13 Mayıs , 2024, 17:56:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamile olup her sabah ceviz ve haşlanmış yumurta yiyen varmı?

Başlatan fikru, 03 Temmuz , 2011, 09:10:38

« önceki - sonraki »

cano_m

rennie duo diye bi şurup verdi doktorum bana 10 dakikaya hiçbişeyim kalmıyo. bi arkadaşım 9 ay boyunca bu şurubu kullandıı istiyosan doktoruna builacı da bi sor canım umarım faydasını görürsünn  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: cano_m - 03 Temmuz , 2011, 17:06:55
rennie duo diye bi şurup verdi doktorum bana 10 dakikaya hiçbişeyim kalmıyo. bi arkadaşım 9 ay boyunca bu şurubu kullandıı istiyosan doktoruna builacı da bi sor canım umarım faydasını görürsünn  :amin:
CANIM BENIM ÇOK TESEKKURLER  :opucuk: BUNUDA KULLANDIM HELE BUNDAN HIC FAYDA GORMEDIM BANA IYI GELMEDI EN AZINDAN GAVISCON BIR IKI SAAT RAHATLATIYOR  :k06: BUNA DA SUKUR  :amin: MEYVE YIYEMIYORUM AKLINA NE GELIYORSA YEMEMLE BERABER BOĞAZIMA KADAR ACI BIR SU GELIYOR  :igrenc:  YAKIYOR  YAKIYOR  :'( 15 TEMMUZDA 3 LU TEST İÇİN GIDECEM O ZAMN DOKTORUMA TEKRAR SOYLEYEYIM BELKI BEBEGIN SACLARI ÇIKIYOR ONDAN MI KI ACABA  :icon_scratch:

cano_m

kesinlikle o da olabilir. bencede doktorunla görüşüp biraz daha etkilisini alman en mantıklısı

serife26

başlığı yemeyen var mı fln gibi açsaydın da olurdu:)genelde ben de dahil çoğumuz yemişizdir yumurta&cevizi diye düşünüyorum:)

fikru

öyle deme yumurtadan hoşlanmayan o kadar çok kişi varki bende bayılıyorum diyemem hani ama hamilelik süresince bence çok önemli bir besin kalsiyum kaynağı..
:):):)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: fikru - 03 Temmuz , 2011, 21:21:50
öyle deme yumurtadan hoşlanmayan o kadar çok kişi varki bende bayılıyorum diyemem hani ama hamilelik süresince bence çok önemli bir besin kalsiyum kaynağı..
işte ben varım canım daha bır kere bıle yemedım 15+4 haftalık hamıleyım mıdem bulanıyor yıyemedım  :igrenc:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: serife26 - 03 Temmuz , 2011, 18:52:54
başlığı yemeyen var mı fln gibi açsaydın da olurdu:)genelde ben de dahil çoğumuz yemişizdir yumurta&cevizi diye düşünüyorum:)
canım ben hıc yemedım keşke yıyebılsem  :igrenc: yıyenlere çok ozenıyorum  :sad1:

mandalinaportakal

yumurtayla hiç aram yok,mecburen haftada 3-4 yiyorum.mutlaka her gün bir avuç badem fındık ceviz yiyorum :hungry:

ayışığı

tüp bebek yaptırmıştım. tedaviye başladığımda dikkat ettim beslenmeme. yumurta tüketmeye özellikle. hamileliğimi öğrendiğimde hergün süt, yogurt, ceviz, fındık mutlaka yedim bol su içtim aralarda ayran yaptım koyu kıvamlı. iyi gidiyoduk ama olmadı  :y25: