Pelin'ime Kavuştuuuum

Başlatan oslemturgay, 30 Haziran , 2011, 15:03:30

« önceki - sonraki »

oslemturgay

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr    ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  Allahım kimseyi evlatla terbiye etmesinn... bişiycigi yokmuş kuzumun  eşim gelir gelmez beni baska bi doktora götürdü eski doktorum bugun 3-4 kişiyede aynı şeyi söylemiş eşimde 4 hastadamı susuz diye kızmış çıkmış iyikide inanmamış o adama annemin ve dadlı kocamın sayesinde kuzumun sadece 30 haftalık degilde 29 haftalık oldugunu ve suyununda gayet iyi oldugunu öğrendik 1600 gram olmuş benim meleğimmm ölürüm ben ona teyzeleriii.... :hieyt: :hieyt:

oslemturgay

Alıntı yapılan: bitter - 30 Haziran , 2011, 19:53:58
bol bol su içmen gerektiğini söylemedi mi? hatta süt içsen daha iyi olur sütün %80 i zaten su hem bebeğin kalsiyum ihtiyacını karşılarsın bebek kilo alır hem sen su ihtiyacını karşılarsın meyvede yiyebilirsin ama meyve şekerli olduğu için sana kilo yapabilir...suyunun azalması erken doğuma neden oluyor diye biliyorum içebildiğin kadar su ve süt içmen gerek su ve sütü günde toplam 4-5 lt içmen yeterli suyun normal seviyeye gelirse doğuma yakın bebeğin dönmeside kolay olur canını sıkma bir çok hamilenin başına geliyor dediğim gibi bol bol su ve süt içmen lazım...birde hurma yesen iyi olur hem bebeğe hem sana çok faydası var şifa olur :) güzel haberlerle gel inşallah

yok canım bişey demediii...anca konyaya git dedi teselli açısından bile tek bişiy demedi.. pis adam güya karamanın en iyi doktoru.. tavsiye üzerine baska bi doktora gittimm.. o dedi herşeyi normal bebegin haftasıylada uyumlu dedi.. 1122 gram değil bebegin 1600 gram dedi...

Aytii

oyy masallah Peline  :nazar: :nazar: :nazar: bak gördünmü annesi her doktor gerçek söylemiyo  ;) çok sevindim sizin adiniza saglikla gelsin insallah dünyaya Pelincik  :love9:

bitter

Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 20:08:51
bol bol su içmen gerektiğini söylemedi mi? hatta süt içsen daha iyi olur sütün %80 i zaten su hem bebeğin kalsiyum ihtiyacını karşılarsın bebek kilo alır hem sen su ihtiyacını karşılarsın meyvede yiyebilirsin ama meyve şekerli olduğu için sana kilo yapabilir...suyunun azalması erken doğuma neden oluyor diye biliyorum içebildiğin kadar su ve süt içmen gerek su ve sütü günde toplam 4-5 lt içmen yeterli suyun normal seviyeye gelirse doğuma yakın bebeğin dönmeside kolay olur canını sıkma bir çok hamilenin başına geliyor dediğim gibi bol bol su ve süt içmen lazım...birde hurma yesen iyi olur hem bebeğe hem sana çok faydası var şifa olur :) güzel haberlerle gel inşallah

yok canım bişey demediii...anca konyaya git dedi teselli açısından bile tek bişiy demedi.. pis adam güya karamanın en iyi doktoru.. tavsiye üzerine baska bi doktora gittimm.. o dedi herşeyi normal bebegin haftasıylada uyumlu dedi.. 1122 gram değil bebegin 1600 gram dedi...

Çok sevindim inan :) sağlıkla dünyaya gelecek inşallah ama sen süt ve hurmayı unutma yinede ;)

oslemturgay

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 30 Haziran , 2011, 20:11:13
oyy masallah Peline  :nazar: :nazar: :nazar: bak gördünmü annesi her doktor gerçek söylemiyo  ;) çok sevindim sizin adiniza saglikla gelsin insallah dünyaya Pelincik  :love9:

amin inşallahhh oğuz paşanın 40ına yetişçek kızımmm  Allah hepimizin meleklerini korusun :nazar:

oslemturgay

Alıntı yapılan: bitter - 30 Haziran , 2011, 20:15:17
Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 20:08:51

Çok sevindim inan :) sağlıkla dünyaya gelecek inşallah ama sen süt ve hurmayı unutma yinede ;)

çok sağol canım unuturmuyum hiççç ayy yeterki kızım iyi olsun inegin memesine bile yapışırım valla  :toothy10:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

cnm bnm önce cok uzuldum sora cok sewındım 1600 gr maşallh bn ptesi gittim 30 haftalıktı 1700 grmdı seninki gayet normal :nazar: o doktoruda allah bildiği gibi yapsın :violent1: :violent1:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

...ŞehzadEfe...

maşallah ona annesi çok şükür iyi ya kuzun bundan sonra başka doktora gidersin allahım boyle insanlar nasıl doktor oluyo anlamıyorum yanlışlıkla meslek seciyolar sanırım onuda beceremiyolar yeminleri çarpıcak bir gün hadi hayırlısı
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Canım maşallah kıyamam sana doktor seni çok üzmüş. Çok şükür ki canım doktor yanlış görmüş. Canım benim bu doktoru bırak bence. Başka doktora git. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

özlemcım senın bu cımcıme bızlerı çok korkuttu  :-ooo allaha şukur ıyıymış çok sevindim  :hieyt: allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin  :amin: o doktorada ne desem az kalır  :caca: :violent1:

oslemturgay

çok sağolun kızlar manevi desteginizi hiç eksik etmediniz evet sibelcim yaramaz kızım ayatımıza girdidigi günden beri doktorlar yüzünden yüregimiz agzımızda yasadık Allah hepimize hayırlı doğumlar ve hayırlı gebelikler nasip etsin :flowers:

doktorumuda değiştirdim.. tavsiye üzerine bi doktora gittim.. eski doktorumun ultrasyon kagıtlarınıda götürdüm büyük ihtimalle doktorunun ultrasyon ayarları bozuk bebegin gayet sağlıklı suyu iyi zaten hareket ediyorsa aklına hiç kötü bişiy getirmededi.

asya81

çok şükür canım benim dünden beri senden hayırlı haberler duymayı umdum tahmin ettiğimiz gibi doktor kusuru :caca: aman öylede olsun şükürler olsun gözün aydın canım herzaman bir ikinci doktorun faydası olur demedimmi sana kıpırdıyorsa maşallah iyidir diye allahtan eşin bekletmemiş götürmüş seni  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: sağlıkla allahın izniyle kucağında olacak kızın :amin: :amin:

muhribe

kadın doğumda göz gözden üstündür diye boşuna dememişler kızlar. özlemcim gelmiş geçmiş olsun, Allah bir daha böyle stres yaşatmasın. sağlıkla al kızını kucağına inş  :love9:

suzannn

Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 20:06:09
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr    ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  Allahım kimseyi evlatla terbiye etmesinn... bişiycigi yokmuş kuzumun  eşim gelir gelmez beni baska bi doktora götürdü eski doktorum bugun 3-4 kişiyede aynı şeyi söylemiş eşimde 4 hastadamı susuz diye kızmış çıkmış iyikide inanmamış o adama annemin ve dadlı kocamın sayesinde kuzumun sadece 30 haftalık degilde 29 haftalık oldugunu ve suyununda gayet iyi oldugunu öğrendik 1600 gram olmuş benim meleğimmm ölürüm ben ona teyzeleriii.... :hieyt: :hieyt:
çok şükür canım inşallah bir daha böyle sıkıntılar çekmezsin bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın

Balböceği

Canim cok sevindim iyi olmaniza  insallah hayirlisi ile kucagina alirsin  :love9: