2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sükür iyiyiz cnm  :amin: :opucuk: sabah sancim vardi hemen bisiler yiyip magnezyum attim iyi geldi demek atmasam dogurcam  :k06: :k06: :k06:  zaten yarin 37.haftama giriyom gelmek istiyosa gelsin kizim valla  :k06: :k06: ama tam denilen tarihde gelirse daha iyi olur hazirlikli oluruz en azindan bakalim bende merak ediyom ne zaman gelcek diye  :suclu: masallah bebisine  :nazar: :nazar: valla benimki gececi gece yerinde durmaz sabah kalinca bi yere yigilmis tik yok uyuyo bende bi göbegimi salliyom bakiyom uyusuk uyusuk bi tekme atiyo sonra devam uyuyo  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 07 Şubat , 2012, 11:29:09
slm annişlerr :flowers: :flowers:
muhabbet verygoodd gitmişş   ;)ben girdimmi kimse olmuyorr cıktımmmı herkes burda oluyorr ;D

kızlar size birşey danışacam ben şimdiden düşünmeye başladım ogluşumun yatagınııı erken diyen cokdaa

gülüm gibi bende cilekten safari odasını almak istiyorumm ama büyüyen yatagı sallanmıyorr acaba bir sorun olurmu bebekler için sallanan beşiklerden mi almak gerekiyor??bazı büyüyen beşikler var başka yerde onlar sallanıyor ama çilegin büyüyen beşikleri sallanmıyorr  :-\neyapmalııyım sizce sallanan büyüyen yatakmı alıyım yoksaa cileginkinimi?? yatak odasınaa koymak i içindee ilerde hem kullanırızdiye parkyatak alcammm ilk zamanlarr geceleri yanımızda yatırmak içinnn
as cnm sende ama hep sohbet bitince geliyon anammm  :k06: :k06: :k06: evet dedigin gibi cilegin büyüyen yatagi sallanmiyo bende zaten sallanan yatak istemedim alismasin diye bide ilerde kullanmak icin daha iyi gerci daha odasi gelmedi ay sonunu bekliyoz sinir oldum o yönden  :cildir: :cildir: :caca: bende yanimda yatarcam icin ilk zamanlar sepet aldim ayaklari tekerlekli heryere tasirim is yapinca filan yanimda kalir hep sende öyle bisey alabilirsin  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gülüm22      :nazar:__________27 Subat____  :nazar: :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
azelia          :nazar:_________3 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:_________6 Mart____ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
__nil__        :nazar:__________20 Mart____   :nazar: :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
yağmurnisa :nazar:__________21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
elifyusufduru  :nazar:_________23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _________4 Nisan____     :nazar:  :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_________13 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_________13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_________14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_________17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_________18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_________18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:___________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:_________20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:_________2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_________16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_________21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_________25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar:______30 Mayis____     :nazar:    :binkybaby:
ERKEK  :binkybaby:

MERCİMEĞİM

iyi olmanıza çok sevindim canım...inşallah hepsi en sağlıklı olacağı zamanda gelir...kolaycacık :amin: :amin:
benimkide gündüzcü sanırım yani inşallah öyledir.. bu saatlerde acaip hareket edyo birazda akşam yemeğinden sonra...sonra artık pek bi hareket olmuyo..inşallah doğunca da öyle yapar üzmez anneyi benim prensesim diye hep sesli sesli telkinde bulunuyorum bakalım işe yarıycak mı :k06: :k06: :k06:
zaten avrupada sallanan yatak beşik falan kullanılmıyormuş çok dimi öyle duymuştum..etrafımda herkes sallamadan büyütemezsin diyolar inşalah yanıltırım onları  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 07 Şubat , 2012, 15:48:35
iyi olmanıza çok sevindim canım...inşallah hepsi en sağlıklı olacağı zamanda gelir...kolaycacık :amin: :amin:
benimkide gündüzcü sanırım yani inşallah öyledir.. bu saatlerde acaip hareket edyo birazda akşam yemeğinden sonra...sonra artık pek bi hareket olmuyo..inşallah doğunca da öyle yapar üzmez anneyi benim prensesim diye hep sesli sesli telkinde bulunuyorum bakalım işe yarıycak mı :k06: :k06: :k06:
zaten avrupada sallanan yatak beşik falan kullanılmıyormuş çok dimi öyle duymuştum..etrafımda herkes sallamadan büyütemezsin diyolar inşalah yanıltırım onları  :k06:
saol cnm sizde hep iyi olun emi  :opucuk: :nazar: :nazar: insallah öyle olur ama benimki gececi simdiden belli  :laughing7: evet cnm bizim burda sallanan besik yok  :k06: burda atiyolar yataga uyuyo kendi kendine alisiyolar aslinda daha iyi  :-* 

MERCİMEĞİM

amin amin hepimiz inş... :nazar: :nazar: :amin: :amin:
ben hamileliğin başında 8-9 larda mayışıyordum erkenden uyuya kalmış olurdum...annem erkenden alıştırdın çocuğu uyumaya diyo..daha küçücükken :k06: :k06:...öyle yapmışımdır umarım  :k06:
bende öyle yapayım bakalım uyusun:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 07 Şubat , 2012, 17:38:31
amin amin hepimiz inş... :nazar: :nazar: :amin: :amin:
ben hamileliğin başında 8-9 larda mayışıyordum erkenden uyuya kalmış olurdum...annem erkenden alıştırdın çocuğu uyumaya diyo..daha küçücükken :k06: :k06:...öyle yapmışımdır umarım  :k06:
bende öyle yapayım bakalım uyusun:)
iyi etmisn cnm ya biz hep gececiyiz  :k06: :k06: ee kizimda bize cekti  :binkybaby:

sweetrose25

mrb güzel anneler ve onların bıtanecık bebişleri nasılsınız bende bugun 2.aşımı oldum bakalım perşembe gunude şeker yüklemesıne gıdıyorum umarım kolum yıne şişmez

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 07 Şubat , 2012, 18:22:40
mrb güzel anneler ve onların bıtanecık bebişleri nasılsınız bende bugun 2.aşımı oldum bakalım perşembe gunude şeker yüklemesıne gıdıyorum umarım kolum yıne şişmez
hosgeldiniz cnm  :opucuk: sükür iyiyiz kizimi gene hickirik tuttu icimde hopluyo resmen  :k06: :k06: gecmis olsun asini olmusun valla ben ne asi oldum ne seker yüklemesi oldum oh ne rahatim  :ehi: :ehi: :ehi:

sweetrose25

evet canım aşı oldum geçenkınde fena şişmişti bakalım bu sefer nasıl olcak bu arada benım oğluş çok hareketlı deıl ya endişelenmeye başladım kalp atışlarınıda dınledık bugun onda sorun yoktu

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 07 Şubat , 2012, 18:32:23
evet canım aşı oldum geçenkınde fena şişmişti bakalım bu sefer nasıl olcak bu arada benım oğluş çok hareketlı deıl ya endişelenmeye başladım kalp atışlarınıda dınledık bugun onda sorun yoktu
endiselenme cnm senin haftalarinda bendede olmustu korkmustum meger büyüme caginda oldugu icin hep uyuyomus  :sleepy1: :k06: :k06:

sweetrose25

bizimki bayaga büyüyokı uyuyo tabı bıde aldıgım kılolaları hesap edersek baya buyudu benım oğlan 6 kilo aldım cunku  :k06: :k06:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 07 Şubat , 2012, 18:40:43
bizimki bayaga büyüyokı uyuyo tabı bıde aldıgım kılolaları hesap edersek baya buyudu benım oğlan 6 kilo aldım cunku  :k06: :k06:
ooo az bile almisin bana göre  :suclu: benim 15oldu bileee  :basardim: :basardim: :hungry:

lagrima

Alıntı yapılan: pertelote - 06 Şubat , 2012, 22:56:29
Alıntı yapılan: lagrima - 06 Şubat , 2012, 22:30:33
selam hanımlar nasılsınız?
ben tek gecelik koydum çantaya çünkü birtane almıştım yetmezmi? bende chicconun çantalı setini alcam daha sipariş vermedim ama.
bizimkininde kıyafetleri tamam öyle aman aman çok birşeyi yok ama olsun buna da şükür. eşime de bugün nette bi dolap gördüm onu bana yapacak inşallah becerebilirse. dolabımız yok. komsudan da sepet buldum onu tüllerde süslicem. annemde yastıktan yatagını yapcak :)
bugün kıyafetlerini falan yıkadım cogunu konu komsudan almıştım. birde güzel ütüledim ohh mis oldular ama cokkk yoruldum sormayın.. kocam dolabımı yapana kadar kendi dolabımda saklamaya devam etcem.. sarıp sarmalayıpta mı saklasam acaba? yoksa öyle koysam doguma kadar toz olur mu?

slm. tek gecelik yetmez bence. sezeryanla doğum yapan bir arkadaşım sıkıntısını çekmiş. ilk gün kanama çok oluyormuş ve gecelik kirlenebiliyormuş. normal doğumda tek gecelik yetebilir çünkü o gün içinde taburcu olabiliyorsun. sen yedek al yine ne olur ne olmaz.bebeğinin kıyafetlerini de bir çarşafa falan sarıp koy istersen ne olur ne olmaz. en azından için rahat olur.

ewet haklısın öyle yapayım sağoll.. sadece alt koyayım bari yanıma.

lagrima

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Şubat , 2012, 23:01:01
Alıntı yapılan: lagrima - 06 Şubat , 2012, 22:30:33
selam hanımlar nasılsınız?
ben tek gecelik koydum çantaya çünkü birtane almıştım yetmezmi? bende chicconun çantalı setini alcam daha sipariş vermedim ama.
bizimkininde kıyafetleri tamam öyle aman aman çok birşeyi yok ama olsun buna da şükür. eşime de bugün nette bi dolap gördüm onu bana yapacak inşallah becerebilirse. dolabımız yok. komsudan da sepet buldum onu tüllerde süslicem. annemde yastıktan yatagını yapcak :)
bugün kıyafetlerini falan yıkadım cogunu konu komsudan almıştım. birde güzel ütüledim ohh mis oldular ama cokkk yoruldum sormayın.. kocam dolabımı yapana kadar kendi dolabımda saklamaya devam etcem.. sarıp sarmalayıpta mı saklasam acaba? yoksa öyle koysam doguma kadar toz olur mu?

selam canım iyiyim bende nolsun.valla hastane için 2 gecelik diyolar.çünkü kanama filan olunca batarsa diye canım.bence 1 tane daha al.ben yıkadığımda yerleştirene kadar kokulu torbalar satılıo onlardan almıştım onlara koydum şimdi dolaba yerleştirdim ama hala mis gibi kokuolar istersen sende öyle yap istersen.
koklu torba mı? öle birşeydemi varmış hiç haberim yoktu :) pahalı olur şimdionlar çarşafa sarıpsarmalayyım ben :)