18 Nisan , 2024, 14:41:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Pelin'ime Kavuştuuuum

Başlatan oslemturgay, 30 Haziran , 2011, 15:03:30

« önceki - sonraki »

oslemturgay

inşallah dediğiniz gibi sadece kızım nazlı oldugu içindir ama ben 2 haftadır kötü şeyler hissediyordum allahım hayırlara çıkarsın.. bugun eşim randevu alcak yarın gitcez doktora inşallah hayırlı güzel haberlerle gelirim..inşallah meleğim sağsalim ahyırlısıyla doğar. ölürüm ben onun tek kıpırtısına.

susanna

Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 15:37:15
inşallah dediğiniz gibi sadece kızım nazlı oldugu içindir ama ben 2 haftadır kötü şeyler hissediyordum allahım hayırlara çıkarsın.. bugun eşim randevu alcak yarın gitcez doktora inşallah hayırlı güzel haberlerle gelirim..inşallah meleğim sağsalim ahyırlısıyla doğar. ölürüm ben onun tek kıpırtısına.
insallah canim guzel haberlerle gelde bizlerinde icini rahatlat sende rahatla moralini yuksek tut lutfen olumsuz hicbisey dusunme ozlemcim  :opucuk:

oslemturgay

Alıntı yapılan: asya81 - 30 Haziran , 2011, 15:36:49
peki canım bebeğinin hareketleri ne durumda fark varmı ilk zaman hareketleriyle

canım inan çalışmaktan öyle çok hissedemiyorum günde kaç kez hareket ediyor ne yedimmi hoşuna gidiyor. genelde sabah ezanına doğru anca dinleniyor kuzum herhalde ozaman kımıldıyor.. bugunde 3-4 dakka sürekli hareket etti rahminin üstünde kımıldandı durdu..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 15:27:20
kızlar inan ne yapacagımı şaşırdım içime koca bi yük oturdu allahım kimseyi evlat acısıyla sınamasın benide inşallah elim ayagım birbirine girdi sorup soruşturacagım kimse olmadıgından eve geldim bilgisayarı zor açtım
:amin: :amin: :amin: :amin:  canım benım allah yardımcın olsun hemen olumsuz dusunmeyelım ınsallah melegının durumu ıyıdır  :amin: :amin: bencede kızın naz yapıyor benım bebegımde senın kız gıbı nazlı yuregım agzımda kaldı hep ınsallah melegın durumu ıyı olacak  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 15:39:29
Alıntı yapılan: asya81 - 30 Haziran , 2011, 15:36:49
peki canım bebeğinin hareketleri ne durumda fark varmı ilk zaman hareketleriyle

canım inan çalışmaktan öyle çok hissedemiyorum günde kaç kez hareket ediyor ne yedimmi hoşuna gidiyor. genelde sabah ezanına doğru anca dinleniyor kuzum herhalde ozaman kımıldıyor.. bugunde 3-4 dakka sürekli hareket etti rahminin üstünde kımıldandı durdu..
maşallah canım  :nazar: allah korusun doktorun dediği şekil azalmada bebek kımıldamaski dinlenir sen korkutma kendini allaha emanet :amin: :amin: git baktırt herşeyi yaptırt

asya81

Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 15:37:15
amin canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah güsel haberlerle gelirsiniz  :amin: :amin: :amin: dualarım seninle :amin:

suzannn

allah yardımcın olsun canım inşallah bebeğine hiç bişey olmayacak kucağına sapa sağlam alacaksın allah büyük

oslemturgay

Allah razı olsun hepinizden sayenizde en azından ağlamayı buraktım.. bebeğimin ilk varlıgını burda paylaştım.. allahım sapasağlim hayırlısıyla doğdugu günüde burda paylaştırmayı nasip etsin.. bebegim sapasağlam hayırlısıyla gelsin...Herşey Allahtan biliyorum ama o minik tekmelerini hissettikten sonra..o elbisemin dışına taşan kıpırdanmalarını hissettikten sonra... onu kaybetmek çok zor olur benim için Yinede Allaha havale ettim benm kuzum daha melek beni onunla terbiye etmesin..

suzannn

Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 15:50:52
Allah razı olsun hepinizden sayenizde en azından ağlamayı buraktım.. bebeğimin ilk varlıgını burda paylaştım.. allahım sapasağlim hayırlısıyla doğdugu günüde burda paylaştırmayı nasip etsin.. bebegim sapasağlam hayırlısıyla gelsin...Herşey Allahtan biliyorum ama o minik tekmelerini hissettikten sonra..o elbisemin dışına taşan kıpırdanmalarını hissettikten sonra... onu kaybetmek çok zor olur benim için Yinede Allaha havale ettim benm kuzum daha melek beni onunla terbiye etmesin..
AMİN

muhribe

canım sen şu an bir anne adayı olarak önce güçlü olacaksın. ne olursa olsun o senin canından bir parça. sen ne kadar güçlü olursan o da o kadar sıkı bağlanır hayata. doktoruna gelince göz gözden üstündür bu konuda. kimi doktor anlamaz sevkeder, kimisi uğraşmak istemez sevkeder. yarın diğer hastaneye gidin bir de başka doktor baksın. belki de doktorunun fark etmediği bir durum vardır. Allahım bebeğini sana sağlıkla bağışlasın. evlat acısı ne zordur ben bilirim. düşmanımın başına vermesin Allah. güçlü ol ve bol bol ya Muhafız ya Allah çek canım. Allahım seninle olsun

asya81

amin canım sakın aklına dediğim gibi kötü şeyler getirme güsel düşün içini ferah tut allahın izniyle kucağınada alacaksın  :amin: :amin: sen sağlam durki eşinde öyle dursun yanında.bende 4lü testte doktor korkuttu doğumsal kusuru olabilir die apar topar başka yere yönlendirdi ben göremedim birde o baksın emin olalım dedi 2gün ne çektim ben bilirim.ama içimide ferah tuttum.doktorlar tedbir amaçlı korkutuyorlar malesef şükür bişe çıkmadı :amin: seninde öle olacak bak gör  :amin: :amin:

Aytii

Özlem tatlim hiç üzme kendini yarin randevunu almissin git ve herseyi konus oradaki doktorla. içini ferah tut kizinla konus iyi güzel seyler söyle ona annesi inan bunlari hissediyolar  :love9: biz senin için dua edelim sende et bol bol dua Allahtan umudumuzu kesmicez hiç birzaman nezaman ne olacagini bilemeyiz bazi doktorlar iyi degil der ama bebek turp gibi dogar bazisi çok iyi der ama hasta olur dogdugunda yani hersey Allahtan geliyo bunu asla unutma canim olurmu insallah yarinda güzel haberlerle geleceksin  :amin: :opucuk:

<<AyBüKe>>

Geçmiş olsun canım, aklına kötü şeyler getirme, üzülme ki bebeğinde üzülmesin  :opucuk:  Allah'ın izniyle hiç bişey çıkmıycak, sen git tetkiklerini yaptır için rahat etsin ..

Benimde kızıma doktor belinde sorun olabilir fazla kemik gibi bişey görüyorum demişti. Kas hastalığı olabilir demişti ve Ankara'ya sevketmişti bizi .. Ne korkularla gittim oraya ama çok şükür bişey çıkmadı. Kızım sağ salim doğdu Allah'a şükür :amin:  O yüzden sende aklına kötü şeyler getirme, doktorlar da yanılabiliyo ..   :opucuk:

Demet_dk

İNŞALLAH BEBEĞİN SAPASAĞLAM DOĞAR HAYIRLISIYLA
DOKTORUNDA SENİ ÜZMÜŞ ANLAŞILAN
SENİRAHATLATMAK YERİNE DAHA ÇOKSTRESE SOKMUŞ
İYİ Bİ HASTANEDE İYİ Bİ DOKTORADA YAPTIR TAHLİLLERİNİ
İYİHABERLERLE GEL

bitter

bol bol su içmen gerektiğini söylemedi mi? hatta süt içsen daha iyi olur sütün %80 i zaten su hem bebeğin kalsiyum ihtiyacını karşılarsın bebek kilo alır hem sen su ihtiyacını karşılarsın meyvede yiyebilirsin ama meyve şekerli olduğu için sana kilo yapabilir...suyunun azalması erken doğuma neden oluyor diye biliyorum içebildiğin kadar su ve süt içmen gerek su ve sütü günde toplam 4-5 lt içmen yeterli suyun normal seviyeye gelirse doğuma yakın bebeğin dönmeside kolay olur canını sıkma bir çok hamilenin başına geliyor dediğim gibi bol bol su ve süt içmen lazım...birde hurma yesen iyi olur hem bebeğe hem sana çok faydası var şifa olur :) güzel haberlerle gel inşallah