Pelin'ime Kavuştuuuum

Başlatan oslemturgay, 30 Haziran , 2011, 15:03:30

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: susanna - 27 Ağustos , 2011, 18:49:41
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 27 Ağustos , 2011, 18:44:20
hala habr yok yaaa cok merak edıorumm :y25:
özlemden haber alana kadar sen doğurucan gonca  :k06:

haberi hayırlı olsunda varsın geç olsun
vala ölee hayırla gelsindee :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

NE OLDU ACABA KEŞKE BİRİNE TELİNİ BIRAKSAYDI İNŞALLAH İKİSİDE SAĞLIKLIDIR İYİDİR

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

susanna

özlleeeeemmmmmmmmm hadi arkadaşım pelinin ve senin müjdeli haberlerini bekliyoruz

söylede yüreğimize su serpilsin

nerelerdesiinnn  :'(

Balböceği

Coktandir gelmedigine gore sanirim dogum yapmistir insallah herser iyidir  :amin:

yellowrose

özlemcim nerelerdesin  :icon_scratch: hepimiz merak içinde senden haber bekliyoruz :icon_pale: bi an önce gelde mutlu haberlerini paylaş bizimle  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

doğangüneş

Alıntı yapılan: yellowrose - 05 Eylül , 2011, 17:13:27
özlemcim nerelerdesin  :icon_scratch: hepimiz merak içinde senden haber bekliyoruz :icon_pale: bi an önce gelde mutlu haberlerini paylaş bizimle  :amin:

EVT YAAA KONUYU GÜNCEL GÖRÜNCE HEMEN ATLIYORUM BU SEFER GELDİ YAZDI BİŞEYLER DİYE AMA HALA SES SEDA YOK  :dontknow: :dontknow: HAYIRLI HABERLER VERSİNDE İNŞ. VARSIN GEÇ OLSUN

oslemturgay

24 agustos 2011 saat 10:30 da kızımın o büyülü sesini duydum 2300 gram çıktı ultrasyonda ama yavrum sadece 1600 gram doğdu.. doktorum tansiyonumu takip etmedigi için çocugumun gelişimi preeklemsi hastasıoldugum için durmuş 12 gün yattık hastahanede allaha şükür bugun 2000 gramla taburcu olduk çok iyi baktım bebegime.
yakında resmimizide yüklerim maşallah çok güzel çok hareketleri teyzeleri.. hepinizi öpüyoruz kusura bakmayın yogun bakımda oldugum için haberdar edemedim sizleri görüş bile yasaktı.  :flowers: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: oslemturgay - 05 Eylül , 2011, 20:38:19
24 agustos 2011 saat 10:30 da kızımın o büyülü sesini duydum 2300 gram çıktı ultrasyonda ama yavrum sadece 1600 gram doğdu.. doktorum tansiyonumu takip etmedigi için çocugumun gelişimi preeklemsi hastasıoldugum için durmuş 12 gün yattık hastahanede allaha şükür bugun 2000 gramla taburcu olduk çok iyi baktım bebegime.
yakında resmimizide yüklerim maşallah çok güzel çok hareketleri teyzeleri.. hepinizi öpüyoruz kusura bakmayın yogun bakımda oldugum için haberdar edemedim sizleri görüş bile yasaktı.  :flowers: :love9:
gözünaydin sonunda minik yavruna kavusmusun masallah kiloda almis ins daha cok alir  :amin: :amin: :nazar: :nazar: bol sütlü problemsiz gazsiz günleriniz olsun  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Ezocan84

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

canim cok cok gecmis olsun ve ayni zamandada gözün aydin, sükür senden güzel haber alabildik, hepimiz seni cok merak ettik.. masallah pelinine iyi bakmissin annesi, insallah tez zamanda toparlar.. en kisa zamandada resmini bekliyoruz  :love9:

doğangüneş

cnm yaaa zorlu günler yaşamışsınız ama hamdolsun şimdi herşey çok güzel.. :love9: :love9:
hayırlı bereketli bir evlat olsun inş.bundan sonrası hep güzellik kolaylık olsun ikiniz içinde annesi.. çok çok sevindim hayırlı haberlerinizi  aldığım için  kızlar da çok sevinecekler şimdi.. çok  şükür yaa valla içim nasıl rahatladı anlatamam :hello2: :hello2: resimleride merakla bekliyoruz cnm siz iyi olunda biz bekleriz öpüyorum ikinizide..

Aytii

canııımm çok sevindim gözün aydın  :opucuk: :love9: nihayet haber aldık senden  :flowers: inşallah bol sütün olur kızın hemen toparlanır. maşallah ona 2 kilo olmuş fıstık  :)

susanna

CANIIMMMM şükürler olsun sonunda hayırlı haberleini aldıkya
:nazar: maşşallah hem peline hem sana  :nazar: o doktorunda allah mustehakını versin emi  :caca:

sütün bol günleriniz gazsız olsun inşallah  :amin: merakla fotoları bekliyoruz canım :opucuk: