25 Nisan , 2024, 02:34:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Pelin'ime Kavuştuuuum

Başlatan oslemturgay, 30 Haziran , 2011, 15:03:30

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: oslemturgay - 23 Ağustos , 2011, 19:35:41
merhabalar arkadaslar en son 33 haftalıkken kontrole gitmiştim suan bebegim 37 haftalık olması gerekirken karın yapısı 33 haftalık çıktı sadece bas çevresi ve ayakları haftasıyla uyumlu çktı.. bebegimin suyu cok azalmış tansiyonumsa 15 lerden hiç inmiyor konya tıp fakültesine sevk edildim küvez yok diye baslarından savdılar başkent hastahanesine gittim yer yok dediler yine döndüm geldim karamana doktorum yarın bebegimi alıcak.. karamanda ise solunum cihazı yok dua edin ne olur solunum cihazına ihtiyacımız olmasın..
:opucuk: :opucuk: canım benim ALLAH YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAHHH DUALARIM SENİNLE ŞU MÜBAREK GÜNDE HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI BEBİŞİNİ KUCAGINA AL  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

yellowrose

özlemcim yarın burdan pelinimizin geliş haberini vericez inşallah, sen içini ferah tut, Rabbim yardım eder pelinimize bu mübarek günler hürmetine ; solunum cihazına gerek kalmadan  hayırlısıyla kavuşucaksaın kızına canım inşallah :amin:  Allah seninde bebeğininde yardımcısı olsun arkadaşım, dualarımız sizinle  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

--elif--

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN ÖZLEM İNŞ. SOLUNUM CİHAZINA GEREK KALMAZ BEBİŞİN VE SEN SAĞLICAKLA ATLATIRSIN BU SÜRECİ  :amin:  :amin:

oslemturgay

hepinizden ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR günlerdir uğraşıyorduk..sonuca bağlandı.. herşeyin hayırlısı diyip doktorlar kaderimize terketti kimse gözetim altına almadı.. şimdide bebegimi erkenden alıcaklar..kızım bana 30 aralıkta yılbası hediyesi olarak geldi..inşallah bayram şekerim olur bayramımız bayram gibi geçer.. Allah hiç kimseyi evlat acısıyla sınamasın

doğangüneş

cnm yaa rabbim yar ve yardımcınız olur inş. herşey yolunda ve çokk güzel olur rabbimin izniyle  :amin: :amin:
hayırlı güzel haberlerinizi bekliyoruz inş.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: oslemturgay - 23 Ağustos , 2011, 19:35:41
merhabalar arkadaslar en son 33 haftalıkken kontrole gitmiştim suan bebegim 37 haftalık olması gerekirken karın yapısı 33 haftalık çıktı sadece bas çevresi ve ayakları haftasıyla uyumlu çktı.. bebegimin suyu cok azalmış tansiyonumsa 15 lerden hiç inmiyor konya tıp fakültesine sevk edildim küvez yok diye baslarından savdılar başkent hastahanesine gittim yer yok dediler yine döndüm geldim karamana doktorum yarın bebegimi alıcak.. karamanda ise solunum cihazı yok dua edin ne olur solunum cihazına ihtiyacımız olmasın..
aaaaaaa konya başkent mi dedi yer yok diye nasıl olmaz ya çok iyiyidi orası
canım keşke haberim olsa seni yerleştirirdim ben tanıdğımız var orda

°•.ℓανιηуα.•°

canım yaaa şimdi gördüm gerçekten tüylerim diken diken oldu. nasıl olur ya,nasıl başlarından savarlar... sinirlenmemek imkansız. bol bol dua et canım... merak etme kız çocukları erkek çocuklara nazaran daha dirençli olurlarmış. kızın da direnecek ve hayata tutunacak. dualarım seninle canım  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

hayırlarla al bebegını kucagına canım ınsallahh

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 23 Ağustos , 2011, 23:03:45
canım yaaa şimdi gördüm gerçekten tüylerim diken diken oldu. nasıl olur ya,nasıl başlarından savarlar... sinirlenmemek imkansız. bol bol dua et canım... merak etme kız çocukları erkek çocuklara nazaran daha dirençli olurlarmış. kızın da direnecek ve hayata tutunacak. dualarım seninle canım  :opucuk:

of aynen ya ürperdim başlığı görünce  :sad1:

Özlemciğim Rabbim yardımcınız olsun tatlım inşallah iyi olacak  :amin: iyi düşünelim canım iyi haberler getir  :opucuk: dualarım sizinle  :love9: :amin:

<<AyBüKe>>

Allah yardımcınız olsun canım, sağ salim alıcaksın inş. Allah'ın izniyle kızını kucağına  :amin:  Benimde dualarım seninle, bu mübarek günlerde kabul eder inş. Rabbim  :amin: 

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim cok uzuldum cok gecmis olsun  :'(
ne bicim insanlar ya  :violent1: :violent1: insallah sagsalim gelcek melegin merak etme tatlim Allah yardimcin olsun hayirli dogumlar canim  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

gökkusağı

cnm çok geçmiş olsun.allah hakkınızda hayırlısı neyse onu versin.inş sağsalim kucağına alırsın bebeğini dediğin gibi allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın  :y25: sizede hayırlı sağlıklı  doğumlar nasip etsin inş bu mübarek gecelerin hatırına sağ salim dönün evinize  :amin: :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

susanna

özlemcim canım arkadaşım sen içini ferah tut yarın bebeğine kavuşacagını dusun allahın izniyle bebeğini sağlıkla kucagıuna alacaksın tatlım

dualarım seninle arkadaşım bizi habersiz bırakma pelinimiz allaha emanet  tabiki sende
hayırla gıt bebegine kavuş ve gel inşallah  :opucuk:

Shadowqueen

Özlemcim şimdi gördüm inan üzüldüm ama inanıyorum ki bebeğin küçük olmasına rağmen hayata sım sıkı tutunacak ve sizi hiç üzmeyecek. Dualarım senin ve kızınla inş. güzel haberlerle dönersin  :amin: :amin:

aydinays

Canım benim allah yardımcın olsun. şimdi okudum. inşallah bebeğin solunum cihazına gerek kalmadan sağlıkla doğacak. İnşallah bayram şekerinle birlikte ağız tadınızla bayramınızı geçireceksiniz.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.