2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

lagrima

__nil__

sen süt sağma makinesi aldınmı canım?

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 09 Mart , 2012, 16:38:02
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 09 Mart , 2012, 11:35:44
daha çok günüm var ama sanki hiç zaman geçmiyormuş gibi geliyo çokmu kafaya takıyorum nee :-\ :-\

insan sabırsızlanıyo cnaım doğal olarak ama..büyüsün, beslensinde öyle gelsin inşallah diye düşün cnm...
ya ben şimdi çalıştığım için zaman çabuk geçiyo gibi geliyo..birde işim artık baya bi rahat biara çok sıkıntılıydı da denetim geçince çok rahatladık kimsede bulaşamıyo bana hamileyim diye...şimdi rahatım ama son hafta yıllık izne çıkayım diyorum, erken falan gelirse yani aslında kızım son adetime göre gelirse önümde 4 hafta olcak...sıkılırmıyım acaba diyorum...günler geçmek bilmezmi acaba..

canm aynen benimde bi ara fena sıkıntılıydı tamda midem bulandığı zamanlar işler yoğunlaşmıştı Allahtan şimdi öyle değil mide bulantısı felan kalmadı ama şimdide işler yoğun değil sıkılıyorum canım bu arada yıllık izin felan kullancam demişssin bence kullanma çünkü ne kadar izin kullandıysan doğum öncesi izninden o kadar kullanamazsın ben yasayı iyice okudum onun yerine doğum öncesi iznini kullan hem iznin yanmaz hemde doğum öncesi iznin

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Mart , 2012, 09:19:34
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 09 Mart , 2012, 16:38:02
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 09 Mart , 2012, 11:35:44
daha çok günüm var ama sanki hiç zaman geçmiyormuş gibi geliyo çokmu kafaya takıyorum nee :-\ :-\

insan sabırsızlanıyo cnaım doğal olarak ama..büyüsün, beslensinde öyle gelsin inşallah diye düşün cnm...
ya ben şimdi çalıştığım için zaman çabuk geçiyo gibi geliyo..birde işim artık baya bi rahat biara çok sıkıntılıydı da denetim geçince çok rahatladık kimsede bulaşamıyo bana hamileyim diye...şimdi rahatım ama son hafta yıllık izne çıkayım diyorum, erken falan gelirse yani aslında kızım son adetime göre gelirse önümde 4 hafta olcak...sıkılırmıyım acaba diyorum...günler geçmek bilmezmi acaba..

canm aynen benimde bi ara fena sıkıntılıydı tamda midem bulandığı zamanlar işler yoğunlaşmıştı Allahtan şimdi öyle değil mide bulantısı felan kalmadı ama şimdide işler yoğun değil sıkılıyorum canım bu arada yıllık izin felan kullancam demişssin bence kullanma çünkü ne kadar izin kullandıysan doğum öncesi izninden o kadar kullanamazsın ben yasayı iyice okudum onun yerine doğum öncesi iznini kullan hem iznin yanmaz hemde doğum öncesi iznin
canım ben doğumdan sonra büyük ihtimalle çalışmıycam..geçen yıldan 1 hafta iznim var son hafta onu kullanayım diyorum çünkü dönmicem deyince kullandırtmalarındansa şimdi evde dinlenirim daha iyi diye düşünüyorum.çünkü beni gören herkes yakında gelir diyo..benim çalışabilir raporum 23ünde doluyor yani bu haftadan sonra 1 haftam var o hfta izinli olayım diye düşündüm..raporum yanar mı ki canım ya...nerden okudum yasanın adı ne tam olarak bende okuyayım bari..ben muhasebeye sordum bişi olmaz dedi..ayaküstü sormuştum gerçi ama... :dontknow: :icon_scratch: :icon_scratch:

sweetrose25

canım özelden msj attım yasayı bakarsın

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Mart , 2012, 13:12:02

canım haklısın galibbaaa :-ooo ne edicüğümm şindik bilemedim ama..zaten ben doğumdan sonra çalışmıycam ya izinim olmasada olur..benim şimdi gelmemin tek sebebi para, alabildiğim kadar maaş alayım diye..ve evde oturmaktansa çalışabildiğim kadar çalışayım diye...sonuçta devletten alacağımız parayı(doğum parasımı ne varya o) etkilemez ama dimi sonuçta ben her koşulda aynı parayı alcam mı?buarada sen de özldemisin? ben özelde çalışıorum..nalet bi müdürüm var o yüzden katlanamıycam ona

MERCİMEĞİM

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Mart , 2012, 13:20:36

çok teşekkür ederim cnm
önemli değil canım yardımcı olabildimse ne mutlu bana napcaksın peki yıllık izninimi kullancaksın

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 12 Mart , 2012, 13:22:36
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 12 Mart , 2012, 13:20:36

çok teşekkür ederim cnm
önemli değil canım yardımcı olabildimse ne mutlu bana napcaksın peki yıllık izninimi kullancaksın

bu yazılan hamilelikle lgili bir izin alırsak eklenmez die düşünüyordum ama kanuni izin alırsa diyor yıllık izinde kanuni izin olur dimi..üstteki maillerimin sırası karışmış canım..ilkini okumuşmuydun..ben çalışmayacağım için isterlerse hiç vermesinler iznimi ama budurum devletten alacağım paranın miktarını etkilemez sonuçta dimi..o hep sabit benim için önemli olan o..izin eklenmesede olur..yıllık izin kullanmamın sebebide maaşım kesilmeden izin kullanayım diye

nilüfer elif

KIZLAAAAR ŞAFAK KAÇ?AZ KALDI BEN İYİCE STRESE GİRDİM ARTIK.... :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

nilüfer elif

Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 23:04:32
Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 22:59:39
ewet yaa bu kilo beni çok yorduuuu

kaç kilo aldın toplamda canım zayıf mı başladın hamileliğe ben az kilo aldım ama kilolu başladım diye bende zorlanıyorum baya
BENDE ÇOK KİLO ALDIM HER TARAFIM ŞİŞTİ 47 İLE HAMİLE KALDIM ŞİMDİ 70 OLDUM AMA BEBEK KİLO ALMIYO HABİRE BEN ALMIŞIM KİLOYU YA
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

__nil__

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 12 Mart , 2012, 15:32:27
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Mart , 2012, 23:04:32
Alıntı yapılan: lagrima - 11 Mart , 2012, 22:59:39
ewet yaa bu kilo beni çok yorduuuu

kaç kilo aldın toplamda canım zayıf mı başladın hamileliğe ben az kilo aldım ama kilolu başladım diye bende zorlanıyorum baya
BENDE ÇOK KİLO ALDIM HER TARAFIM ŞİŞTİ 47 İLE HAMİLE KALDIM ŞİMDİ 70 OLDUM AMA BEBEK KİLO ALMIYO HABİRE BEN ALMIŞIM KİLOYU YA

cnm kaçıncı haftadasın kaç kilo bebeğin? olmadı bebeğine kilo yapıcak sağlıklı şeyler yemeye çalış.Böylece bebek de kilo alır.

__nil__

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 12 Mart , 2012, 15:30:55
KIZLAAAAR ŞAFAK KAÇ?AZ KALDI BEN İYİCE STRESE GİRDİM ARTIK.... :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

strese girme canım sevin ben istiyorum biran önce doğsun diye ne güzel işte kavuşçaz.benim yarın kontrolüm var eğer daha önce gelmezse kızım şafak 12

nilüfer elif

KIZLAR HAMİLELİĞİNİZİN KAÇINCI HAFTASINDASINIZ BİZ OĞLUMLA 34+2 DEYİZ... YA SİZLER? :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nilüfer elif

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Mart , 2012, 15:35:09
Alıntı yapılan: nilüfer elif - 12 Mart , 2012, 15:30:55

strese girme canım sevin ben istiyorum biran önce doğsun diye ne güzel işte kavuşçaz.benim yarın kontrolüm var eğer daha önce gelmezse kızım şafak 12
HAKLISINDA BEN DOĞUMDAN KORKUYORUM CANIM YA GERCI NORMALMI SEZERYANMI BELLİ DEGIL DAHA AMA DOKTOR %80 NORMAL DIYO YAF..