmadık bile :)

cnm ben parl yatak allırken yanında uyku seti hediyesi vardı o o şekilde almıştım.ama nevresim sericem üstünede battaniyesini örterrim zaten ev sıcak bizim ondan çok kalına gerek yok.normal beşik uyku setleri çok büyük geliyor park yatağa zaten

cirakmerve

ilkbahar anneleri göbekleri büyüdükçe uğrayamaz oldular heralde.pek bi seyrek yazılmaya başlanmış. ben de uğrayamıyorum artık. iş güç derken hiç halim kalmıyo. doğum iznine ayrılınca inşallah bol bol uğrarım.:)

azelia

Walla doğum iznine ayrılınca hiç yazılmıyo emin ol:) işyerindeyken daha çok bakılıyo:) ben hala doğuramadım kızlar:) 40 haftam bitiyo ama paşamın keyfi yerinde, 3.750 gr olmuş maaşallah, pazartesi son kontrol, pazartesiye kadar kendi isteğiyle normal bi şekilde gelmezse sezaryene alıncam artık... hayırlısı olsun... du aedin banaaaaaaaa

fatoş2009

selm kızlar biz geldik kızımla bebeğimçok sağlıklı şükür ama doktorumu değiştirmeye karar verdim özel hastane  işi gücü paraistiyo  herşeye özellikle son gittiğimde hiçbakmadı doğru devlet hastanesinegidicem bide bakalım dua  edin bana olurmu son anımda bi sakatlık çıkmasın :(