2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

slm annişlerrrrrr  :flowers: :flowers:

gülümde kavuşmuş yavrusunaaaaaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love3:

ne heycanlandımmm  allahımmmm zamanındaaaa hayırlısıylaaaaaaaa bizlereede nasipeder inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:önce saglıkkkk allahımm saglıklarını bozmasınnn :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

lagrima

selam nasılsınız kızlar??? doktora gittim bugün oğlum maşallah çok iyi. kilosu falanda iyi şükürler olsun. doktora normal istemiyorum ben dedim oda normal doğurabilirsin dedi. bende ama istemiyorumm dedim oda burası devlet özel hastane değil istediğin olmuyor dedi :( 37. hafta çatı muayenesinde karar vericez dedi. ama normale alıştır kendini dedi :( sırf bu yüzden özele gitmek zorunda mı kalcam :( parada çok istiyorlar offffffff

sweetrose25

Alıntı yapılan: lagrima - 14 Şubat , 2012, 13:38:01
selam nasılsınız kızlar??? doktora gittim bugün oğlum maşallah çok iyi. kilosu falanda iyi şükürler olsun. doktora normal istemiyorum ben dedim oda normal doğurabilirsin dedi. bende ama istemiyorumm dedim oda burası devlet özel hastane değil istediğin olmuyor dedi :( 37. hafta çatı muayenesinde karar vericez dedi. ama normale alıştır kendini dedi :( sırf bu yüzden özele gitmek zorunda mı kalcam :( parada çok istiyorlar offffffff

canım bence çocuğun sağlıklı olsunda normal olsun bende tam tersi eğer olcaksa normal doğum istiyorum bende devlete gidiyorum bence akışına bırak ve bebeğin için en iyisi neyse o şekildi doğum yap herşey bebişlerimiz için değilmi sonuçta

HAYATIMIN ANLAMIYLA

HASRET!M S@N@

LİSTENİZZDEN BİR KİŞİ ERKENDEN EKSİLDİ KIZLAR DARISI SAGLICAKLA SİZLERE OLSUN İNŞ

__nil__

selam canım sen sezeryandan vazgeçmiştn sanki en son normal olsun diyordun..bu arada evet devlet hastanesinde öyle canım.arkadaşım gitti sezeryan istiyorum dedi.doktor demişki gelirsin buraya normal doğurmaya çalışırsın olmadı suni sancı vs. alırsın herşeye rağmen doğmazsa ve riskoluşursa ancak o zaman sezeryana alırız demişti.arkadaşımda şimdi sgk anlaşmalı bir özel hastaneye gidiyor 500tl fiyat vermişler sanırım.

lagrima

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 14 Şubat , 2012, 17:12:23

canım bence çocuğun sağlıklı olsunda normal olsun bende tam tersi eğer olcaksa normal doğum istiyorum bende devlete gidiyorum bence akışına bırak ve bebeğin için en iyisi neyse o şekildi doğum yap herşey bebişlerimiz için değilmi sonuçta
akışına bıraktım. Rabbim elbet güzel biryol çizmiştir.. hayırlısı olsun. normal sezeryan napıyım. görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler!

__nil__

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Şubat , 2012, 17:36:59
LİSTENİZZDEN BİR KİŞİ ERKENDEN EKSİLDİ KIZLAR DARISI SAGLICAKLA SİZLERE OLSUN İNŞ

sıra yağmurnisada valla onun meleğide aceleci çıktı doktoru 10 marta kadar gelir demiş

__nil__

14 Şubat , 2012, 19:02:16 #3517 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2012, 23:17:30 __nil__
gülüm22  :nazar: :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
azelia          :nazar:_____3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:____6 Mart____ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
__nil__        :nazar:_____20 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
yağmurnisa :nazar:_____21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
elifyusufduru  :nazar:____23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _____4 Nisan___ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_____5 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_____17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:_____30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:
ERKEK  :binkybaby:

dem_mu

Slm kızlar nasıldınız bende malesef izne erken ayrılmak zorunda kaldım artık oturamiyorum bile doguma kadar evde yatıcam artık su bel fıtığı beni bitirdi bı an önce su günler bir geçse bebisime bı kavuşsam bisey istemiyorum artık.Nil ya bu arada su benim listeden dogum tarihimi 5 Nisan yaparmisin ben beceremiyorumda

__nil__

Alıntı yapılan: dem_mu - 14 Şubat , 2012, 23:11:55
Slm kızlar nasıldınız bende malesef izne erken ayrılmak zorunda kaldım artık oturamiyorum bile doguma kadar evde yatıcam artık su bel fıtığı beni bitirdi bı an önce su günler bir geçse bebisime bı kavuşsam bisey istemiyorum artık.Nil ya bu arada su benim listeden dogum tarihimi 5 Nisan yaparmisin ben beceremiyorumda

geçmiş olsun canım tamam yaparım canım hemen.

dem_mu

Gülüm canım dogum yapmissin bebisin iymis çok sevindim Allah anali babali büyütsün darısı basımıza :)

dem_mu

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Şubat , 2012, 23:13:04

Çok sagol canım sen nasılsın nasıl gidiyor

__nil__

Alıntı yapılan: dem_mu - 14 Şubat , 2012, 23:16:32
Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Şubat , 2012, 23:13:04

Çok sagol canım sen nasılsın nasıl gidiyor

iyiyim bende canım nolsun işte gün sayıyoruz artık zor tabi son zamanlar ama idare ediyoruz işte.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar ins sizde sagliklan bebislerinizi kucaniza alcaniz  :love3:
Suan tek sorunumuz sütüm ya az geliyo yada kizim istemiyo zaten uclari cok aciyo ama icsinde büyüsün ben dayaniyom  :)
Haaa buarada kizimi bugün fotograflari cekildi evde olunca paylascam ama internetten bakmak istiyenler icin google girin arama yerine grevenbroich krankenhaus babygalarie yazin önünüze cikan sayfayi acin ilk sayfada görürsünüz masallah manken gibi cikmis kizim  :k06:  :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

mERAKLA bekliyoruz resimlerini aceleci kizin sutunde gelir yavas yavas merak etme bol sivi tuket

dedigin sayfayi actim fakat isim falan istiyorr