Kürtaja Gerek Kalmadan Bebeğim Kendiliğinden Düştü

Başlatan ORNA, 03 Temmuz , 2011, 15:55:20

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

CANIM BENİM ÇOK GEÇMŞ OLSUN İNŞALLAH 2 AY SONRA MELEĞİN SAĞLIKLI BİR ŞEKILDE SANA TUTUNUR CANIM ,RABBİM SANA SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR GEBELİK NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

ORNA

merhaba arkadaşlar düşük nedeni için tahlillerim yapıldı cumartesi sonuçlarımı alıp doktoruma gösterdim bi mikroptan ötürü düşmüş bebeğim ama şu anda vücudumda öyle bi mikrop yokmuş 1 hafta sonra adet görücem doktor ondan sonra korunmayı bırakabilirsin herhangi bi ilaç kullanmada gerek yok dedi eger adet görürsen gel dedi kızlar çok mutluyum  :hello2: :hello2: :hello2:inşallah rabbim çok bekletmez beni  :amin: :amin: :amin: :amin: mutlulugumu sizinle paylaşmak istedimmm...  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

suzannn

Alıntı yapılan: ORNA - 15 Ağustos , 2011, 10:27:45
merhaba arkadaşlar düşük nedeni için tahlillerim yapıldı cumartesi sonuçlarımı alıp doktoruma gösterdim bi mikroptan ötürü düşmüş bebeğim ama şu anda vücudumda öyle bi mikrop yokmuş 1 hafta sonra adet görücem doktor ondan sonra korunmayı bırakabilirsin herhangi bi ilaç kullanmada gerek yok dedi eger adet görürsen gel dedi kızlar çok mutluyum  :hello2: :hello2: :hello2:inşallah rabbim çok bekletmez beni  :amin: :amin: :amin: :amin: mutlulugumu sizinle paylaşmak istedimmm...  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
sevindim inşallah bidahaki sefere böyle şeyler yaşamazsın

ORNA

aydinays

Alıntı yapılan: ORNA - 15 Ağustos , 2011, 10:27:45

Canım hayırlı haberler almışsın. çok sevindim. İnşallah en kısa zamanda sende sağlıklı bir hamilelik yaşarsın. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ORNA

cano_m

nagişim canımm çok sevindim iyi haberlerine rabbim inşaallah sağ sağlim bekletmeden göndercek bebeğini  :amin: inşallah inanıyorum buna.  :flowers:  :opucuk:  :opucuk: