Diyarbakır'da Ev Arıyoruz! Acil !

Başlatan esra18, 01 Temmuz , 2011, 15:16:23

« önceki - sonraki »

esra18

01 Temmuz , 2011, 15:16:23 Son düzenlenme: 04 Temmuz , 2011, 09:56:37 g10ca
kızlar tayınımız dıyarbakıra cıktı ev bulamıoruz kıralık oradan ulasabılecegımız bıze yardımcı olabılecek arkadaslar varsa yardımlarını beklıorum lutfen yardımcı olurmusunuz kızlar ya acıkta kaldık 10 gunumuz kaldı  :y25: napıcaz bılmıorum artık satlık bıle bakıoruz uygun olursa lutfen guvenlı ılcelerden yardımınızı beklıorum :director: :director:

esra18

kımse yokmu tasıyesı olan arkadaslar :y25:

βαlκιz

gültanesi diyarbakırdaydı sanırım yaa yanlış hatırlamıyorsam
foruma girerse bakar yardımcı olur belki
inşallah ev bulursunuz
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

duygusu

cnm ben batmandayım ama dıyarbakırı az cok bılıyorum dicle kenttekı evlerı onerebılıcem kırası bıraz yuksek ama sıte ıcerısındeler guvenlıgıde var

esra18

tesekkur ederım canım yaa ama sanırım polıs dıe vermıolar  :y25: bıde dedıgın gıbı cok pahalı 700 den baslıo evler sanırım ev alcaz okadar kıra verene kadar almak daha mantıklı gelıo sankı

SeliN59

ayyy canım ya  sen bu konuyu açmışsın biz memlekette tatildeydik inan önce görsem eşimin diyarbakırda bir sürü polis arkadaşı var yardımcı olurduk ama burda yoktuk naptınız ev bulabildinizmi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ben diyarbakırdayım diclekentte
ama ciddi bi ev sıkıntısı var
biz 500e oturuyoruz 550 olacak bu ay
çokamaıyorz çıksak 600-700 evler
inşallah bulup yerleşmiştir

SeliN59

doğuda öyle maalesef tayin zamanı ev fiyatlarını uçuruyolar bizde erzurumdayız şuanda ev fiyatları uçmuş durumda 500/550  biz geçen sene geldik 400 e zar zor ev bulabildik Allahtan 3 ay önce lojman çıktıda lojmana geçtik kışında kalorifer parasını ödemek istemiyor ev sahipleri düşürüyolar ev fiyatlarını  ne diyeyim bu ralarda hayat gerçekten çok pahalı

destina06

doğudakilerin hepsi memura yolucak kaz gözüyle bakıyorlar halbuki biz onlara hizmet için gidiyoruz çok dertliyim bu konuda bugün urfaya gidiyorum orda 600 liraya kiraladı eşim evi ben evi görmedim daha hiç bakalım yarın nasıl bir süprizle karşılaşacağım.

SeliN59

şanlıurfaya bizimde arkadaşlar gitti bu yıl 500 liraya sobalı ev bulabilmişler urfada çok pahalıymış ve çok sıcakmış canım Allah yardım etsin

destina06

Alıntı yapılan: kumsal59 - 14 Ağustos , 2011, 01:08:17
şanlıurfaya bizimde arkadaşlar gitti bu yıl 500 liraya sobalı ev bulabilmişler urfada çok pahalıymış ve çok sıcakmış canım Allah yardım etsin

amin canım evet çok sıcakmış eşim öyle söyledi klimasız durulmaz diyor bugün ilk işimiz klima almak olacak galiba:))