2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

kızlar bugün siteye bir giriyorum  bir çıkıyorum fazla ekrana bakamıyorum çünkü midem çok bulanıyor başım da dönüyor.o nedenle yatıyorum genelde :igrenc: :igrenc:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Ağustos , 2011, 13:37:29
kızlar bugün siteye bir giriyorum  bir çıkıyorum fazla ekrana bakamıyorum çünkü midem çok bulanıyor başım da dönüyor.o nedenle yatıyorum genelde :igrenc: :igrenc:
aynen cnm bende bugün cok kötüyüm  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:  :icon_pale: Allah yardimcimiz olsun  :amin:
:nazar: :nazar:

RuHGuZeLi

tam emin değilim ama sanırım bende mayıs annesi olucağım inş. :) ve bu ilk bebeğim oluck çok heyecanlıyım :)

azelia

Kızlar bende hala bi sıkıntı yok maaşallah, işimi bi gün bile aksatmadım,  1 dakika bile geç kalmadım, şimdiye kdr sadece 2 defa kustum o da sabah kahvaltı etmeden bişiler yaptım falan evle ilgili ondan oldu, ben bayramdan sonra kontrole gidicem, 14. hafta oluyo, ozaman belki cinsiyet falan öğrenebilirim, çok heyecanlıyım yaaa... Kalp atışları ve hareketleri görmek çok eğlenceliiiiiiiii

azelia

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 14 Ağustos , 2011, 22:04:44
geçen sene bu zaman bende hamileydim  :crybaby2: :crybaby2:

kızlar rabbim sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirmenizi, ardından da sağlıklı bir bebek doğurmanızı nasip etsin  :amin: :amin:

beklenen doğum tarihi 11 Mart olan varmı?  :suclu:
Amin canım tüm iyi dileklerin içinnnnn...benim tam olarak 11 mart canım:) neden sordun?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: begum0101 - 16 Ağustos , 2011, 16:09:35
tam emin değilim ama sanırım bende mayıs annesi olucağım inş. :) ve bu ilk bebeğim oluck çok heyecanlıyım :)
insallah  :muzz: :muzz: :muzz: güzel haberlerini beklioz  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 16 Ağustos , 2011, 16:09:59
Kızlar bende hala bi sıkıntı yok maaşallah, işimi bi gün bile aksatmadım,  1 dakika bile geç kalmadım, şimdiye kdr sadece 2 defa kustum o da sabah kahvaltı etmeden bişiler yaptım falan evle ilgili ondan oldu, ben bayramdan sonra kontrole gidicem, 14. hafta oluyo, ozaman belki cinsiyet falan öğrenebilirim, çok heyecanlıyım yaaa... Kalp atışları ve hareketleri görmek çok eğlenceliiiiiiiii
masallah diyelim nazar deymesin  :nazar: senlen aramizda 1hafta var sanirim  :dontknow:

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 16 Ağustos , 2011, 19:01:01
merhabalar kızlar nasılsınız  :flowers:
mrb cnm hosgeldin aramiza  :flowers: masallah sayfamiz büyümeye basladi yakinda güzel bi liste yapariz  :amin: :amin:
senin dogum tarihin kac  ???

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Ağustos , 2011, 19:05:34
mrb cnm hosgeldin aramiza  :flowers: masallah sayfamiz büyümeye basladi yakinda güzel bi liste yapariz  :amin: :amin:

saol cnm hb sat a göre 14 nisan inş  :amin: inş sayımız gittikçe artar bahar anneleri olarak  :k06: :k06: :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 16 Ağustos , 2011, 19:08:48

saol cnm hb sat a göre 14 nisan inş  :amin: inş sayımız gittikçe artar bahar anneleri olarak  :k06: :k06: :k06: :k06:
insallah artariz ne güzel bahar annesi olcaz ins gerci benimki mart basi kis olur  :dontknow: hayirlisi hic takmiyom
yeterki sagliklan gelsinler  :binkybaby: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Ağustos , 2011, 19:13:52
Alıntı yapılan: kadriyee - 16 Ağustos , 2011, 19:08:48

insallah artariz ne güzel bahar annesi olcaz ins gerci benimki mart basi kis olur  :dontknow: hayirlisi hic takmiyom
yeterki sagliklan gelsinler  :binkybaby: :nazar:

öle tabi hayırlısıyla gelsinlerde zamanı mühim deil  :amin: :amin: :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Ağustos , 2011, 18:57:07
Alıntı yapılan: azelia - 16 Ağustos , 2011, 16:09:59
masallah diyelim nazar deymesin  :nazar: senlen aramizda 1hafta var sanirim  :dontknow:
Öyle mi canım? sat hangi tarih senin? benim 6 haziran, her yerde 11 mart görünüyo muhtemel doğum tarihim :hello2:

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥