2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

sweetrose25

canım en son tartıldığımda 3 kilo almıştım ama 9 unda şeker yüklemem var o zaman yine tartılcam bu arada ikinci aşıyıda 7 sinde vurduyurum canım

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

sweetrose25

hoşgeldin gülüm son durumlar nasıl bizim cadı napıyo

HAYATIMIN ANLAMIYLA

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: lagrima - 01 Şubat , 2012, 11:21:32
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 01 Şubat , 2012, 11:18:57
EVET tuzu cok tüketiyorum sanırsam tuzsuzda yiyemiyorummm :-\
o zaman tuz yüzünden oluyor.. bana doktorda dedi tuz yeme diye annemde devamlı tuzsuz yediriyor şişersin diye.
ok cnm tuzsuz yemeye calışıyımmm şişliginden çokk agrısı olmasaaa :(
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

sweetrose25

canım sen ikinci aşıya ne zaman gitceksin

HAYATIMIN ANLAMIYLA

bebeğimbenim(şerife)

10 şubat benimkidee amannnnnnnnn :sad1:geçenkii baya şişmiştii yine aynımı ollcakkk :sad1:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar  :opucuk: sükür simdilik bi sanci yok  :nazar: kizim masallah durmuyo karnimi sekilden sekile sokuyo cikmak icin  :ehi: beklesin cnm acelesi ne  :k06: aman kizlar burada yaziyim son zamanlar dikkat edin cok is yapmayin hareket etmeyin ben yerimde durmadim simdi akillandim  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Bana kilo demeyin ben 15 kg almisim bileee  :suclu:  :basardim: kizimda 2,750kg olmus ins daha cok olur

azelia

biz de burdayız kızlarrrr... 3 gündür işe gitmiyoruz hava şartlarından dolayııııı...

sweetrose25

HAYATIMIN ANLAMIYLA

lagrima

bebeğimbenim(şerife)

sweetrose25

HAYATIMIN ANLAMIYLA

azelia

hoşbulduuuk. Pazartesi randevumuz vardı, 2.600 gr olmuşuz... durumumuz da iyii maşallah...