Pelin'ime Kavuştuuuum

Başlatan oslemturgay, 30 Haziran , 2011, 15:03:30

« önceki - sonraki »

KONYALI

iyi olmanıza cok ama cok sevındım...allah analı babalı buyutsun  :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

CANIM GÖZÜNÜZ AYDIN  :flowers: :flowers: SANADA GEÇMİŞ OLSUN  :opucuk:
ÇOK ŞÜKÜR SAĞ SALİM KAVUŞTUN PRENSESİNE  :amin:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

HASRET!M S@N@

cok sevindim ikinizinde sağlıklı olmasına gözün aydın cnm günlerdir senden haber bekliyorum

tulayysl

masallah canım bitti sıkıntıların çok şükür.ben de preeklemsiden yattım kızım 2400dogdu emmesi zayıf diye bes gundur yoğun bakımda. İnş yaron çıkacak.sizin iyi oldugunuzz cok sevindim.masallah

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

çok geçmiş olsun canımmm ,pelinimiz hoşgelmiş aramıza.Rabbim güzel kızını sana bağışlasın sağlık sıhhat versin ona :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

oslemturgay

Alıntı yapılan: tulayysl - 11 Eylül , 2011, 09:11:28
masallah canım bitti sıkıntıların çok şükür.ben de preeklemsiden yattım kızım 2400dogdu emmesi zayıf diye bes gundur yoğun bakımda. İnş yaron çıkacak.sizin iyi oldugunuzz cok sevindim.masallah

çok geçmiş olsun tülaycım allah kimseyi düşürmesin yogun bakıma camın ardından bebegine sınırlı dakikalarla bakmak ona günlerce dokunamamak cok kötü

oslemturgay

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar varlığınızı hissetmek çok güzel iyiki varsınız  :flowers:

aydinays

Alıntı yapılan: oslemturgay - 11 Eylül , 2011, 14:20:09

çok geçmiş olsun tülaycım allah kimseyi düşürmesin yogun bakıma camın ardından bebegine sınırlı dakikalarla bakmak ona günlerce dokunamamak cok kötü

Çok şükür geçti canım. Hayırlısı ile tülayda yarın kavuşacak meleğine.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

ohooo bak canım geride kaldı hepsi. bizim kızlar yaramazlık yapamaya bile basladı

oslemturgay

Alıntı yapılan: tulayysl - 02 Kasım , 2011, 12:16:57

ohooo bak canım geride kaldı hepsi. bizim kızlar yaramazlık yapamaya bile basladı

cok yaramaz benim boncugum sürekli annesii konussun o dinlesin sesimi duymasın basar yayagarayı   :love9:

özgemm

özlemcim nasılsın canım
pelincik nasıl iiyice büyümüştür aartık abla oldu :)

oslemturgay

Alıntı yapılan: özgemm - 03 Kasım , 2011, 23:03:49
özlemcim nasılsın canım
pelincik nasıl iiyice büyümüştür aartık abla oldu :)

canım pelincik kocaman oldu çok lafcı hep konusalım istiyor karşılık bile veriyor uuuuuuuu  aguuuu  baaa diye  :nazar:
sen nasılsın kızın nasıl