MUCİZEM MİNİK AŞKIM HOŞ GELDİN HAYATIMA

Başlatan GELSQMİNQ, 04 Temmuz , 2011, 13:50:06

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

04 Temmuz , 2011, 13:50:06 Son düzenlenme: 04 Temmuz , 2011, 13:52:31 GELSQMİNQ
ADET OLMAYALI 1.5 AY OLMUŞTU AMA BENDE HİÇ HEVES YADA HİS YOKTU HAMİLE OLDUĞUMA DAİR  EVİMİZİ TAŞICAKTIK KUZUM ANANEN GELDİ YARDIMA ANKARADAN BABANIN ARKADAŞLARI GELMEDİ YARDIMA BERABER TAŞIDIK EVİ BABANLA O KADAR AĞIR EŞYALAR TAŞIDIMKİ ÇOK YORULDUM.. YENİ EVİMİZE GELDİK..ERTESİ GÜN ANANEN TUTURDU TEST AL KIZIM KESİN HAMİLESİN SEN DİYE BEN YOK DEDİM SONRA DIŞARI ÇIKTIK MARKETTEN  GELİRKEN ECZANENİN ÖNÜNDEN GEÇTİK ALDIM BİTANE TEST İÇİMDENDE DİYORUMKİ BOŞ YERE PARA VERİYORUM ŞU TESTLERE ECZACILAR DA BENİ TANIYO GİRER GİRMEZ GEBELİK TESTİMİ DİYOLAR ÇOK UTANIYODUM ARTIK EVET DEDİM BU SON AMA BİDAHA ALMICAM DEDİM ECZACI ABLAYA GÜLÜŞTÜK.  :ehi: :ehi:EVE GELDİM BABAN YİNE Mİ ALDIN DEDİ BU SEFER İKİ ÇİZGİ ÇIKARTICAM GÖRÜRSÜN DEDİM (LAF OLSUN DİYE DEMİŞTİM HALBUKİ) Bİ YAPTIMKİİİ AMAN ALLAHIM İKİ ÇİZGİ NET HEMEN BAĞIRDIM BABANA SARILDIM AĞLAMAYA BAŞLADIM SONRA ANANEEN GELDİ NOLUYO DİYE  :y25: :y25: :y25: :y25: SONRA ANANENE SARILDIM Bİ SAATE YAKIN AĞLADIM VE İÇİMDEN TEK DEDİĞİM BENİM KARNIMDA ŞİMDİ Bİ CANLIMI VAR!!!!!! YANİ KUZUM 21.06.2011 DE BİR PREDİKTÖR İLE ÖĞRENDİM SENİ ÇOK MUTLUYUM KUZUCUM

ŞUAN KUZUM 7+3 SÜN BUGÜN HASTANEYE GİTTİK 7 TÜP KAN VERDİM KOLUM ACIYO ANNECİM SAKIN BENİ BIRAKIP GİTME BAK  :y25: :y25: :y25: YARINDA ULTRASONA GİRCEZ GÖRCEM KALP ATIŞLARINI İNŞALLAH GÜZEL MELEĞİM BENİM  SENİ ÇOK SEVİYORUM TABİİ BABANDA  :love9: :love9: :love9:

özgemm

GELSQMİNQ

...ŞehzadEfe...

günlüğünüz hayırlı olsun allahım bebişini de senide korusun  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

oslemturgay

Allah tamamına erdirsin günlüğünde hep güzel haberler paylaşırsın inşallah.

Shadowqueen

Yasemincim günlüğünüz hayırlı olsun miniğinle, Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Temmuz , 2011, 14:01:39
günlüğünüz hayırlı olsun allahım bebişini de senide korusun  :nazar: :nazar:

aminnn canım cümlemizi korusun inşallah

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: oslemturgay - 04 Temmuz , 2011, 14:15:20
Allah tamamına erdirsin günlüğünde hep güzel haberler paylaşırsın inşallah.

amin canım sağol allah razı olsun

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Temmuz , 2011, 15:40:13
Yasemincim günlüğünüz hayırlı olsun miniğinle, Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin:

inşallah gizemcim bitanem çok sağol allah sanada artık hayırlısı ile almiranı kucağına almayı nasip etsin

GELSQMİNQ

minik aşkım bugün ultrasona girdik seni gördüm kelebeğim miniğim benim çok şekersin kuzum allahım seni bana bağışlasın sağlıkla gel sana bi kez daha bağlandım seni verene kurban olurum ben canım benimm aşkım :love9: :love9: :love9: :love9: kalbinde güzel güzel atıyo aşkım ama 7+1 günlük görünüyosun başka hastanedeki ölçüme göre 7+4 sün bugün olsun 3 günden bişi olmaz minik aşkım seni seviyorum :love9: :love9: :love9:

oslemturgay

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 05 Temmuz , 2011, 11:32:52
minik aşkım bugün ultrasona girdik seni gördüm kelebeğim miniğim benim çok şekersin kuzum allahım seni bana bağışlasın sağlıkla gel sana bi kez daha bağlandım seni verene kurban olurum ben canım benimm aşkım :love9: :love9: :love9: :love9: kalbinde güzel güzel atıyo aşkım ama 7+1 günlük görünüyosun başka hastanedeki ölçüme göre 7+4 sün bugün olsun 3 günden bişi olmaz minik aşkım seni seviyorum :love9: :love9: :love9:

pıtpıtlarınızı duymussunuz gözünüz aydın.. hamileliğin ilk anları çok büyüleyici ve unutulmaz oluyorlar.. Hep güzel haberler paylaşırsınız inşallah

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: oslemturgay - 05 Temmuz , 2011, 11:44:32
Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 05 Temmuz , 2011, 11:32:52

pıtpıtlarınızı duymussunuz gözünüz aydın.. hamileliğin ilk anları çok büyüleyici ve unutulmaz oluyorlar.. Hep güzel haberler paylaşırsınız inşallah

sağol canım gerçekten çok farklı heran bir mucizeye tanıklık ediyorum allah olmayan herkese versin

Shadowqueen

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 05 Temmuz , 2011, 11:29:50
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Temmuz , 2011, 15:40:13

inşallah gizemcim bitanem çok sağol allah sanada artık hayırlısı ile almiranı kucağına almayı nasip etsin

Sağol canım cümlemize inş.  :amin: :amin:

Aytii

GELSQMİNQ