Pelin'ime Kavuştuuuum

Başlatan oslemturgay, 30 Haziran , 2011, 15:03:30

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

allah analı babalı büyütsün canım çok şükür ikinizde iyisiniz  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

EnDuruYanım

oleyy Pelin kızımız sağlığıyla geldi dünyamıza anneye de kızınada maaşallah :k06: :nazar:

Lă_Tăhzen!

HAYIRLU EVLAT OLSUN İNSALLAHH SANDA GEÇMİŞ OLSUN CANIM

aydinays

Canım özlemim çok şükür senden ve pelinden güzel haberler aldık. Rabbim evladını sana bağışladı. Allah o doktorları nasıl biliyorsa öyle yapsın. Çok şükür yavrunu iyi beslemişsin. Bundan sonra bak gör kırkı çıkana kadar meleğin hızla büyüyecek annesi. Dualarımız sizinle. İnşallah bundan sonra pelinin şansı doktorlardan yana daha iyi olacak.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canım benim çok geçmiş olsun. Çok şükür ki sağlıkla kavuştunuz birbirinize.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ponçik

Çok geçmiş olsun , Allah analı babalı büyütmek nasip etsin
Günlerdir haber bekliyorduk , eminim yoğun bakımda geçen 12 gün tüm aile için çok zor olmuştur
Bundan sonra evinizde güzel günler sizi bekliyor  :hello2:
Gözünüz aydın olsun , sağlıkla , mutlulukla , huzurla dolu bir dünyası olsun minik Pelinin  :love9:
bol sütlü , gazsız, uykulu geceler dilerim  :flowers:

suzannn

çok şükür ikinizde iyisiniz allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin maşallah kızına

<<<betty>>>

:y25: :y25: :y25: çok zor günler yaşamışsınız ama çok şükür ki bebeğin şu an sağlıklı ve kollarında  :nazar:
Rabbim bundan sonra Peline sağlıklı,huzurlu,mutlu uzun bir ömür versin inşallah, hep yüzü gülsün minik prensesin  :amin: :amin:

Balböceği

Canim cok cok gecmis olsun  :opucuk: gozun aydin rabbim sana bagislasin  :amin: :amin: :amin:

oslemturgay

hepinize çoooooooooooooooook teşekkür ederiz teyzeleri iyiki varsınız  :flowers:

tgbybr

canım Allah analı babalı büyütsün güzel günler sizin olsun...

izemsevi

canım şuan yeni gördüm çok zor günler atlatmışsın ama geçti gitti artık kızın kucağında allah analı babalı büyütsün

Shadowqueen

Alıntı yapılan: oslemturgay - 05 Eylül , 2011, 20:38:19
24 agustos 2011 saat 10:30 da kızımın o büyülü sesini duydum 2300 gram çıktı ultrasyonda ama yavrum sadece 1600 gram doğdu.. doktorum tansiyonumu takip etmedigi için çocugumun gelişimi preeklemsi hastasıoldugum için durmuş 12 gün yattık hastahanede allaha şükür bugun 2000 gramla taburcu olduk çok iyi baktım bebegime.
yakında resmimizide yüklerim maşallah çok güzel çok hareketleri teyzeleri.. hepinizi öpüyoruz kusura bakmayın yogun bakımda oldugum için haberdar edemedim sizleri görüş bile yasaktı.  :flowers: :love9:

Canım senin adına inan çok sevindim, Rabbim sağlıkla evladını sana bağışladı. Küçük doğan bebekler emin ol daha çabuk toparlıyor benim sıpa gibi. Umarım herşey gönlünüzce olur, sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürlü bir evlat olsun öpüyorum  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

ponçik

pek de tatlıymış maaşallah  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:flowers: hoşgelmiş pelin prenses gözün aydın canım çok şükür allaha kavuştun sağ salimm kokla bizim içinnn
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿